2015.03.21. 20:40

Hozták a kötelezőt

Hajdú-Bihar - A megyei másodosztály északi csoportjának első két helyét elfoglaló együttese, a Le Petit-DSC és a DEAC II sok gólt lőve, remek játékkal gyűjtötte be a három pontot. A 18. forduló további meccsein Hajdúhadház nem kímélte a nyíracsádiakat, Vámospércs pedig leikszelt Álmosddal.

Görbeháza-DEAC II 0-4 (0-2)

50 néző, vezette: Áncsán Gy. (Forgács K., Krizbai Zs.)

Görbeháza: Szilágyi K. - Siket Gy., Besenyő P., Tóth A., Ronkovics T., Ilyés Z. (Nyakas R.), Répási Sz. (Tóth P.), Molnár D., Péntek I., Hajdu R., Pók D. (Jónás R.). Edző: Szolnoki Attila.

DEAC II: Fejér G. - Nagy A. (Varga Á.), Demján B., Papp G., Buzai G., Köstner T. (Bíró R.), C. Hevre, Bódi P. (Rácsai I L.), Lénárt P. (Zombor S.), Rácsai II L. (Jónás B.), Tar G. (Szőke P.). Edző: Katona László.

Gól: Papp G., Bódi P., Lénárt P. (2). Jók: Szilágyi K., Ronkovics T., Siket Gy., Péntek I., Hajdu R., illetve Ifi: 0-2.

Szolnoki Attila: - Küzdöttünk, akartunk becsületesen, de sajnos ez a jó játékerőt képviselő DEAC ellen – ahogy az eredmény is tükrözi – kevés volt. Gratulálok a vendégcsapatnak és további sok sikert kívánok nekik! Játékosaimnak üzenem, fel a fejjel, megyünk tovább! A játékvezetőknek köszönöm a sportszerű ténykedést!

Katona László: -Eddig három, nehéz idegenbeli meccset nyertünk tavasszal, ez biztató a folytatásra nézve!

Le Petit-DSC-Egyek 5-1 (3-1)

100 néző, vezette: Éva I. (Sinka Z., Czerula R.)

Le Petit-DSC: Molnár S. (Párványik P.) - Percze R. (Zsíros N.), Pocsai G., Rózsa Zs., Magi L., Molnár B. (Jáger B.), Hasilló R. (Bógyis I.), Kiss R. (Szabó D.), Károlyi N. (Marosvölgyi T.), Ungvári M., Oláh J. Edző: Nagy Róbert.

Egyek: Pap Z. - Balogh M., Budácsik D., Kiss A., Zsólyomi D., Hadházi A., Fekete T. (Szabó Cs.), Len Sz. (Nagy Á.), Farkas Z., Len Á., Kiss A. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Kiss R. (2), Magi L., Hasilló R., Zsíros N., illetve Len Sz. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 5-0.

Nagy Róbert: - A múlt leckéi vezényeltek minket a jelenbe. Megérdemelten tartottuk itthon a három pontot: minden csapatrészben jobbak voltunk ellenfelünknél, végre már gólokat rúgtunk. Ahol gyalulnak, ott repül a forgács. További sok sikert kívánok a szimpatikus egyeki csapatnak és kulturált szurkolótáboruknak! Köszönjük a nagyon korrekt játékvezetést!

Farkas Zoltán: - Azt gondolták a fiúk, ha már itt a Húsvét, akkor tizenkét nyuszival lepik meg Debrecent. Ezek a nyuszik sajnos ma csak szaladgáltak a pályán. Ez a hozzáállás nem vezethet eredményre. Összességében megérdemelten nyert a hazai csapat.

Vámospércs-Álmosd 1-1 (0-0)

50 néző, vezette: Buczkó B. (Kriston T., Nagy N.)

Vámospércs: Kolompár J. - Balogh S., Nánási D., Zsupos J., Párványik D. (Pólyik D.), Szabó B. (Könnyű R.), Szőke R., Halász S. (Tömöri G.), Tóth G., Károlyi A., Berki T. (Kiss T.). Edző: Oláh Sándor.

