2015.08.06. 18:36

HAON-ÉLŐ - Európa Liga: Rosenborg vs. DVSC-TEVA 3-1 (2-1)

Debrecen - A labdarúgó Európa Liga harmadik selejtezőkörének visszavágóján a DVSC-TEVA a Rosenborg csapatát fogadta 19:00-tól. Az első meccs 3-2-es norvég győzelmet hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Labdarúgó Európa Liga, harmadik selejtezőkör, visszavágó

Rosenborg BK vs. DVSC-TEVA

3 - 1 (2 - 1)

[liveticker name="haon-live-europa-liga-rosenborg-bk-vs-dvsc-teva-2015-08-06-1900"]

Rosenborg BK vs. DVSC-TEVA

Trondheim, Lerkendal Stadion. V.: Clayton Pisani (Alan Camilleri, Edward Spiteri)

Rosenborg BK: An. Hansen – Svensson, Björdal, Eyjolfsson, Skjelvik – Jensen, Selnaes, Midtsjö – Helland, Söderlund, Mikkelsen. Vezetőedző: Kåre Ingebrigtsen.

DVSC-TEVA: Verpecz – Jovanovic, Mészáros, Máté, Korhut – Bódi, Varga J., Tisza – Balogh, Castillion, Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Söderlund a 27. (1-0), Jensen a 39. (2-0), Castillion a 43. (2-1), Vilhjálmsson a 85. (3-1) percben.

Sárga lap: Máté a 45. és a 48., Bódi a 90+2. percben.

Kiállítás: Máté a 48. percben.

Csere: Tisza helyett Morozov az 52., Balogh helyett Zsidai a 62., Sidibe helyett Mihelic és Söderlund helyett Malec a 77., Midtsjö helyett Saeter a 82., Jensen helyett Solli a 89. percben.