2017.11.12. 19:09

"Kezdünk megkapaszkodni a gödör szélén"

Hajdú-Bihar - Íme, a Megye II-es északi bajnokság 13. fordulójának jegyzőkönyve.

Polgári VSE–Józsa SE 4–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Darányi A. (Kriston T., Harmati L.)

Polgár: Bodolai B. – Pöstényi I., Vankó Z. (Kiss M.), Berki A., Molnár D. (Reszegi L.), Csorba T. (Gyenes Sz.), Rontó D., Molnár G. (Csikós L.), Bolgár D., Dobó V., Szitai Z. Edző: Kövér Zsolt.

Józsa: Fejér G. – Ale M., Szilágyi I., Dr. Valóczky J., Bazsó O., Papp R., Zombor S., Szabó M., Borbíró D., Bucskó I., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Dobó V.(2), Csorba T.(2), illetve Brehószki B. Jók: Bodolai B., illetve Bazsó O. Ifi: 2–3.

Kövér Zsolt: Gratulálok a csapatomnak. 1–1-es félidő után fölülkerekedtünk a második félidőben az ellenfélen.

Szabó László: Az első félidőben a mérkőzést meg kellett volna nyernünk. A második félidőben a Polgár bombagólokkal eldöntötte a mérkőzést.

Bocskai SE Vámospércs–Görbeházi K.S.E. 1–0 (1–0)

30 néző Vezette: Kovács Á. (Németh M., Jóni T.)

Vámospércs: Sándor K. – Vincze V., Kolompár K., Führer L. (Szőke R.), Kolompár R., Balogh S. (Pólyik D.), Tóth G. (Nánási D.), Károlyi A., Kolompár K. (Kiss T.), Garai G. (Kovács Gy.), Kiss I. (Jónás S.) Edző: Oláh Sándor.

Görbeháza: Barkó S. – Csirmaz O., Szabó Cs., Toronyai L., Hajdu R., Kiss S., Ilyés Z., Kurucz L., Pók D., Nyakas R., Ronkovics T. Edző: Toronyai László.

Gól: Kolompár K. Jók: Kolompár R., Szőke R., illetve Mindenki Ifi: 7–0.

Oláh Sándor: Mindig a kötelezők nehezek, de az ilyen gól is három pontot ért.

Toronyai László: Bőven voltak hiányzók a múlt heti meccshez képest. Most csak tizenegy ember tudott rendelkezésre állni, és annak ellenére helytállt a csapat, köszönet érte. Talán ha az elején nem kapunk potyagólt, és támadásban jobban koncentrálunk, x-re jók lettünk volna.

Pentafrost Nyírmárton–Újszentmargitai GYSE 5–2 (3–0)

100 néző. Vezette: Kertész F. (Kóti L., Tulipán M.)

Nyírmártonfalva: Kozma N. (Verebi I.) – Vértesi D. (Tóth T.), Havrilla I. (Kiss G.), Tóth 2T., Dobrai G. (Szemán T.), Jónizs A., Tóth G. (Szabó N.), Peják D. (Szemán B.), Szemán B., Szemán N.,

Konyári S. Edző: Konyári Sándor.

Újszentmargita: Rédai N. – Puzsár A., Visegrádi P., Kiss A., Vendler Á., Bozsányi T., Áfra T., Szabó I., Zsiga R., Bodnár Z., Balla J. Edző: Varga Gábor.

Gól: Tóth 2T.(3), Szemán N., Szabó N., illetve Szabó I., Bozsányi T. Jók: Mindenki, illetve Mindenki, Puzsár A. (mezőny legjobbja) Ifi: elmaradt.

Konyári Sándor: Az öltözőben elhangzottakat mindenki felfogta, és teljes mértékben betartotta, ennek köszönhetően nagyszerű játékkal rukkoltunk elő. Ha értékesítjük a helyzeteinket, kétszámjegyű is lehetett volna a különbség. Hátul kell jobban odafigyelnünk, túl sok a kapott gól. A szabályokat nem a saját szórakozásomra fektettem le, elvárom, hogy mindenki tartsa be, így lehetünk nem csak egy a sok közül.

Varga Gábor: Teljesen megérdemelt hazai győzelem született, amihez csak gratulálni tudok. Akik a mai napon nem tették tiszteletüket a mérkőzésen, azok becsapták saját játékostársaikat és az egyesületet is, és én úgy gondolom, nem érdemlik meg, hogy ennek az egyesületnek tagjai legyenek. Külön szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik eljöttek ma erre a mérkőzésre. És gratulálni szeretnék Vendler Ádámnak az első felnőtt, bajnoki mérkőzéséért.

Létavértes SC ’97–Tiszacsegei VSE 1–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Hadházi I., Pallai Zs.)

Létavértes: Fekete S. – Jónás D. (Tóth L.), Szabó Zs., Laczkó I., Bárány P., Horváth Cs. (Bakó L.), Balogh K., Mázló D. (Jávorszky J.), Bora Z., Kovács B. (Varga Gy.), Horváth G. Edző: Kontor Gábor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Katona Cs., Borisz Sz. (Bay D.), Répási Gy., Bay B., Tamon R. (Papp E.), Simon Z., Rácz L., Szabó T. (Sallai Sz.), Várnai A., Rézműves G. Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Szabó Zs., illetve Tamon R. Jók: Laczkó I., Bárány P., illetve Mindenki Ifi: 2–4.

Kontor Gábor: Kapufák, hat-nyolc kihagyott ziccer, kihagyott tizenegyes, közepes játék, egy pont.

Sallai Szabolcs: Kezdünk megkapaszkodni a gödör szélén. A mai játék képe olyan volt, amire ez a csapat képes lenne hétről hétre is. A védelemből bátran passzoltunk a középpályára, a középpályáról bátran a védelem felé. Szeretnék gratulálni az ificsapat újabb győzelméhez. Boldog tizenhatodik születésnapot kívánok Petra lányomnak!