Álmosd: Horváth J. (Nagy B.) - Molnár I., Török G. (Ásztai I.), Jónás D., Szabó J., Mezei B. (Ágoston A.), Szabó Zs., Halász G., Kéki R., Szabó T., Horváth A. (Jónás R.). Edző: Szabó Béla.

Gól: Kiss T., illetve Jónás R. Jók: senki. Ifi: 2-3.

Oláh Sándor: - A mai gyenge játékunk csak egy pontot ért a szervezetten játszó Álmosd ellen.

Szabó Béla: - Nagyon jó ez az eredmény, de úgy érzem, megérdemeltük volna a három pontot is. Az edzéshiány a második félidő huszadik percétől újra megmutatkozott, mintha egy másik csapat játszott volna. Az előző fordulóban is két gólt kaptunk ebben a periódusban, és most is a nyolcvanadik percben egyenlített ellenfelünk. A tréningeken sokkal több fegyelemre és figyelemre van szükség. Ennek ellenére az együttes hozzáállása jó, próbálják a megbeszélt taktikai feladatokat úgy védekezésben mint támadásban megvalósítani. Gratulálok mindannyiuknak, az ifinek pedig a nagyszerű győzelemhez – csak így tovább!

Hajdúhadház-Nyíracsád 4-1 (1-1)

100 néző, vezette: Gréz B. (Mészáros Cs., Eszterhai B.)

Hajdúhadház: Nagy S. - Lakatos F., Offra T., Gábor L. (Nagy A.), Nagy J. (Lakatos F.), Rostás M. (Nagy G.), Hadházi D. (Balogh J.), Kiss A. (Szabó I.), Veres S., Horváth A., Kovács G. (Dancsi J.). Edző: Pintér István.

Nyíracsád: Milák A. - Maczó Cs., Lukács D., Tóth Á., Béres Cs., Dobrai G., Jakab N. (Tóth I.), Kovács M. (Balogh I T.), Balogh Ii T., Gugg K., Tóth T. Edző: Patalenszki József.

Gól: Gábor L., Hadházi D., Horváth A., Dancsi J., illetve Gugg K. Jók: Horváth M., Kiss A., Kovács G., Gábor L., illetve Milák A., Tóth T. Ifi: 0-2.

Pintér István: - A mai napon olyasmit csináltunk, amit az előző tizenhét fordulóban nem: futballoztunk.

Patalenszki József: - Mi szereztük meg a vezetést, de ahogy teltek a percek, egyre jobban kezdtünk elfáradni, ennek köszönhető a négy bekapott gól.

Ebes II–Tiszacsege 1–2 (1–0)

20 néző, vezette: Pap E. (Szűcs N., Csiszár K.)

Ebes II: Kovács I. – Kovács T. (Kapusi Sz.), Kovács L. (Nagy P.), Szabó Z. (Czeglédi L.), Csorvási J., Antal A., Kiss L., Csige L., Váczi P., Szabó J., Andirkó I. Edző: Nagy Sándor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Nagy L., Nagy P. (Rézmüves G.), Jecs J., Nagy Á., Balogh A., Balogh R., Kovács A., Simon Z., Zsiga R. (Kormos Cs.), Monoki A. (Borisz Sz.). Edző: Lévai Albert.

Gól: Szabó Z., illetve Nagy Á., Simon Z. Jók: senki, illetve Simon Z., Nagy L., Nagy Á. Ifi: 2–2.

Nagy Sándor: – Ha csak egy félidőt vagyunk képes futballozni, akkor ilyen eredmény születik. Az első játékrészben eldönthettük volna a meccset, a másodikra felpörögtek a vendégek, s végül megérdemelt győzelmet arattak. További sok sikert kívánok nekik! Köszönjük a korrekt játékvezetést!

Lévai Albert: – Az első félidő kiegyenlített játéka és egy kapott gól után a második játékrész meghatározó játéka után teljesen megérdemelten hoztuk el Ebesről a három pontot. További sok sikert kívánok nekik! Gratulálok az ifinek a pontszerzéshez!