A Szertár Sportbolt megye II. északi és déli csoportjának őszi menetrendje

Akt.:
Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: archív
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye II. két csoportjnának őszi menetrendjét.

Szertár Sportbolt megye II. észak, őszi menetrend

1. forduló

Augusztus 16., szombat 17 óra: Debreceni EAC-Álmosd, Egyek-Fülöp, Nádudvar-Görbeháza.
Augusztus 17., vasárnap 17 óra: Létavértes-Hajdúhadház, Nyírábrány-Ebesi S.B.K.E., Nyíracsád-Debreceni Sport Club, Nyírmártonfalva-Vámospércs.


2. forduló

Augusztus 23., szombat 17 óra: Ebesi S.B.K.E.-Létavértes, Debreceni Sport Club-Nádudvar, Görbeháza-Egyek, Vámospércs-Nyírábrány, Nyírmártonfalva-Álmosd, Hajdúhadház-Tiszacsege.
Augusztus 24., vasárnap 17 óra: Fülöp-Debreceni EAC.


3. forduló

Augusztus 30., szombat 17 óra: Debreceni Eac-Görbeháza, Egyek-Debreceni Sport Club, Tiszacsege-Ebes S.B.K.E., Vámospércs-Álmosd.
Augusztus 31., vasárnap 17 óra: Nyírmártonfalva-Fülöp, Létavértes-Nyírábrány, Nyíracsád-Hajdúhadház.


4. forduló

Szeptember 06., szombat 15 óra 30 perc: Ebesi S.B.K.E.-Nyíracsád, Hajdúhadház-Nádudvar, Görbeháza-Nyírmártonfalva, Debreceni Sport Club-Debreceni EAC.
Szeptember 07., vasárnap 15 óra 30 perc: Létavértes-Vámospércs, Nyírábrány-Tiszacsege, Fülöp-Álmosd


5. forduló

Szeptember 13., szombat 15 óra 30 perc: Tiszacsege-Létavértes, Vámospércs-Fülöp, Görbeháza-Álmosd, Nádudvar-Ebesi S.B.K.E., Egyek-Hajdúhadház.
Szeptember 14., vasárnap 15 óra 30 perc: Nyíracsád-Nyírábrány, Nyírmártonfalva-Debreceni Sport Club.


6. forduló

Szeptember 20., szombat 15 óra: Ebesi S.B.K.E.-Egyek, Hajdúhadház-Debreceni EAC, Debreceni Sport Club-Álmosd, Görbeháza-Fülöp, Tiszacsege-Vámospércs.
Szeptember 21., vasárnap 15 óra: Létavértes-Nyíracsád, Nyírábrány-Nádudvar.


7. forduló

Szeptember 27., szombat 15 óra: Debreceni EAC-Ebesi S.B.K.E., Egyek-Nyírábrány, Nádudvar-Létavértes, Vámospércs-Görbeháza.
Szeptember 28., vasárnap 15 óra: Nyírmártonfalva-Hajdúhadház, Nyíracsád-Tiszacsege, Fülöp-Debreceni Sport Club.


8. forduló

Október 04., szombat 14 óra: Ebesi S.B.K.E.-Nyírmártonfalva, Hajdúhadház-Álmosd, Debreceni Sport Club-Görbeháza, Tiszacsege-Nádudvar.
Október 05., vasárnap 14 óra: Nyírábrány-Debreceni EAC, Nyíracsád-Vámospércs, Létavértes-Egyek.


9. forduló

Október 11., szombat 14 óra: Debreceni Eac-Létavértes, Egyek-Tiszacsege, Nádudvar-Nyíracsád, Vámospércs-Debreceni Sport Club, Ebesi S.B.K.E.-Álmosd.
Október 12., vasárnap 14 óra: Nyírmártonfalva-Nyírábrány, Fülöp-Hajdúhadház.


10. forduló

Október 18., szombat 13 óra 30 perc: Nádudvar-Vámospércs, Tiszacsege-Debreceni EAC, Hajdúhadház-Görbeháza, Ebesi S.B.K.E.-Fülöp.
Október 19., vasárnap 13 óra 30 perc: Létavértes-Nyírmártonfalva, Nyírábrány-Álmosd, Nyíracsád-Egyek.


