2017.12.02. 17:43

Herczeg: „óriási küzdelem volt”

Debrecen – A DVSC vs. Honvéd (1-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Erik van der Meer értékelte a látottakat.

Erik van der Meer: Az első félidőben egy nagyon erős csapattal próbáltuk felvenni a harcot. Igyekeztünk kihúzni a Debrecen kontráinak méregfogát. Az ellenfél megszerezte a vezetést, kockáztattunk a csapatjáték átszervezésével. A második félidőben mi domináltunk, de gólt nem tudtunk szerezni. Hamar túl kell tennünk magunkat ezen a mérkőzésen. Egy meccs van hátra, télen erősíteni kell a csapatot.

Herczeg András: Nehéz mérkőzés volt, nagy taktikai csatával. A mérkőzésen kétszer váltottunk felállási formát. Az első félidőben mi domináltunk, helyzetünk is volt. A második félidőben inkább a Honvéd akarata érvényesült. Nagy tétje volt a mérkőzésnek, óriási küzdelem volt, ki-ki meccset játszottunk.