2015.03.21. 20:14

Gólzápor a tavaszi napsütésben

Hajdú-Bihar - Három bajnoki mérkőzést rendeztek meg a megyei másodosztály déli csoportjának 18. fordulójában.

Hajdú-Bihar - Három bajnoki mérkőzést rendeztek meg a megyei másodosztály déli csoportjának 18. fordulójában. Kitűnő időben, parádés gólokkal kápráztatta el kilátogató szurkolóit szombaton Komádi és Báránd együttese, előbbi a földesieken gázolt át, utóbbi Biharnagybajommal szemben volt könyörtelen. Józsa hazai pályán fogadta Nagyrábét, ahol pontosztozkodásra kényszerültek a felek.

Komádi–Földes 6–2 (3–1)

150 néző, vezette: Butt S. (Erdélyi T., Takács I.)

Komádi: Bokor Cs. (Puskás Cs.) – Simon S., Tóth L., Varga L., Vass Á., Kóti R. (Erdei L.), Holló J. (Pataki Zs.), Miczura Varga K. (Miczura Varga T.), Nagy I., Nagy J. (Földesi J.), Balogh S. Edző: Szabó Sándor.

Földes: Horváth Zs. – Kalugyer K., Nagy S., Dede I., Király P., Sápy B., Móda G., Vincze N., Trippon T. (Mező B.), Vincze A. (Kállai A.), Karacs T. (Taricska G.). Edző: Karacs Tamás. Gól: Balogh S. (2), Varga L., Nagy I., illetve Vincze A., Sápy B. Jók: Varga L., Balogh S., Miczura Varga K., illetve senki. Ifi: 2–5.

Szabó Sándor: – Kitűnő játékvezetés jellemezte a találkozót. Alig egy perc elteltével sikerült megszereznünk a vezetést, de az ellenfél pontrúgásból még egyenlíteni tudott. Ez egyáltalán nem zavarta meg a csapatot, s a helyzetek zömét kihasználva nyertük meg a mérkőzést. További sok sikert Földesnek!

Karacs Tamás: – Sajnos teljesen megérdemelten tartotta otthon a három pontot Komádi. Mindkét félidőben volt egy–egy rövidzárlat, amit az ellenfelünk könyörtelenül kihasznált. Gratulálok Komádinak! Jövő héten otthon kötelező javítanunk. Gratulálok az ificsapat fényes sikeréhez!

Báránd–Biharnagybajom 8–1 (4–1)

300 néző, vezette: Szűcs L. (Szűcs A., László J.)

Báránd: Tóth S. – Török D., Szabó J., Mester N., Futó G., Török Zs., Békési L., Arany L., Makra S. (Arany L.), Ispán R., Vígh N. (Török R.). Edző: Arany László.

Biharnagybajom: Madar D. – Madar Z. (Takács J.), Rigó P., Nemes A., Nyíri J. (Nemes G.), Farkas A., Bene I. (Balogh B.), Sárközi L., Kapás D., Nagy–Vaszil J., Bak B. Edző: Bajnok Imre. Gól: ifj. Arany L. (3), Ispán R. (2), Makra S., Tóth S., id. Arany L., illetve Bene I. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 6–0.

Arany László: – Gratulálok minden játékosomnak, végig komolyan vették a mérkőzést.

Bajnok Imre: – További sok sikert Bárándnak!

Józsa–Nagyrábé 1–1 (0–1)

50 néző, vezette: Dobi Zs. (Kovács Á., Pallai Zs.)

Józsa: Béke R. – Jóvér A., Csapó R., Pál P., Kocsis L., Kocsis P., Szabó M., Szolnoki Sz., Iloczki Á., Bordás F. (Komáromi I.). Edző: Duró József.

Nagyrábé: –. Edző: Károlyi Zoltán. Gól: Kiss R. Jók: Jóvér A., Béke R. Ifi: 1–3.

Duró József: – Az első félidőben 1–0-ra vezetett a rivális, de a folytatásban sikerült kiegyenlítenünk. Igazságos eredmény született.

Károlyi Zoltán: – Később nyilatkozik.