2016.12.08. 10:43

Eredményes volt a kick-box Mikulás-kupa

Kaba, Nádudvar - A Rácz Kickboxing Team Sportegyesület versenyzői december 3-án Esztergomban a 4Fight Challenge Mikulás Kupán zárták a 2016-os év versenyszezonját.

A 6 nádudvari és 2 kabai versenyző light-contact és kick-light kategóriákban lépett tatamira az év utolsó versenyén, ahol a Hajdú-Bihar megyei tehetségek összesen 4 arany-, 3 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek. Rácz Krisztián edző tanítványai közül Nagy Tamás friss utánpótlás világkupa győztesként lépett tatamira (kategóriájában a legtöbb mérkőzést megnyert versenyzőként), aki értékes védőfelszerelés csomagot vehetett át a verseny támogatójától. Az országos versenyen az Egyesület elnöke, Rácz Lajos a már megszokott módon bíróként segítette a mérkőzések zavartalan lebonyolítását.