2017.04.15. 21:45

"Ebben a mai történetben ennyi volt"

Hajdú-Bihar - Véget értek a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati mérkőzései. Íme az eredmények!

Berettyóújfalui SE–Nagyhegyes KSE 0–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Tóth Sz. (Jánvári M., Tőkés R.)

Berettyóújfalu: Virányi G. – Kardos I., Szabó G. (Nemes I.), Nagy B. (Daróczi D.), Csordás J., Polonio-Guerreiro J. (Nagy S.), Jancsó A., Takács Z., Ékes G., Sándor Sz., Nagy R. Edző: Szitkó Róbert.

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Tóth I. (Szabó I.), Kasuba M., Nagy K., Ungvári P. (Forgács G.), Varga D., Pallai Zs. (Abdulmaati I.), Tóth Sz., Kis D., Magyar A., Percze R. (Duró G.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Gól: Kis D. Jók: Csordás J., Nagy R., illetve Mindenki. Ifi: 0–1.

Szitkó Róbert: – Egy döntetlen szagú mérkőzésen az ellenfélnek sikerül egy gólt szereznie, sajnos nekünk tizenegyesből sem sikerült. Sajnálom, hogy nem tudtunk élni a lehetőséggel, de innentől kezdve csak a harmadik helyért tudunk küzdeni.

Szalánczi Zoltán: – Küzdelmes mérkőzést játszottunk ma. Ellenfelünk a rögzített szituációk miatt dominálni tudott, de úgy érzem, előttünk adódtak kidolgozott lehetőségek, így szerintem megérdemelten nyertünk.

Kabai Meteorit SE–Debreceni EAC 0–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Szűcs L. (Forgács K., Pál G.)

Kaba: Sarkadi A. – Karika M., Kovács M., Szabó B. (Lázár R.), Kállai D., Kozma L., Kuhajda A. (Kremiczki F.), Kiss R., Németi M., Almási Z. (Varga P.), Szücs G. Edző: Kiss Lajos.

Debrecen: Sáfár P. – Katona T., Balás V. (Szarka J.), Csák Zs. (Vad M.), Vékei N., Révai Z. (Németh G.), Molnár M. (Posta N.), Simonka R., Madar Cs., Ozsváth J., Barabás Z. Edző: Sáfár László.

Gól: Vékei N.(2) Jók: Kovács M., Sarkadi A., Németi M., Kozma L., illetve Csák Zs., Vékei N., Madar Cs., Katona T., Barabás Z. Kiállítva: Karika M. Ifi: 2–3.

Kiss Lajos: – Az első félidőben arra törekedtünk, hogy a bajnokaspiráns DEAC támadásait hatékonyan le tudjuk védekezni, de ez a támadójátékunk rovására ment, így a második félidőre támadóbb szerkezetben álltunk fel, aminek sajnos következménye volt, hogy kinyíltunk, amit a DEAC ki is használt. A vezető gól után akartunk, mentünk előre, de a gólszerzéssel ismét hadilábon álltunk. Ki tudtuk hagyni a kihagyhatatlant is és a második gól eldöntötte a három pont sorsát az egyébként jó iramú, lendületes mérkőzésen. Gratulálok a DEAC csapatának! További sok sikert kívánok Sáfár Lacinak, egykori csapattársamnak!

Sáfár László: – Egy szervezetten játszó Kabát győztünk le, megérdemelten. Köszönjük azoknak a játékosainknak, akik ma nem értek rá! További jó pihenést kívánunk nekik! Hajrá DEAC!

Polgári VSE–Téglási VSE 3–4 (1–3)

60 néző. Vezette: Buczkó B. (Gáti Cs., Butt T.)

Polgár: Bodolai B. – Tóth K., Pöstényi I. (Tóth M.), Áfra T., Tóth M., Vincze Cs. (Polonkai L.), Csorba T., Bolgár D., Nagy M. (Vadász G.), Simon Z., Szitai Z. Edző: Szőke Ferenc.

