2017.04.01. 20:42

"Küzdelmes mérkőzésen sikerült itthon tartanunk a három pontot"

Hajdú-Bihar - Április elseje a hazai csapatoknak kedvezett a Megye II. osztály déli csoportjában.

Püspökladányi LE– Csökmői SE 7–0 (4–0)

150 néző Vezette: Gyarmati I. (Jánvári M., Muszka Z.)

Püspökladány: Eszenyi V. (Petrezselyem T.)– Kéri M. (Danka L.), Mile B. (Horváth Á.), Horváth I., Szabó B., Fülöp A. (Nádházi T.), Baranyai L., Nádházi S. (Karacs Z.), Ispán R., Nagy S. (Danka L.) Ferenczi L. Edző: Fülöp András.

Csökmő: Nagy T.– Csák J., Nyíri I., Kiss D., Blága A., Sipos Zs., Schultz L., Tóth I., Szécsi E., Nagy S., Tóth K. Edző: Blága Gyula.

Gól: Horváth I.(2), Mile B., Fülöp A., Szilágyi T., Ferenczi L., Ispán R. Jók: Senki, illetve senki. Ifi: 17–0.

Fülöp András: – Jó idő, jó pálya, kellemes ellenfél. Kedv és akarat nélkül is sima győzelmet arattunk. Kettő pozitív dolog történt a mérkőzésen. Az első, hogy Nádházi Tamás debütált a felnőtt csapatban, a másik, hogy Karacs Zoltán 4 év után ismét ladányi szerelést húzott. Horváth Gyémánt Richárdnak pedig jobbulást és mihamarabbi felépülést kívánunk!

Blága Gyula: – A Püspökladány nem szorult rá segítségre sem a védelmünktől, sem a játékvezetéstől. Megérdemelten nyertek, a gólarány viszont picit túlzó. Gratulálok és további sok sikert kívánok nekik!

Konyári SE–Pocsaj KSE 3–1 (1–1)

80 néző Vezette: László J. (Búzás A., Pocsai G.)

Konyár: Balogh I. (Nagy B.)– Csuka Zs., Marcsin Á. (Antal G.), Tamási S. (Szigeti J.), Entersz G., Fülöp G. (Nagy L.), Iván R., Tasi I., Horváth Á. (Gyöngyösi L.), Bakk I., Rézműves K. Edző: Kiss László.

Pocsaj: Alimán Gy. (Mezei J.)– Bernáth K., Katona I. (Kocsis T.), Vaszilkó A. (Sóvágó S.), Nagy P., Makula I., Trippon P., Leiter K. (Székely K.), Kun I. (Lakatos R.), Kiss Z., Murák K. Edző: Mezei József.

Gól: Marczin Á. (2), Fülöp G, illetve Makula I. Jók: Az egész csapat, Martzin Á. a mezőny legjobbja, illetve Vaszilkó A., Bernáth K. Ifi: 2–5.

Kiss László: – Küzdelmes mérkőzésen sikerült itthon tartanunk a három pontot. Nem végig jó játékkal, de harcosan játszottunk. Gratulálok csapatomnak a meccsen nyújtott teljesítményéhez. Tovább ezen az úton!

Mezei József: – Amíg ilyen gólokat kapunk sorozatosan a mérkőzéseken, addig nem érdemlünk mást a vereségeken kívül. A lelkesen játszó hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott. Várjuk a szebb jövőt!

Báránd KSE–Komádi SE 3–2 (0–2)

300 néző Vezette: Seres L. (Dobi Zs., Csiszár K.)

Báránd: Tóth S.– Mester N., Karácsony J. (Török Zs.), Csóka G., Bíró B., Karmazsin Z., Szabó L. (Schuller I.), Vass Á., Hudák B. (Vígh N.), Mester L., Ertsey Zs. Edző: Szabó János.

Komádi: Puskás Cs.– Simon S. (Prekup B.), Varga L., Holló J., Miczura Varga T., Bujdosó D., Puskás Z., Nagy I., Miczura Varga K., Nagy J., Balogh S. Edző: Szabó Sándor.

Gól: Vass Á., Bíró B., Vígh N., illetve Balogh S.(2) Jók: Mindenki, illetve az egész csapat. Kiállítás: Varga L., Balogh S. Ifi: 1–1.

Szabó János: – Két ellentétes félidőt hozott a mérkőzés. Az első félidőben gyakorlatilag semmi nem működött a játékunkban. A szünetben sikerült rendezni sorainkat. Csapatunk tagjai felvették a munkásruhát és megérdemelten fordították meg a mérkőzést. Örülök, hogy egy izgalmas összecsapással örvendeztettük meg a lelkes bárándi közönséget.