11. forduló

Október 25., szombat 13 óra 30 perc: Egyek-Nádudvar, Debreceni Sport Club-Hajdúhadház, Görbeháza-Ebesi S.B.K.E., Létavértes-Álmosd, Debreceni EAC-Nyíracsád.
Október 26., vasárnap 13 óra 30 perc: Nyírmártonfalva-Tiszacsege, Fülöp-Nyírábrány.


12. forduló

November 01., szombat 13 óra 30 perc: Egyek-Vámospércs, Nádudvar-Debreceni EAC, Tiszacsege-Álmosd, Ebesi S.B.K.E.-Debreceni Sport Club.
November 02., vasárnap 13 óra 30 perc: Nyírábrány-Görbeháza, Létavértes-Fülöp, Nyíracsád-Nyírmártonfalva


13. forduló

November 08., szombat 13 óra 30 perc: Debreceni EAC-Egyek, Debreceni Sport Club-Nyírábrány, Görbeháza-Létavértes, Vámospércs-Hajdúhadház, Nyíracsád-Álmosd.
November 09., vasárnap 13 óra 30 perc: Nyírmártonfalva-Nádudvar, Fülöp-Tiszacsege.


14. forduló

November 15., szombat 13 óra 30 perc: Debreceni EAC-Vámospércs, Egyek-Nyírmártonfalva, Nádudvar-Álmosd, Tiszacsege-Görbeháza, Ebesi S.B.K.E.-Hajdúhadház.
November 16., vasárnap 13 óra 30 perc: Létavértes-Debreceni Sport Club, Nyíracsád-Fülöp.


15. forduló

November 22., szombat 13 óra: Hajdúhadház-Nyírábrány, Debreceni Sport Club-Tiszacsege, Görbeháza-Nyíracsád, Vámospércs-Ebesi S.B.K.E., Egyek-Álmosd.
November 23., vasárnap 13 óra: Fülöp-Nádudvar, Nyírmártonfalva-Debreceni EAC.


Szertár Sportbolt megye II. dél, őszi menetrend

1. forduló

Augusztus 16., szombat 17 óra: Körösszegapáti-Józsa, Biharkeresztes-Báránd, Pocsaj-Szerep, Püspökladány-DASE, Földes-Kaba, Kismarja-Szentpéterszeg, Hajdúszovát-Komádi.
Augusztus 27., szerda 17 óra: Biharnagybajom-Nagyrábé.


2. forduló

Augusztus 23., szombat 17 óra: Komádi-Kismarja, Szerep-Biharkeresztes, Józsa-Biharnagybajom, Nagyrábé-Hajdúszovát.
Augusztus 24., vasárnap 17 óra: Báránd-Körösszegapáti, Szentpéterszeg-Földes, Kaba-Püspökladány, DASE-Pocsaj.


3. forduló

Augusztus 30., szombat 17 óra: Biharnagybajom-Báránd, Körösszegapáti-Szerep, Biharkeresztes-DASE, Pocsaj-Kaba, Püspökladány-Szentpéterszeg, Földes-Komádi, Kismarjai-Hajdúszovát, Nagyrábé-Józsa.


4. forduló

Szeptember 06., szombat 15 óra 30 perc: Kismarja-Nagyrábé, Hajdúszovát-Földes, Komád-Püspökladány, Szerep-Biharnagybajom.
Szeptember 07., vasárnap 15 óra 30 perc: Báránd-Józsa, Szentpéterszeg-Pocsaj, Kaba-Biharkeresztes, DASE-Körösszegapáti.


5. forduló

Szeptember 13., szombat 15 óra 30 perc: Biharnagybajom-DASE, Körösszegapáti-Kaba, Biharkeresztes-Szentpéterszeg, Pocsaj-Komádi, Püspökladány-Hajdúszovát, Földes-Kismarja, Józsa-Szerep, Nagyrábé-Báránd.


