Magyar játékos lett a torna gólkirálya

2024.02.26. 15:58

A socca válogatottunk ezüstérmet szerzett a Copa America-n

A magyar csapat ezüstéremmel zárt a mexikói Cancunban rendezett Socca Copa Americán. A magyar socca válogatott a házigazda Mexikótól szenvedett vereséget a döntőben.

MW

A magyar socca válogatott ezüstérmet szerzett a Copa America-n

Forrás: Trollfoci / Facebook

A Socca Kispályás Magyar Labdarúgó Szabadidő Sportszövetség tájékoztatása szerint Roni Ribeiro da Silva együttese vasárnap a négy között előbb fölényes, 6-1-es sikert aratott a belgák felett, a döntőben azonban a házigazda mexikóiak 2-0-ra nyertek.

A magyar socca válogatott pacsizik a döntőben győztes mexikói csapat szurkolóival

A torna gólkirálya a finálét sérülés miatt kihagyó Vörös-Torma Martin lett öt találattal.

Az 5+1-es kispályás labdarúgás Copa Americáján Európából a magyarokon kívül az angolok és a belgák szerepeltek. A tornát a Trollfoci Facebook oldalon lehetett végigkövetni.