2017.11.27. 19:35

Utánpótlás NB I: két Panna villogott a DVSC-TVP-ben

Debrecen - A Vác elleni kettős győzelem után az ifjúsági csapat továbbra is százszázalékos, a serdülők a harmadik helyen állnak.

A DVSC-TVP serdülői végig vezetve győzték le a Vácot. Az ifik ki-ki meccset játszottak a Duna-parti együttessel, s a vendégek az 54. percben még 30–28-ra vezettek. Ekkor visszaállt a kapuba Szabó Dóra, a már nem kapott gólt, így egy 5–0-s rohammal megszerezte a két pontot a Loki. A csapat diadalából főszerepet vállalt Vámosi Panna és Borgyos Panna, akik egyaránt 10-10 gólt szereztek.

Ifjúsági I. osztály, keleti csoport

DVSC-TVP–VÁCI NKSE 33–30 (18–19)

DVSC: Szabó D., Molnár N., Kozma T. (kapusok) – Poczetnyik L. 1, Takács E., Vámosi P. 10, Petrus M. 4, Kelemen G. 2, Torma E. 1, Zelizi F. 4, Borgyos P. 10, Nemes N., Kozma K. 1, Bíró P., Erdélyi D. Edző: Vida Gergő

Serdülő I. osztály, keleti csoport

DVSC-TVP–VÁCI NKSE 33–23 (19–12)

DVSC: Mirkó A., Burai K. , Bágyi S. (kapusok) – Drabik P. 1, Ternyei L. 2, Haja D. 13, Török L. 2, Buzás P. 2, Kórik V., Ofra Zs. 2, Eszenyi B. 6, Sápi G. 5, Petis P. Edző: Győrvári Viktor.