2017.04.16. 20:15

Füleki Béla két gyönyörű góllal tette emlékezetessé közelgő névnapját

Hajdú-Bihar - Véget értek a labdarúgó megyei első osztály vasárnapi mérkőzései. Íme, az eredmények!

Hajdúdorog SE–Sárrétudvari KSE 1–3 (0–1)

250 néző Vezette: Butt T.(Percze Zs., Mező S.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Gurbán A., Iván K., Máté I., Pogácsás J., Dálnoki Zs., Juhász T., Kiss A.(Franczel R.), Oláh T.(Balla K.), Franczel P.(Szabó Z.), Simicsku I.(Pogácsás B.) Edző: Juhász Bertalan.

Sárrétudvari: Kiss B. – Rozsik K., Nagy T., Juhász B., Szűcs P., Szabó T., Tóth N., Vass Á., Füleki B.(Erős L.), Kovács B.(Vass A.), Fegyverneki M. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Juhász T., illetve Füleki B. (2), Szabó T. Jók: Senki, illetve az egész csapat. Ifi: 3–3.

Juhász Bertalan: – Sajnálom, hogy így elrontotta a Sárrétudvari az ünnepünket. Halvérűen játszottunk a rúgott gólunkig, de sajnos a rögzített szituációkat nem tudjuk lekoncentrálni. Készülünk tovább, jövő héten nagyon fontos mérkőzés vár ránk. Megköszönöm a szurkolást a meccsre kilátogatóknak! Hajrá, Dorog!

Bodó Lajos: – Taktikus, fegyelmezett és jó játékkal megérdemelten nyertünk a nagyon lelkesen játszó hazaiak ellen. Nagyon örülök, hogy Kovács Balázs ifijátékosunk jó játékkal mutatkozott be a felnőtt csapatunkban, és annak, hogy Füleki Béla két gyönyörű góllal tette emlékezetessé közelgő névnapját. Köszönjük a szurkolóinknak, hogy ilyen hosszú útra is elkísérték a csapatunkat! Hajrá Udvari!

Hosszúpályi SE–Hajdúnánás GB. FK 1–3 (1–0)

100 néző Vezette: Gálfi F.(Berettyán Z., Kövér F.)

Hosszúpályi: Fejér G. – Kőnig A.(Bernáth L.), Rostás K., Rostás G., Kun Á., Apagyi R., Fábri D., Lovász V., Olajos G., Bencsik A., Bagi T. Edző: Darnai József.

Hajdúnánás: Tömöri A. – Fodor J., Péntek A.(Juhos L.), Berán B., Kondora K.(Takács Á.), Cservák T.(Mile M.), Kiss L., Fodor T.(Csizmadia Cs.), Tóth T., Zsuga Á., Papp R. Edző: Daróczi Péter.

Gól: Olajos G., illetve Csizmadia Cs. (3) Jók: Olajos G., Fábri D., Lovász V., illetve Csizmadia Cs., Fodor J., Juhos L., Berán B. Ifi: 1–5.

Darnai József: – Megérdemelt vendég győzelem született. Az első félidőben egyenrangú ellenfelek voltunk. A Hajdúnánás annyival volt jobb a mérkőzésen, amennyivel hosszabb volt kispadja. Szeretnék gratulálni a játékvezetői hármasnak a remek közreműködéshez!

Daróczi Péter: – Húsvét vasárnap megtört az idegenbeli rossz szériának, kicsit enerváltan játszott a csapat az első félidőben, aztán sikerült a félidőben 0–1-es hátránynál rendbe tenni a fejeket és a második félidőben nyújtott játékunkkal és Csizma mesterhármasának köszönhetően elhoztuk a három pontot Hosszúpályiból. Köszönöm ezt a sikert játékosaimnak! Sok sikert kívánok a Hosszúpályi együttesének a folytatáshoz!

Véget értek a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati mérkőzései. Íme az eredmények!