2017.04.23. 20:04

"A támadásokba mindig hiba csúszott az utolsó passzoknál"

Hajdú-Bihar - Véget ért a labdarúgó Megye II-es Északi bajnokság tizenhatodik fordulója. Íme a vasárnapi eredmények!

Pentafrost Nyírmártonfalva–Tiszacsegei VSE 2–1 (1–1)

150 néző Vezette: Gulyás S.(Gyugos B., Darányi A.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Bodnár S., Konyári S., Jónizs A., Havrilla I.(Tóth I. T.), Szemán B.(Kiss G.), Vértesi D., Rózsa N.(Haga T.), Tóth G.(Mandics I.), Tóth II. T., Szemán N. Edző: Konyári Sándor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Várnai M., Borisz Sz., Kovács A., Rézműves G., Balogh A., Laki T.(Sallai Sz.), Répási Gy., Tamon R.(Papp L.), Rácz L., Kiss A.(Kecskés J.) Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Konyári S., Kiss G., illetve Rácz L. Jók: Senki, illetve Mindenki. Ifi: 0–2.

Konyári Sándor: – Nagyon lelkes csapat ellen, mint egy rossz felnőtt film, nyögvenyelős győzelem. A támadásokba mindig hiba csúszott az utolsó passzoknál. Két pontrúgás után sikerül gólt szereznünk a legelső és a legutolsó percben. Ettől sokkal több kell a támadó harmadban! Köszönjük a korrekt játékvezetést!

Sallai Szabolcs: – Fiatal csapat, fiatal edző. Ha egy kicsit rutinosabb a csapat meg az edző is, akkor ma biztos nem távozunk pont nélkül Nyírmártonfalváról. Gratulálok Várnai Márknak a felnőtt csapatban való debütáláshoz és az Ifi csapatnak a győzelemhez! További sok sikert kívánok a Nyírmártonfalva csapatának!

Létavértes SC ’97–Nyírábrányi KSE 3–1 (1–1)

100 néző Vezette: Áncsán Gy.(Kovács Á., Gáti Cs.)

Létavértes: Fekete S. – Varga Gy., Szabó Zs., Papp Z., Balogh J., Horváth Cs., Máté F., Mázló D., Vónya P., Bárány P.(Tóth L.), Demján J.(Bakó L.) Edző: Kontor Gábor.

Nyírábrány: Fekete S. – Megyesán P., Fecskovics M., Maczó A., Mezei L., Tanka J., László R., Kiss G., Szabó G.(Szabó B.), Tóth Cs., Horváth Á. Edző: Tóth Csaba.

Gól: Szabó Zs., Horváth Cs., Vónya P., illetve Kiss G. Jók: Senki, illetve Megyesán P., Kiss G., Maczó A. Ifi: 4–4.

Kontor Gábor: – Egy gyenge színvonalú mérkőzésen, szép gólokat rúgva, magabiztos győzelmet arattunk.

Tóth Csaba: – Az első játék részben teljes mértékben partnerei voltunk a hazaiaknak, mely a félidei eredményben is látható. A második félidő elején öt perc alatt bekapott két gól után a próbálkozásaink meddőnek bizonyultak, ezért a hazaiak megérdemelten nyertek.