2017.10.21. 19:23

"A soron következő kiállításunk doppingolta a csapatot"

Hajdú-Bihar - Íme a megyei első osztályban szombaton játszott meccsek eredményei!

Berettyóújfalui SE–Nyíradony VVTK 2–4 (2–3)

150 néző Vezette: Dobi Zs. (Csiszár K., Dávid A.)

Berettyóújfalui SE: Virányi G.–Kardos I., Szabó G. (Nemes I.), Békési D. (Nagy R.), Nagy B., Csordás J., Polonio-Guerreiro J. (Moga E.), Jancsó A., Ékes G., Sándor Sz., Nagy I. (Nagy S.) Edző: Szitkó Róbert

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Kerecsen J. (Szilágyi Z.), Gyurina J. (Baranyi B.), Furó Zs., Mercs J., Vasas T., Pataki E. (Gafouroglou A.), Somogyi T. (Kiss I.), Éles Z., Gyügyei Z., Daru I. (Kónya Cs.) Edző: Orosz János

Gól: Jancsó A., Polonio-Guerreiro J., illetve Mercs J.(2), Pataki E., Kiss I. Jók: Nemes I., Sándor Sz., illetve Bákonyi N., Mercs J., Ifi: 0-0

Szitkó Róbert: A védekezésben annyi egyéni hibát vétünk, hogy nem tudunk rangadót nyerni. A mai mérkőzésen az ellenfél kihasználta a hibáinkat és elvitte a 3 pontot. Sajnálom a vereséget, mert az ellenfél játékban nem mutatott többet, mint mi.

Orosz János: A mérkőzés elején hamar két gólos hátrányba kerültünk, de elismerésem a csapatnak, hogy nem estünk össze és a szünetig sikerült megfordítani a mérkőzést. Ma nem játszottunk igazán jól, de ezért a produkcióért is 3 pontot adnak.

Sárrétudvari KSE–Kabai Meteorit SE 3–2 (1–1)

200 néző Vezette: Buczkó B. (Seres L., Tőkés R.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B–Rozsik K., Szabó T., Kovács B., Gyáni R., Pálinkás R., Fegyverneki M., István B., Gál M., Elek S., Szűcs P. Edző: Szabó Lajos

Kabai Meteorit SE: Nagy J.–Sarkadi A., Karika M., Mester M., Plókai G., Kovács M., Szabó B., Magyar A., Kozma L., Czidor R., Kiss R. Edző: Plókai Mihály

Gól: Fegyverneki M., Balog A., Kovács B., illetve Kovács M., Varga P. Jók: Mindenki Kiállítva: Gyáni R. Ifi: 1-3

Szabó Lajos: A szomszéd város rangadóján sikerül egy közönségszórakoztató, fontos győzelmet aratnunk. A soron következő kiállításunk doppingolta a csapatot. A szünetben becserélt két öreg motoros nagy nyugalmat sugárzó játéka megérdemelt győzelemhez vezette a csapatunkat. Gratulálok mindenkinek. Bízunk a sikeres folytatásban. Szép volt fiúk. Hajrá Udvari.

Plókai Mihály: Ismét saját magunkat vertük meg. Hátul egyéni hibákat követtünk el, amit az ellenfél kihasznált. Elől ziccereket hagyunk ki. Ez máshoz nem vezetett, csak a vereséghez. A kiállítás a csapatomat zavarta meg. Fel a fejjel! Jövő héten megpróbálunk javítani.

Derecske LSE–Monostorpályi SE 1–2 (1–0)

100 néző Vezette: Jánvnári T. (Tóth G., Benedek Zs.)

Derecske LSE: Menyhárt N.–Vadász I., Lakatos R. (Alimán Gy.), Sólyom M., Alimán J. (Trembeczki M.), Csizmadia Cs., Burkus D., Nagy P., Fekete L. (Fábri D.), Papp R., Gali V. Edző: Szép Sándor

Monostorpályi SE: Barna L.–Nyilas J. (Sándor B.), Patka J., Tapoti J. (Bodnár L.), Tóth A., Bereczky B., Kiss G. (Bodnár I.), Cseke B. (Mile D.), Hegedűs Gy. (Bodnár P.), Gellért M., Lakatos Zs. (Rózsa N.) Edző: Kaszás János

Gól: Gali V., illetve Tóth A., Hegedűs Gy. Jók: Csizmadia Cs., Nagy P., Vadász I., Burkus D. Ifi: elmaradt

Szép Sándor: Hamar sikerült megszereznünk a vezetést. Hamar berúghattuk volna a második sőt a harmadik gólunkat is, de kihagytuk a kihagyhatatlant is és jött a futball íratlan szabálya... Gratulálunk a monostorpályi csapatnak.

Kaszás János: Az első félidőben a hamar bekapott gól után lassan tudtunk magunkhoz térni, de fokozatosan átvettük a játék irányítását. A második félidőben már többet birtokoltuk a labdát és a csapat óriási lelkesedésének köszönhetően meg tudtuk fordítani az eredményt. Sok sikert kívánok a Derecskének a továbbiakban.

Hajdúhadházi FK–Hajdúböszörményi TE 0–10 (0–4)

47 néző Vezette: Erdélyi T. (Szabó P., Rezes M.)

Hajdúhadházi FK: Kiss L.–Rostás M. (Dancsi J.), Szabó G., Lakatos L., Kiss Zs., Horváth A., Halder P. (Molnár D.), Balogh I., Fekete I. (Dancsi J.), Offra T. (Czibere T.), Gábor L. (Kovács G.) Edző: Pintér István

Hajdúböszörményi TE: Szilágyi P.–Oláh N. (Kerek B.), Tóth T. (Linzenbold Zs.), Szathmári Zs. (Borbély M.), Hortó A. (Fodor T.), Nagy M., Rőth A. (Tóth V.), Lovas M. (Tóth V.), Barna B., Lippai T., Andorkó S. Edző: Bogdanovic Igor

Gól: Lovas M., Nagy M.(2), Tóth T., Andorkó S.(2), Barna B., Lippai T., Barna B.(2) Jók: Szabó G., Balogh I., Kiss L., illetve Mindenki Ifi: 1-2

Pintér István: Egy ennyire jó Hajdúböszörménnyel szemben sajátos felfogásban játszó hadházi labdarúgók mentalitásával más eredmény nem születhet.

Bogdanovic Igor: Nagyon ritkán van ilyen egy edző pályafutásában, hogy minden megbeszélt dolog visszaköszön a pályán száz százalékosan. Gratulálok a játékosaimnak a mutatott játékukhoz és a három ponthoz.