2017.10.29. 13:39

„Egy ilyen mérkőzés után nagyon nehéz nyilatkozni”

Hajdú-Bihar - Eredmények, jegyzőkönyvek és edzői nyilatkozatok a labdarúgó megyei I. osztály szombati játéknapjáról!

Derecskei LSE–Hajdúnánás FK 0–5 (0–1)

50 néző Vezette: Mészáros Cs. (Pocsai G., Malmos N.)

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Vadász I. (Kun I.), Sólyom M., Alimán J. (Trembeczki M.), Kovács M. (Lakatos R.), Nagy P., Gali V., Burkus D., Csizmadia Cs., Papp R. (Fábri D.), Szilágyi M. Edző: Szép Sándor

Hajdúnánás FK: László T.–Tornyai V., Perényi R., Cservák T. (Kiss L.), Újvári Zs., Polgár G. (Kállai M.), Félegyházi Z. (Dallos-Nagy T.), Fodor J., Zsuga Á., Kovács G., Vígh L. Edző: Daróczi Péter

Gól: Polgár G., Félegyházi Z., Újvári Zs.(2), Dallos-Nagy T. Jók: Senki, illetve Mindenki (Újvári Zs. a mezőny játékosa) Ifi: félbeszakadt

Szép Sándor: Tovább folytatódik mélyrepülésünk. A jövő héten megpróbálunk segítséget kérni a Derecskei Öregfiúktól. Gratulálunk a hajdúnánási csapatnak.

Daróczi Péter: Nagyon jól játszott a csapat. Minden játékosom átérezte as mérkőzés fontosságát. Élményszámba menő gólokat rúgtunk és megérdemelten szereztünk győzelmet. Hajrá, Hajdúnánás! Sok sikert a Derecske csapatának a folytatáshoz.

Monostorpályi SE–Sárrétudvari KSE 5–0 (4–0)

150 néző Vezette: Muszka Z. (Gyarmati I., Jóni T.)

Monostorpályi SE: Barna L. (Sallai J.)–Nyilas J. (Bodnár L.), Patka J., Tapoti J. (Bodnár I.), Hegedűs Gy. (Bodnár P.), Cseke B. (Sándor B.), Bereczky B., Kiss G. (Mile D.), Gellért M., Tóth A., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K., Szabó T., Juhász B., Kovács B. (8Erős L.), Tóth N., Füleki B., Fegyverneki M., István B., Elek S., Szűcs P. Edző: Szabó Lajos

Gól: Tóth A., Lakatos Zs.(3), Kiss G. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 2-3

Kaszás János: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. A 13. percben már 3-0-ra vezettünk. Ez megadta az alaphangot az egész mérkőzés folyamán. Rá tudtuk kényszeríteni az akaratunkat az ellenfélre. Sok gólhelyzetet alakítottunk ki, így magabiztosnak mondható a győzelmünk. További sok sikert a Sárrétudvarinak.

Szabó Lajos: Beleszaladtunk a késbe. 13 perc alatt eldőlt a mérkőzés. 3 súlyos egyéni hiba megpecsételte a mérkőzés kimenetelét. A második félidőben hiába szorítottuk le az ellenfelünket, már a 4-gólos hátrány rányomta a bélyegét a csapat lelkesedésére. Sajnáljuk a helyosztó mérkőzésen nem tudtunk pontokat szerezni. Bízunk a sikeres folytatásban.

Kabai Meteorit SE–Berettyóújfalui SE 4–0 (4–0)

Vezette: Szűcs L. (Tőkés R., Menyhárt B.)

Kabai Meteorit SE: Nagy J. (Jónás B.)–Sarkadi A. (Kuhajda A.), Karika M., Mester M. (Tamás M.), Plókai G., Kovács M., Szabó B. (Kállai D.), Németi M. (Varga P.),Magyar A., Czidor R. (Jónás G.), Kiss R. Edző: Plókai Mihály

Berettyóújfalui SE: Virányi G. (Sándor I.)–Kardos I., Nagy B., Polonio-Guerreiro J., Jancsó A., Nemes I., Szabó P. (Nagy S.), Ékes G., Sándor Sz., Nagy R. (Moga E.), Nagy I. (Békési D.) Edző: Szitkó Róbert

