2014.09.27. 11:04

Szoros meccsen maradt alul a Debreceni HK

Debrecen - Pesterzsébeten csapott össze az FTC-vel a DHK a MOL Ligában. Dancsfalvi szerzett vezetést a debrecenieknek, ám a hazaiak még az első negyedben egyenlíteni tudtak.

Debrecen - Pesterzsébeten csapott össze az FTC-vel a DHK a MOL Ligában. Dancsfalvi szerzett vezetést a debrecenieknek, ám a hazaiak még az első negyedben egyenlíteni tudtak. A folytatásban előnybe került a Fradi, a cívisvárosiak csak az utolsó játékrészben egalizáltak. 2–2 után a hajrában harmadik gólját is megszerezte a pesti egylet, mely így 3–2-es győzelmet aratott. Ezzel a két csapat helyet cserélt a tabellán, a hajdúságiak immár a hetedik helyen állnak.

A DHK legközelebb vasárnap 18 órától hazai pályán fogadja a Miskolci Jegesmedvéket a Debreceni Jégcsarnokban.