2017.07.31. 12:28

Debreceni csapat is szerepelt a szabadtéri szenior országos atlétikai bajnokságon

Debrecen - A közelmúltban rendezték meg Budapesten a szabadtéri szenior országos atlétikai bajnokságot, amelyen a DEVAK csapata is képviseltette magát. Miután hét versenyzőt sérülés miatt nélkülözniük kellett a debrecenieknek, így négy sportoló képviselte a klubot. Viszont a hajdúsági kvartett igazán kitett magáért, hiszen 5 arany- és 1 bronzérmet szereztek.

Bakk Gyula első helyen ért célba a 200 méteres síkfutásban és bronzérmet szerzett 100 méteren. Ignáth Antal megvédte tavalyi bajnoki címét távol- és hármasugrásban is. Hevessy Tibor kalapácsvetésben nem talált legyőzőre, Sári Gabriella pedig súlylökésben szerezte meg az első helyet.