2017.05.14. 21:15

„A hazai szurkolók példát vehetnének a hajdúhadházi szurkolókról"

Hajdú-Bihar - Három mérkőzést rendeztek a labdarúgó megyei másodosztályának tizenkilencedik fordulójának vasárnapi játéknapján. Íme a tények!

Nyíracsád Petőfi SE–Egyeki SBSE 1–5 (0–3)

50 néző Vezette: Mészáros Cs.(Kriston T., Gyarmati I.)

Nyíracsád: Árvai Sz. – Balogh L., Béres Cs., Sebők A., Bilda J.(Szilágyi L.), Kovács M., Gugg K.(Lakatos L.), Csecsődi I., Balogh T., Dobrai G., Jakab N.(Iklódy D.) Edző: Patalenszki József.

Egyek: Kalóz I.(Papp Z.) – Kun K., Zsólyomi D., Illés J., Lipták M., Len Á.(Környei M.), Farkas Cs.(Törő T.), Csala R., Bóta N., Farkas Z., Len Sz.(Szabó Cs.) Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Balogh T., illetve Len Sz. (2), Farkas Cs., Farkas Z., Törő T. Jók: Senki, illetve Illés J., Len Sz. Kiállítva: Lakatos L., illetve Bóta N.

Patalenszki József: –Szegény ember vízzel főz.

Farkas Zoltán: –Hálistennek eldöntöttük az első negyvenöt percben ezt a mérkőzést. Pozitív, hogy emberhátrányban megnyertük a második félidőt is. Gratulálok a csapatnak!

Pentafrost Nyírmártonfalva–Hajdúhadházi FK 2–2 (2–1)

300 néző Vezette: Török Z.(Varga Gy., Darányi A.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Rózsa N., Konyári S., Jónizs A., Bodnár S., Havrilla I.(Tóth I. T.), Szemán B.(Mandics I.), Tóth G.(Kiss G.), Szemán N., Haga T.(Szemán T.), Tóth II. T. Edző: Konyári Sándor.

Hajdúhadház: Kiss L. – Rostás M., Veres S., Lakatos S., Szabó I.(Kovács G.), Fekete I.(Imre E.), Hadházi D., Dancsi J., Offra T., Horváth A., Halder P. Edző: Pintér István.

Gól: Bodnár S. (2), illetve Offra T., Veres S. Jók: Az egész csapat, a legjobb Káplár F., illetve Mindenki. Ifi: 1–1.

Konyári Sándor: – A sokak által süllyedő hajónak titulált helyzetet a fedélzeten maradt és azt el nem hagyó tizenhat játékos kivitte a partra. Köszönöm mindenkinek a hozzáállást! A mai játékot és lelkesedést látva büszke vagyok mindenkire! Úgy a kezdő, mint a csere játékosok tudásuk legjavát adva egy nagyon jó meccset játszottunk. A hazai „szurkolók” példát vehetnének a hajdúhadházi szurkolókról, akik vesztes helyzetben is buzdították csapatukat és nem a hatalmas tudásukat osztották! Egy ki-kimérkőzést játszva megérdemelt döntetlen született. Köszönjük a magas színvonalú, korrekt játékvezetést!

Pintér István: – A hátralévő három bajnoki mérkőzésen ilyen tűzzel kell játszani! A csapat megérdemel minden dicséretet, mert a harmadik mérkőzésen állunk fel 0–2-es állásról.

Létavértes SC ’97–Görbeházi K.S.E. 8–0 (5–0)

100 néző Vezette: Szűcs L.(Papp J., Kertész F.)

Létavértes: Fekete S. – Papp Z., Varga Gy., Mázló D., Horváth Cs.(Boros G.), Bárány P.(Bakó L.), Vónya P., Szabó Zs., Balogh J., Demján J.(Tóth L.), Máté F. Edző: Kontor Gábor.

Görbeháza: Vendler J. – Varga B., Hajdu R., Répási Sz.(Kurucz L.), Fülöp A., Fábián Sz., Tóth P.(Nyakas R.), Ilyés Z., Siket Gy.(Molnár D.), Pók D., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Szabó Zs. (2), Balogh J. (2), Vónya P. (3), Máté F. Jók: Mindenki, illetve Senki. Kiállítva: Nyakas R. Ifi: 1–3.

Kontor Gábor: – Az első félidőben igazi erődemonstrációt tartottunk, aminek köszönhető ez a gólzáporos győzelem. Végre dicsérhetem a srácokat, a megbeszélteket betartva élményfocit mutattunk be.

Szolnoki Attila: – Először is gratulálni szeretnék a sportszerű, korrekt Létavértes csapatának a mai teljesítményhez! További sok sikert kívánok nekik! Magunkat pedig sajnálom, hogy így alakult.