2014.10.04. 09:06

A hosszabbításban vérzett el a Debrecen

Debrecen - A MOL Liga alapszakaszában csapott össze a HC Nové Zámky és a Debreceni HK csapata pénteken este Érsekújváron.

A hazaiak kezdtek jobban, Erik Caladi szerezte meg a vezetés számukra a 10. percben. Kilenc minutummal később Ladányi Balázs egalizált. Nem sokkal később Faith szerzett gólt, érkezett azonban újfent Ladányi és megint döntetlen, 2-2 lett az állás.

A folytatásban ismét a megszokott forgatókönyv szerint zajlottak az események: megszerezte a vezetést a Nové Zámky, majd egyenlített a DHK.

Hosszabbítás következett, amely során a hazaiak újra betaláltak, 4-3-ra megnyerve ezzel a mérkőzést.

MOL Liga, alapszakasz

HC Nové Zámky-Debreceni HK 4–3 (1–1, 2–1, 0–1, 1–0), h. u.

Érsekújvár, jv: Durga, Beniac (Soós, Pálkövi)Gól: Caladi, Hurtaj, Chrenko, Uram, illetve Ladányi 2, Kaskov.