2016.07.31. 17:06

HAON-ÉLŐ - DVSC-TEVA vs. Gyirmót FC 4-0 (2-0)

Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában a DVSC-TEVA a Gyirmót csapatát fogadta vasárnap 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 3. forduló

DVSC-TEVA vs. Gyirmót FC

4 - 0 (2 - 0)

[liveticker name="haon-live-dvsc-teva-vs-gyirmot-fc-2016-07-31-18-00"]

17 Tisza szabadrúgásból veszélyeztetett, Sebők nagyot tornázva védett.

14 Cserélnek a vendégek, Lengyel helyett Madarász a pályán.

14 Góóól, megszerezte a vezetést a Loki, Horváth Zsolt jóvoltából! 1-0.

12 Paku rúgta fel Tiszát, sárgát kapott érte.

Valamivel agilisabb a Loki, a vendégek nyilván a zárt védekezésben és az esetleges kontrákban bíznak leginkább.

7 Megvolt az első Loki-lehetőség. Szögletet követően Takács Tamás fejesét védte bravúrral Sebők kapus.

5 Egyelőre kóstolgatják egymást a felek.

1 Elkezdődött a mérkőzés.

Hamarosan kezdődik a mérkőzés az OTP Bank Liga 3. fordulójában.

Érdekesség, hogy hazaiak kapuját az a Danilovics fogja védeni, akit a héten igazoltak le a piros-fehérek.

Az már előre borítékolható volt, hogy a gyirmótiak elleni meccsre többen lesznek kíváncsiak, mint általában, ugyanis mindenkit foglalkoztat a kérdés, milyen új impulzusokat tud adni a Lokinak az ideiglenesen kinevezett tréner.

A hazaiak helyzetét nehezíti, hogy három kulcsemberük, Szakály, Holman és Varga sérülés miatt nem lehet ott a pályán.

Zaklatott hetet követően fogadja a DVSC-TEVA együttese az újonc Gyirmótot a Nagyerdei Stadionban vasárnap este, hiszen az eddigi vezetőedző, Kondás Elemér hétfőn benyújtotta lemondását a klubvezetésnek. Az ideiglenesen kinevezett tréner, Herczeg András elvileg csak a bajnoki mérkőzésig vállalta el a posztot, ám egyelőre nincs meg a végleges megoldás a kispadra - a jólértesültek Selymes Tibor érkezéséről suttognak -, azaz egyelőre kérdéses, meddig marad a korábbi sikeredző.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 3. forduló

DVSC-TEVA vs. Gyirmót FC

4 - 0 (2 - 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2463 néző. V.: Iványi Zoltán (Szpisják Zsolt, Albert István)

DVSC-TEVA: Danilovics, Tisza, Kuti, Djelmic, Mészáros, Takács, Sekulic, Brkovics, Korhut, Jovanovic, Horváth Zs.. Vezetőedző: Herczeg András.

Gyirmót FC: Sebők, Balogh, Simon Attila, Présinger, Völgyi, Simon András, Filkor, Horváth A., Lengyel, Lázár, Paku. Vezetőedző: Urbányi István.

Gólszerző: Horváth a 14. (1-0), Korhut a 20. (2-0), Tisza az 58. (3-0), Takács a 69. percben.

Sárga lap: Paku a 12., Filkor a 23., Simon András a 26., Kuti az 53., Nagy S. a 88. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Lengyel helyett Madarász a 14., Simon Attila helyett Nagy O. és Korhut helyett Ferenczi az 56., Filkor helyett Nagy S. a 67., Takács helyett Kulcsár a 74., Tisza helyett Bereczki a 82. percben.