Szabó Sándor: – A játékvezető úr a mérkőzésen azt mondta nekem, hogy nem érti miért problémázok, amikor az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. Azt kell mondanom, hogy még igaza is van, de ebből szerint nem következik az, hogy a második félidőben neki kell eldöntenie. Sajnálom játékosaimat, hogy ezt kellett átélniük.

Nádudvari SE–Nagyrábé Petőfi SK 1–0 (1–0)

50 néző Vezette: Jánvári T. (Nedeczky Zs., Jóni T.)

Nádudvar: Nagy J.– Debreceni L., Dobi R., Erdős M., Hirzics L. (Rostás M.), Kenéz N., Kiss A. (Czibere K.), Katona N., Rásó P., Varga T., Szegi Zs. (Boros S.) Edző: Gere Csaba.

Nagyrábé: Németh E.– Vénig A., Czirják Cs. (Szabó T.), Tóth P., Bácsi Á., Parti P., Balogh M. (Nagy Cs.), Faragó L., Szabados M., Mező A., Kovács A. (Vig V.) Edző: Tóth Péter.

Gól: Szegi Zs. Jók: Senki. Kiállítás: Dobi R., illetve Parti P. Ifi: 2–1.

Gere Csaba: – Később nyilatkozik.

Tóth Péter: – Egy nagyon jó csapat ellen szenvedtünk vereséget.

Biharkeresztesi VSE–Hajdúszováti SKE 5–3 (4–2)

130 néző Vezette: Prezenszky M. (Nyilas Z., Nagy R.)

Biharkeresztes: Posta N. (Kiss D.)– Adreán P., Szabó D., Balogh A. (Buka Sz.), Perger A. (Kiss A.), Kiss T. (Buka Sz.), Buka Á. (Mohácsi S.), Rinyu B., Nedeczki Á., Hajdu M., Szabó L. Edző: Furka Tibor.

Hajdúszovát: Sütő Á.– Orsó A., Kökény R. (Kiss I.), Rácz R., Katona Cs., Mészáros I., Tóth J., Rácz P., Szerenyi A., Kaszás S., Szabó R. Edző: Kökény Richárd.

Gól: Hajdu M.(2), Szabó D.(2), Balogh A., illetve Orsó A., Rácz R., Mészáros I. Jók: Senki, illetve Orsó A. Ifi: 8–2.

Furka Tibor: – Lélektelen játék, ezáltal nagyon nehéz helyzetbe kerültünk. Ilyen hozzáállással nem biztos, hogy be tudjuk fejezni a bajnokságot.

Kökény Richárd: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Egy igazi április elsejei rangadó volt. Két büntető is kimaradt, a hazai csapat ennek ellenére mégis meg tudta nyerni a meccset. A játékvezetés nagyon korrekt volt, igazából az első félidőben dőlt el a meccs, mivel kicsit bealudtunk az elején. Ennek ellenére gratulálok a csapatomnak, mert hajtottak és nyerni akartak. Gratulálok a biharkeresztesi csapatnak, sok sikert kívánok nekik a következő meccsükre!

Debreceni EAC II.–Földes KSE 17–0 (8–0)

60 néző, vezette: Berettyán Z. (Darányi B., Mészáros Cs.)

Debrecen: Gulyás L. (Dudás D.)– Lénárt P. (Szőke P.), Bíró R. (Lévai Á.), Rácsai L. (Magi L.), Köstner T. (Fodor T.), Papp G., Báló Á. (Buzai G.), Tar G. (Dr. Rácsai L.), Hetrovics R., Varga Á., Nyeste K. Edző: Katona László.

Földes: Horváth Zs. (Szabó Gy.)– Tóth Z., Kiss Z., Sápy B., Faragó Gy., Kállai A., Karacs T. (Ványi T.) Dede I., Vincze N., Szabó B., Papp B. Edző: Karacs Tamás.

Gól: Bíró R.(5), Lénárt P.(4), Nyeste K., Sápy B., Szőke P., Dr. Rácsai L., Varga Á., Fodor T., Lévai Á.(2) Jók: mindenki, illetve senki. Kiállítás: Tóth Z., Dede I.

Katona László: – Sok hiányzóval érkezett a Földes csapata és mi nagyon kihasználtuk ezt a lehetőséget. A tavaszunk jobbnak ígérkezik, mint az őszi szezonunk volt, bár akkor nem raktuk túl magasra a lécet.

Karacs Tamás: – Jól megtréfáltak minket Debrecenben.