2017.01.31. 09:50

Mesterhármassal mutatkozott be a DEAC újonca

Debrecen - Az utolsó helyezett Szent István Egyetem (Gödöllő) csapata fogadta hétfőn a listavezető DEAC-ot a férfi futsal NB II Keleti csoportjában. A mieink az első félidőben még kevésbé domborították ki a két gárda között papíron meglévő különbséget, de aztán a két alakulat közé pakoltak jó pár gólt.

A csapatunkban most debütáló Varga Dániel háromszor is betalált.

Nyilván ez volt az a meccs (gyakorlatilag az egyetlen), amelyen nem volt elfogadható semmi más, csak a győzelem, de azért ellenfelünket tisztelve kellett játszania a srácoknak ahhoz, hogy ez meg is valósuljon. Ráadásul a hazaiak már 2-0-ra is vezettek 9 perc után, amivel gyakorlatilag kihúzták a gyufát, mert a maradék 31 tiszta játékpercben 10-szer verte ezt a DEAC vissza...

Február 6-án, hétfőn 18.00 órától a debreceni DESOK-ban vélhetően sokkal nehezebb dolgunk lesz, amikor is a Mezei Vill II. Berettyóújfalu látogat Debrecenbe.

A DEAC - sikere után - továbbra is vezeti a Keleti csoport tabelláját.

- Koppányi Szabolcs -

Férfi futsal NB II, Keleti csoport, 18. forduló

SZIE - DEAC 2-10 (2-3)

Gólszerzőink: Varga D. (3), Bun, Kántor (2-2), Kovács M., Szentes Bíró, Mánfai (öngól)