2013.04.27. 16:40

HAON-ÉLŐ - DVSC-TEVA vs. FGSZ Siófok 4 - 1 (3 - 0)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 25. fordulójában a DVSC-TEVA csapata a Siófokot látta vendégeként szombaton 18.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

A végére még egy Korhut-kapufa.

Vége a mérkőzésnek, DVSC-TEVA-Siófok 4-1!

+1

Czvitkovics végezte el a szabadot, de nem volt veszélyes a beadás.

90

Kulcsár harcolt ki szabadrúgást.

Letelt a rendes játékidő, két perc hosszabbítás következik.

89

Coulibaly kapott sárgát színészkedésért.

89

Kecskés Tamás kínálta meg Verpeczet, a debreceniek hálóőre magabiztosan húzta le a játékszert.

86

Kulcsár cselezte ki Kuruczot, a kapus feje fölött átívelt labdát azonban a gólvonalról még éppen menteni tudtak.

84

A Siófok végezhetett el szabadrúgást, Kiss csúnyán kapu fölé durrantotta.

81

Cserélnek a vendégek, Kiss Máté érkezik a pályára Nagy Tamás helyett.

79

Dombi lépett meg a jobb oldalon, beadására Kulcsár érkezett, aki a kapu felé fejelt.

79

Kulcsárt szöktették, a játékos éles beadására nem volt érkező.

78

Megvan a mérkőzés első sárgája, Gál András kapta.

75

Utolsó cserelehetőségét is kihasználja Kondás Elemér, az első gól szerzője, Ibrahima Sidibe helyett a "bombázó", Dombi Tibor a pályán

71

Melczer kínálta meg egy messzi lövéssel Verpeczet, akinek hárítani is kellett.

69

Selim Bouadla került helyzetbe, lövése azonban elszállt a kapu mellett.

67

Coulibaly hozta magát helyzetbe, a kapu előtt azonban Kurucz "levarázsolta " a labdát a lábáról.

66

Sidibe kötéssel a fején folytatja a játékot.

65

Sidibe maradt lent, ápolni kell.

63

Cserél a Loki, Kulcsár Tamás váltja Ferenczi Jánost.

62

Szépített a Siófok, a kapufa segítségével Jusuf Dajic vette be Verpecz kapuját. 4-1

60

Ramos kapott rúgást kellemetlen helyre, de már jól van.

57

Cserél a Siófok, Pál Szabolcsot váltja Menyhárt Attila.

53

GÓL! Ferenczi beadásából ért el újabb gólt Coulibaly, 4-0!

51

Czvitkovics ugratta ki Sidibét, aki jó húsz méterről rátűzte, a labda ígéretesen csavarodott, azonban elkerülte a vendégek kapuját

50

Coulibaly adott be éles szögből, a kapu előtt elszáguldó labdára nem volt érkező.

49

A hivatalos adatok szerint 3000 néző látogatott ki az Oláh Gábor utcára

48

Mindkét játékos a pályán.

47

Ferenczi és Fehér Zsolt fejeltek össze, mindketten ápolásra szorulnak.

46

Megkezdődött a második játékrész.

Simac váltja az első félidő végén megsérült Nagy Zolit, a vendégeknél Nyári Tibor érkezik Fodor Marcell helyett.

A siófokiak már a pályán, a debreceniek még nem tűntek fel.

45

Vége az első félidőnek, Bognár nem hosszabbított. A Loki 3-0-s vezetésnél vonulhat pihenőre.

44

Gól! 3-0! Coulibalyt ugratták ki, a támadó Kurucz alatt ellőve szerezte meg az újabb Loki-gólt.

43

Simac melegít az oldalvonal mellett, egyelőre tíz emberrel a Debrecen.

42

Nagy bicegve hagyja el a játékteret, nem tudja folytatni a meccset.

40

Nagy Zoltán maradt lent, ápolásra szorul.

38

Czvitkovics ugratta volna ki Coulibalyt a védők közül, de átadása pontatlan volt.

36

Megint Melczer végezhetett el szabadot, beadott labdája nem okozott gondot Verpecznek.

34

Melczer végezhetett el szabadrúgást, lövése levágódott a védőkről.

33

Nagy Zoltán beadását húzta le magabiztosan Kurucz.

32

Korhut lőtt oldalhálót, szöglettel jöhet a Loki.

30

Coulibaly vezette át a fél pályán a labdát, majd szélre kipasszolt az érkező Ferenczinek, aki jó 25 méterről megkínálta Kuruczot.

27

Pál lövését blokkolta Mészáros.

25

GÓL!!! 2-0! Sidibe adott be középre, az érkező siófoki védő elpöckölte a labdát, amit Sidibe ismét középre passzolt, Ferenczi azonban kapufára rúgta a játékszert. Mikor már mindenki fogta a fejét, érkezett Coulibaly, és megszerezte a Loki második gólját.

22

Ferenczi most a bal oldalon tűnt fel, a játékos bombáját Kurucz szögletre mentette.

