2014.12.11. 09:17

A Komló nyerte a rangadót

Komló, Balmazújváros - Az NB I. sereghajtójának, a Sport36-Komló otthonában lépett pályára szerdán este a 17. fordulóban az utolsó előtti helyen álló Kőnig-Trade Balmazújváros, mely ezúttal nem tudta felülmúlni ellenfelét, 27–24-re kikaptak Füzesi Ferenc tanítványai.

Komló, Balmazújváros - Az NB I. sereghajtójának, a Sport36-Komló otthonában lépett pályára szerdán este a 17. fordulóban az utolsó előtti helyen álló Kőnig-Trade Balmazújváros, mely ezúttal nem tudta felülmúlni ellenfelét, 27–24-re kikaptak Füzesi Ferenc tanítványai. Félidőben ugyan még egy góllal, 14-13-ra az újvárosiak vezettek, végül mégis az esélytelenebb komlóiak győzedelmeskedtek. A Balmaz jobb gólkülönbségének hála maradt a 10. helyen, innen várhatja vasárnapi, Mezőkövesd elleni, hazai pályán megvívandó találkozóját.

SPORT36-KOMLÓ–KÖNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROS 27–24 (12–13)

Komló, 800 néző. V: Bacs, Bóna

KOMLÓ: Granics – Oszlár 4, Marcsek, Hadziomerovics 2, Nagy Z. 1, Szöllősi Bence 6, Radjenovics 5. Csere: Selymes (kapus), Szemikor 8 (3), Szögi 1, Sebestyén, Péter-Szabó. Edző: Ratko Djurkovics

BALMAZÚJVÁROS: Knezevics – Nagy N. 2, Oláh 3, Atsushi 8 (4), István 2, Bali 1, Csuruvija 4. Csere: Pajkó (kapus), Balázs, Korsós, Hajdú T., Mateo 2, Temesvári 2. Edző: Füzesi Ferenc

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3–0. 21. p.: 7–7. 43. p.: 17–17. 48. p.: 20–20. 54. p.: 25–21

Kiállítások: 16, ill. 8 perc

Hétméteresek: 3/3, ill. 5/4