2016.03.01. 17:19

HAON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus 5-0 (2-0)

Debrecen, Nyíregyháza - A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén a DVSC-TEVA a Nyíregyháza csapatát fogadta kedden 18.00-tól. Az odavágó 2-1-es debreceni sikert hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés

DVSC-TEVA vs. Nyíregyháza Spartacus

5 - 0 (2 - 0)

[liveticker name="haon-live-magyar-kupa-dvsc-teva-vs-nyiregyhaza-spartacus-2016-03-01-1800"]

Labdarúgó Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2235 néző. V.: Vad II. István (Bozó Zoltán, Farkas Balázs)

DVSC-TEVA: Verpecz, Szatmári, Tisza, Ferenczi, Lázár, Djelmic, Máté, Takács, Sidibe, Bódi, Jovanovic. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Nyíregyháza Spartacus: Ovszijenko, Ramos, Zofcak, Csorba, Abdouraman, Szécsi, Rakovic, Szokol, Szalai, Harsányi, Farkas. Vezetőedző: Mátyus János.

Gólszerző: Takács a 16. (1-0), a 37. (2-0) és az 52. (3-0) percben, Tisza a 71. (4-0), Djelmic a 85. (5-0) percben.

Sárga lap: -.

Kiállítás: -.

Csere: Szécsi helyett Pálinkás és Jovanovic helyett Varga a félidőben, Sidibe helyett Nagy az 58., Takács helyett Horváth a 65., Csorba helyett Kapacina a 78., Szokol helyett Kis a 86. percben.