Téglás: Nagy Cs. – Lovas M. (Bánfi Cs.), Kiss J., Dobrán T., Kapusi J., Hevesi F., Csapó A., Deák D., Lakatos F. (Danó H.), Danó Zs. (Danó N.), Nagy A. (Pelles T.) Edző: Szabó Imre.

Gól: Áfra T., Tóth K., Bolgár D., illetve Danó Zs., Kiss J., Kapusi J. (2) Jók: Tóth K., Bolgár D., illetve Nagy Cs., Hevesi F., Dobrán T., Danó Zs., Kapusi J., Kiss J. Ifi: 2–2.

Szőke Ferenc: – Változatos mérkőzés. A mérkőzés elején jobban kezdtünk, majd az ellenfél jobban kihasználta a lehetőségeit és a meccs végére találtuk meg magunkat újra, akkor tudtunk gólokat szerezni. Gratulálunk az ellenfélnek! További sok sikert kívánunk nekik!

Szabó Imre: – Közepes színvonalú mérkőzésen ennyivel jobbak voltunk a hazai csapatnál, megérdemelt győzelmet arattunk.

Monostorpályi SE–Nyíradony VVTK 0–3 (0–1)

300 néző. Vezette: Gulyás S.(Németh M., Tóth G.)

Monostorpályi: Szabó A.(Sallai J.) – Nyilas J., Cseke B.(Rózsa N.), Tapoti J., Nyilas Sz., Bereczky B., Kiss G.(Bodnár I.), Bodnár L.(Jávorszky J.), Tóth A., Dorogi Gy., Lakatos Zs.(Gellért M.) Edző: Kaszás János.

Nyíradony: Bákonyi N. – Kerecsen J.(Szabó T.), Gyurina J., Tömöri L., Furó Zs.(Takács A.), Vasas T.(Gáll F.), Mercs J.(Baranyi B.), Czibere B.(Kiss I.), Pataki E., Gyügyei Z., Daru I.(Bodnár P.) Edző: Orosz János.

Gól: Gyügyei Z., Vasas T. (2) Jók: Cseke B., Bereczky B., illetve Az egész csapat. Kiállítva: Bereczky B. Ifi: 1–3.

Kaszás János: – A bajnokesélyes ellen a mezőnyben teljesen partiban tudtunk lenni, de a kapu előtt határozottabbak voltak és így megszerezték a győzelmet.

Orosz János: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, ami be is igazolódott, de a mérkőzés folyamán a csapat remekül helytállt, így győzelmünkhöz nem férhetett kétség. Külön szeretném megköszönni játékosomnak, Daru Istvánnak, hogy a családi tragédia ellenére vállalta és remekül teljesítette a feladatát. További sok sikert kívánok a Monostorpályi csapatának és köszönjük a mérkőzés utáni vendéglátást!

Hajdúszoboszlói SE–Derecskei LSE 0–0

60 néző. Vezette: Puskás Z. (Erdélyi P., Áncsán Gy.)

Hajdúszoboszló: Csobán I. – Pataki P., László R., Éder G., Szabó G., Papp L.(Butor Cs.), Mezei M.(Kiss Z.) (Csuka T.), Kereki M., Szabó M., Kálmán Z., Galgóczi P.(Szabó B.) Edző: Sarkadi Zoltán.

Derecske: Kádár B. – Kiss S., Szűcs Z., Szilágyi M., Burkus D., Okos T.(Trembeczki M.), Alimán J., Gali V., Vadász I., Fekete L.(Fekete B.), Sólyom M.(Magyar B.) Edző: Szép Sándor.

Jók: Csobán I., Pataki P., illetve Vadász I., Szűcs Z., Kiss S., Szilágyi M.

Sarkadi Zoltán: – Az első félidőben a Derecske, a második félidőben mi birtokoltuk többet a labdát. Mindkét oldalon voltak lehetőségek, reális eredmény született.

Szép Sándor: – Ebben a mai történetben ennyi volt. Mindkét csapat megérdemelte az 1–1 pontot. Külön szeretnék gratulálni Kádár Barnának, aki élete első felnőtt bajnokiján kezdő játékosként nagyon szép teljesítményt nyújtott! További sok sikert a szoboszlói csapatnak!