Gól: Szabó B., Kovács M. (2), Kiss R. Kiállítva: Polonio-Guerreiro J., Moga E. Ifi: 0-8

Plókai Mihály: 30 perc álomjáték, 60 perc játszadozás. Ahelyett hogy több gólt szereztünk volna sajnos megelégedtünk ennyivel. Azt hittem, hogy a csapatom már nem tud meglepetést okozni nekem. Hála istennek tudott, mer olyan 30 percet játszottak, amire nincs jobb szó, mint zseniális. Ez a mi játékunk. Ha mindenki a megbeszéltek és az edzésen elvégzett gyakorlatok szerint játszik, annak ez az eredménye. Gratulálok a csapatnak. Csak így tovább. Ez az etalon. Köszönjük a kabai szurkolóknak a biztatást.

Szitkó Róbert: A szezon leggyengébb játékával rukkoltunk elő ezen a mérkőzésen, ami ahhoz vezetett, hogy esélyünk sem volt pontot szerezni. Ezt mind sikerült tetéznünk a felelőtlen és teljesen fölösleges kiállításokkal. Ebből a nehéz helyzetből csak mi húzhatjuk ki magunkat a hátra lévő 3 fordulóban.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Hajdúhadházi FK 5–2 (2–1)

77 néző Vezette: Csiszár K. (Rezes M., Pál G.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M.–Bede Gy. (Papp M.), Kasuba M., Biri B. (Illés J.), Molnár Á., Milák P. (Halász Z.), Kubán Z., Szabó B., Nagy K., Dávid T. (Veres T.), Varga S. Edző: Halász Zoltán

Hajdúhadházi FK: Kiss L.–Rostás M., Szabó G., Lakatos L., Kiss Zs. (Fekete I.), Horváth A. Halder P., Szabó I., Kovács G. (Dancsi J.), Balogh I. (Czibere T.), Gábor L. (Nagy J.) Edző: Pintér István

Gól: Dávid T., Molnár Á., Szabó B., Halász Z., Veres T., illetve Halder P. (2) Jók: Varga S., Kubán Z., illetve Senki Ifi: 4-1

Halász Zoltán: Ismét nagyon rossz előjelekkel vágtunk neki a mérkőzésnek, de szerencsére az ellenfelünk a találkozón még nálunk is többet hibázott, és ezeket a hibákat jó százalékban gólra tudtunk váltani, így megérdemelten nyertünk.

Pintér István: Egy ilyen mérkőzés után nagyon nehéz nyilatkozni. Amíg az ellenféllel sorban rúgatjuk a gólokat, más eredményt nem is várhatunk. Lehet, hogy én vagyok a hibás, mert mások a labdarúgásról vallott nézeteim.

Hajdúböszörményi TE–Téglási VSE 10–0 (2–0)

150 néző Vezette: Kovács Á (Benedek Zs., Darányi B.)

Hajdúböszörményi TE: Szilágyi P. (Nagy M.)–Oláh N. (Fodor T.), Tóth T. (Tóth V.), Szathmári Zs. (Linzenbold Zs.), Hortó A. (Kerek B.), Rőth A. (Szabó M.), Lovas M., Lippai T., Nagy M., Andorkó S., Barna B. (Jeremiás G.) Edző: Bogdanovic Igor

Téglási VSE: Kovács I.–Szigeti J., Bánfi Cs., Szarka I., Fejes I., Dobán T., Jeney D. (Kiss Z.), Hevesi F., Pelles T., Hadházi T., Danó Zs. Edző: Kiss Zoltán

Gól: Barna B.(2), Lippai T., Nagy M.(2), Andorkó S., Szabó M.(3), Jeremiás G.(2) Jók: Szabó M., Jeremiás G., Oláh N., Barna B., illetve Senki Ifi: 0-2

Bogdanovic Igor: Döcögős kezdés után a fiúk helyrerázták magukat, és a két csapat közt különbség jött ki. Gratulálok a játékosaimnak a jó teljesítményért és a megszerzett 3 pontért.

Kiss Zoltán: Köszönöm a 11 játékosnak aki eljött a a mérkőzésre. Az 1. félidőben megmutatták, hogy hogy is kell harcolni. Sajnos a 2. félidőre elfáradtunk. Ennek ellenére büszke vagyok a játékosaimra. Gratulálok az ificsapat győzelméhez.

