2016.06.14. 09:56

Kecskés Karina és Eke Luca világbajnok lett!

Debrecen - Az INBA szervezet testépítő és fitnesz világbajnokságának Magyarország adott otthont, a megmérettetésen 27 ország több mint 300 versenyzője lépett pódiumra.

A gyermek fitnesz kategóriában a debreceni Vezér Fitness SE versenyzői remek eredményeket értek el, Kecskés Karina, és Eke Luca nyakába aranyérem került, míg Gellén Lili második lett, illetve többen értékes helyezéssel térhettek haza.

A világeseményen az országos bajnokság dobogósai képviselhették hazánkat az Érd Arénában megrendezett viadalon. A 8-11 évesek mezőnyében Kecskés Karina első, Gellén Lili második, Csuka Petra negyedik, Kiss Réka ötödik helyen végzett.

A 12-15 évesek között Eke Luca világbajnok lett, Csuka Laura pedig alig lecsúszva a dobogóról, a negyedik pozícióban zárta a viadalt.

Az ifjú sportolókat Eke Beáta, Tarányi Rebeka, Tóth Emese és Kecskés Melinda készítették fel a versenyre.