2014.08.05. 18:51

HAON-ÉLŐ - Bajnokok Ligája: BATE Boriszov vs. DVSC-TEVA 3-1 (1-1)

Borisov, Debrecen - A Bajnokok Ligája selejtező harmadik fordulójának visszavágóján a Debreceni VSC-TEVA gárdája a fehérorosz BATE Boriszov vendégeként lépett pályára kedden 19:30-tól. A mérkőzésről élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

Bajnokok Ligája 3. forduló

BATE Boriszov vs. DVSC-TEVA

3 - 1

[poll id="730"]

[poll id="729"]

[liveticker name="haon-live-bajnokok-ligaja-bate-boriszov-vs-dvsc-teva-2014-08-05-kedd-1930"]

3 - 1   (1 - 1)

Borisov, 10.000 néző. V.: Stefan Johannesson (Fredrik Nilsson, Mehmet Culum).

BATE Boriszov: Chernik - Gayduchik, Khagush, Filipenko, Mladenović, Polyakov, Likhtarovich, A. Volodko, Krivets, Gordeychuk, Rodionov. Vezetőedző: Alekszandr Yermakovich

Kispad: Māliņš, Karnitski, Aleksievich, Pavlov, Olekhnovich, M. Volodko, Sihnevich

DVSC-TEVA: Novaković - Mészáros, Máté, Korhut, Jovanović, Zsidai, Bouadla, Varga, Szakály, Sidibe, Seydi. Vezetőedző: Kondás Elemér

Kispad: Verpecz, Vadnai, Morozov, Brković, Ludánszki, Bódi, Tisza

Gólszerző: Sidibe a 20. (0-1), Volodko a 40. (1-1), Rodionov a 66. (2-1), Krivets a 94. (3-1) percben.

Sárga lap: Bouadla a 9. és a 37., Chernik a 20., Rodionov a 85.,Sihnevich a 96. percben.

Kiállítás: Bouadla a 37. percben.

Csere: Gayduchik helyett Sihnevich a 42., Likhtarovich helyett Olekhnovich az 55., Zsidai helyett Ludánszki a 65., Khagush helyett Pavlov a 69., Szakály helyett Bódi a 70., Mészáros helyett Brkovic a 84. percben.