20

Újabb szép Loki-helyzet, Sidibe lövése éppen hogy csak elkerülte Kurucz kapuját

18

Kontrával jöhetett a Debrecen, a jobb szélen meglóduló Ferenczi beadása kiment, miután a fiatal játékos elcsúszott a lövés pillanatában.

15

Verpecznek kellett védenie.

14

Két siófoki szurkoló tűnt fel a vendégszektorban.

11

Folyamatos nyomás alatt tartja a Balaton-partiakat a piros-fehér alakulat, az újabb gól azonban még várat magára.

10

Üres a vendégek szektora, egyetlen siófoki szurkoló sem kísérte el csapatát Debrecenbe.

7

Újabb sarokrúgással jöhet a Debrecen, a beadásra Sidibe mozdult, eredménytelenül.

7

Czvitkovics harcolt ki szögletet.

6

Ferenczi indult meg a bal oldalon, szépen végigvezette a labdát a pályán, majd középre passzolt, a siófoki védő azonban időben menteni tudott.

3

A Siófok gyors kontratámadással próbált válaszolni a Loki-gólra, a hazaiak azonban résen vannak.

2

GÓÓÓL!!! Bouadla passzolt a jobb oldalt elfutó Czvitkovicsnak, aki megelőzve a védőjét középre passzolt az érkező Sidibének, aki kíméletlenül bevágta. 1-0

1

Megkezdődött a mérkőzés, a Siófok kezdte a játékot. A Loki tiszta piros szerelésben, a Siófok sárga felsőben és kék alsóban játszik.

A csapatok érkeznek ki a pályára, rövidesen indul a derbi. Szakály Péter, a DVSC csapatkapitánya 200. mérkőzését játszotta az NB I-ben az Eger ellen. A jubiláló labdarúgónak Havrics Miklós és Szilágyi Sándor ad át ajándékot.

A mérkőzést Bognár Tamás vezeti majd, segítői Kispál Róbert és Márkus Tamás lesznek. Érdekesség, hogy a Siófok rendelkezik a legrosszabb idegenbeli mérleggel, ezzel szemben a DVSC otthoni mutatóit tekintve az egyik legjobb

A Loki az előző, 24. fordulóban 1-0-s vereséget szenvedett el a Haladással szemben, így van min javítaniuk a debrecenieknek.

Mint ismert, a vendég Siófok az NB I-es tabella utolsó előtti, 15. helyén áll, azonban ez nem jelenti azt, hogy ne lenne képes meglepetéseredményeket elérni, legutóbb épp az MTK-t verték meg 2-1-re.

Bő negyed órával a kezdés előtt a játékosok bőszen melegítenek, és a nézők is érkeznek az Oláh Gábor utcai stadionba.

[poll id="379"]

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 25. forduló

DVSC-TEVA vs. FGSZ Siófok

4 - 1 (3 - 0)

Debrecen, 3000 néző, v.: Bognár Tamás

(Kispál Róbert, Márkus Tamás ).

DVSC-TEVA: Verpecz - Nagy Z., Máté P., Mészáros N., Korhut - Czvitkovics, Bouadla, Ramos, Ferenczi J. - Coulibaly, Sidibe

Cserepad: Polekszics, Simac, Szűcs I., Dombi, Spitzmüller, Kulcsár T., Szécsi

Vezetőedző:  Kondás Elemér

Siófok: Kurucz - Fehér Zs., Tímár, Takács Z., Fodor M. - Pál Sz., Kecskés, Melczer V., Nagy T., Gál - Dajic

Cserepad: Heinrich, Kiss Z., Nyári, Kiss M.,Menyhárt, Horváth B., Máté J.

Vezetőedző:  Horváth Károly

Gólszerző:  Sidibe, a 2.(1-0), Coulibaly a 25.(2-0), Coulibaly  a 44.(3-0) , Coulibaly az 53. (4-0) ,  Jusuf Dajic a 62. (4-1) percben

Sárga lap:  Gál András a 78., Coulibaly  a 89. percben.

Kiállítás:

Csere:  Pál Szabolcs helyett Menyhárt Attila az 57., Kulcsár Tamás helyett  Ferenczi János a 63. Ibrahima Sidibe helyett Dombi Tibor a 75.,  Kiss Máté helyett Nagy Tamás a 81.  percben.

A kiesőhelyen tanyázó Siófok lesz a Loki vendége az NB I 25. fordulójában szombaton este. A mérkőzésről élőben tudósítunk 18.30-tól. Ön mit tippel a meccsre?

Az immár apai szerepkörben is „tevékenykedő” Máté Péter sikeres ütközetet vár.

Az NB I-es tabella utolsó előtti, 15. helyén álló Siófok együttesét látja vendégül szombaton 18.30-tól a DVSC-Teva.

Debrecen - A debreceniek ráhajtanak a Magyar Kupa-győzelemre és a bajnoki dobogóra.