DVSC II.–Hajdúszoboszlói SE 2–1 (1–1)

50 néző Vezette: Török Z. (Péterfi D., Tulipán M.)

DVSC II.: Szabados I.–Hevesi K., Kuti K., Krajcsó K., Ilyés B. (Nagy E.), Bíró P., Szabó J., Barna Sz., Mezei B., Koval V., Ioan-Constantin F. (Haraszti P.) Edző: Gyarmati András

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R., Balás V. (Pallagi J.), Kökényesi Á., Kovács Gy. (Nagy L.), Kálmán Z., Éder G., Kereki M., Tóth L. (Pap L.), Szabó B., Pataki P. Edző: Sarkadi Zoltán

DVSC II. vs. Hajdúszoboszlói SE | Fotó: Derencsényi István

Gól: Kuti K., Ilyés B., illetve Tóth L. Jók: László R., Kökényesi Á., Szabó B. Ifi: 0-7

Gyarmati András: Az 1. félidei játékunk nem volt a legjobb, ezért helyzetet tudott kialakítani az ellenfél, viszont a 2. félidőben az történt, amit mi akartunk, így megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Sarkadi Zoltán: Az 1. félidőben a ellenfél kapusa volt a mezőny legjobbja. Egy DVSC II. ellen azt gondolom, nagy dolog. A 2. félidőben az ellenfél többet birtokolta a labdát, de még így is adódtak lehetőségeink. Nem érdemeltünk vereséget. A csapat végig motiváltan , fegyelmezetten futballozott. Büszke vagyok minden játékosomra.

Nyíradony VVTK–Hosszúpályi SE 6–1 (3–0)

100 néző Vezette: Tatár I. (Szabó P., Darányi A.)

Nyíradony VVTK: Kiss G.–Kerecsen J., Gerghel E. (Somogyi T.), Gyurina J., Tömöri L., Mercs J. (Gafouroglou A.), Vasas T. (Furó Zs.), Pataki E., Éles Z., Kiss I. (Kónya Cs.), Gyügyei Z. (Gáll F.) Edző: Orosz János

Hosszúpályi SE: Szabó A. (Szegfű D.)–Buglyó A., Nagyerdei R., Rostás G., Lakatos R., Lakatos T., Rahama H., Bagi L., Lakatos F., Nagy Zs., Dobi Z. Edző: Selyem Nándor

Gól: Gyügyei Z., Vasas T., Pataki E., Furó Zs. (2), Somogyi T., illetve Rostás G. Jók: mindenki, illetve Nagy Zs Bagi L. Ifi: 19-1

Orosz János: Mérsékelt teljesítménnyel is sima győzelmet arattunk. Gratulálok az ifi csapat fölényes győzelméhez. Talán nekünk is példát kellene vennünk az ő hozzáállásukhoz képest.

Selyem Nándor: Ilyen összeállításban biztos helytállásba bíztunk, ami szerintem sikerült is a 6 kapott gól ellenére.

DASE–Hajdúdorog SE 7–3 (4–0)

Vezette: Tóth T. (Tóth G., Takács I.)

DASE: Dobó L. (Bánhegyi Z.)–Kiss L., Rácz N., Gellérfi S. (Fogarasi Á.), Pálmai Cs., Németh G., Barcza Á. (Pazonyi A.), Sütő B., Bernáth Cs. (Molnár B.), Hudák B. (Tokai K.), Lengyel I. (Szalóczi Z.) Edző: Dér István

Hajdúdorog SE: Tóth Z.–Bak I., Juhász B., Bak R. (Pogácsás B.), Kovács A., Szabó Z., Pogácsás J., Pálóczi T., Juhász T., Vincze Cs., Kelemen B. Edző: Juhász Bertalan

Gól: Rácz N., Német G.(2), Sütő B., Barcza Á., Gellérfi S., Fogarasi Á., illetve Juhász B., Pogácsás B., Kelemen B. Ifi: 19-0

Dér István: (Lapzártáig nem nyilatkozott.)

Juhász Bertalan: (Lapzártáig nem nyilatkozott.)