2015.12.30. 08:09

Jó formában voltak ősszel a kabaiak

Kaba - Véget ért a versenyszezon a kabai Sárréti Bushido Karate SE karatékái számára, akik igen szép eredményeket értek el a legutóbbi megmérettetéseiken.

A nyíradonyi Adony Kupán 20 klub 250 versenyzője mutatta be tudását, a kabaiak közül katában Mester Orsolya és Lajtos Patrik első, Bátori Lili második lett, kumitéban Lajtos Patrik, Barta Ákos, Bátori Lili, Varga István arany-, Katona Sándor, Szurovszki Petra ezüst-, Mester Orsolya bronzéremmel gazdagodott.

A budapesti Össz-Kyokushin magyar bajnokságon 50 klub 450 versenyzője vett részt, kumitéban Varga István diadalmaskodott, Lajtos Patrik a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A Tarjánban megrendezett nemzetközi viadalra 45 klub 450 versenyzője nevezett. A kabaiak közül katában Lajtos Patrik harmadik helyen végzett, kumitéban Varga István és Bátori Lili szintén bronzéremmel gazdagodott. A versenyzőket Nagy Tibor és Kovács Csaba készítette fel.