Nagyerdő hírei

2018.03.27. 10:48

360 fokos videó: több ezren a Rotary Futófesztiválon

Debrecen - Elterelt buszok, körbezárt Nagyerdő, a Nagyerdei körútig közlekedő villamos – egy fél napra kicsit összekuszálódott a közlekedés Debrecenben, hiszen újra Rotary Futófesztivál volt a cívisvárosban.

A március utolsó vasárnapján tartott rendezvény már a nyolcadik verseny volt Debrecen életében, népszerűségét mi sem bizonyítja jobban, hogy ebben az évben több mint hatezer ember futott le valamilyen távot.

A Nagyerdőn hemzsegő embereket elnézve egyértelmű volt, hogy a Rotary elérte a célját; hatalmas tömegeket mozgatott meg.