6. forduló

Szeptember 20., szombat 15 óra: Földes-Nagyrábé, Kismarja-Püspökladány, Hajdúszovát-Pocsaj, Komádi-Biharkeresztes, Szerep-Báránd.
Szeptember 21., vasárnap 15 óra: Szentpéterszeg-Körösszegapáti, Kaba-Biharnagybajom, DASE-Józsa.


7. forduló

Szeptember 27., szombat 15 óra: Biharnagybajom-Szentpéterszeg, Körösszegapáti-Komádi, Biharkeresztes-Hajdúszovát, Pocsaj-Kismarja, Püspökladány-Földes, Józsa-Kaba, Nagyrábé-Szerep.
Szeptember 28., vasárnap 15 óra: Báránd-dase.


8. forduló

Október 04., szombat 14 óra: Püspökladány-Nagyrábé, Földes-Pocsaj, Kismarja-Biharkeresztes, Hajdúszovát-Körösszegapáti, Komádi-Biharnagybajom.
Október 05., vasárnap 14 óra: Szentpéterszeg-Józsa, Kaba-Báránd, DASE-Szerep.


9. forduló

Október 11., szombat 14 óra: Biharnagybajom-Hajdúszovát, Körösszegapáti-Kismarja, Biharkeresztes-Földes, Pocsaj-Püspökladány, Szerep-Kaba, Nagyrábé-DASE, Józsa-Komádi.
Október 12., vasárnap 14 óra: Báránd-Szentpéterszeg.


10. forduló

Október 18., szombat 13 óra 30 perc: Pocsaj-Nagyrábé, Püspökladány-Biharkeresztes, Földes-Körösszegapáti, Kismarja-Biharnagybajom, Hajdúszováti-Józsa, Komádi-Báránd.
Augusztus 19., vasárnap 13 óra 30 perc: Szentpéterszeg-Szerep, Kaba-DASE.


11. forduló

Október 25., szombat 13 óra 30 perc: Biharnagybajom-Földes, Körösszegapáti-Püspökladány, Biharkeresztes-Pocsaj, Szerep-Komádi, Józsa-Kismarja, Nagyrábé-Kaba.
Október 26., vasárnap 13 óra 30 perc: Báránd-Hajdúszovát, DASE-Szentpéterszeg.


12. forduló

November 01., szombat 13 óra 30 perc: Biharkeresztes-Nagyrábé, Pocsaj-Körösszegapáti, Püspökladány-Biharnagybajom, Földes-Józsa, Kismarja-Báránd, Hajdúszovát-Szerep, Komádi-DASE.
November 02., vasárnap 13 óra 30 perc: Szentpéterszeg-Kaba.


13. forduló

November 08., szombat 13 óra 30 perc: Biharnagybajom-Pocsaj, Körösszegapáti-Biharkeresztes, Szerep-Kismarja, Józsa-Püspökladány, Nagyrábé-Szentpéterszeg.
November 09., vasárnap 13 óra 30 perc: Báránd-Földes, Kaba-Komádi, DASE-Hajdúszovát.


14. forduló

November 15., szombat 13 óra 30 perc: Körösszegapáti-Nagyrábé, Biharkeresztes-Biharnagybajom, Pocsaj-Józsa, Püspökladány-Báránd, Földes-Szerep, Kismarja- DASE, Hajdúszovát-Kaba, Komádi-Szentpéterszeg.


15. forduló

November 22., szombat 13 óra: Biharnagybajom-Körösszegapáti, Szerep-Püspökladány, Józsa-Biharkeresztes, Nagyrábé-Komádi. –
November 23., vasárnap 13 óra: Báránd-Pocsaj, Szentpéterszeg-Hajdúszovát, Kaba-Kismarja, DASE-Földes.


A Szertár Sportbolt megye I. őszi menetrendje
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye I. küzdelmeinek őszi menetrendjét.


A labdarúgó NB III Keleti csoportjának őszi menetrendje
A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a labdarúgó NB III három csoportjának sorsolását.




Körösszegapáti.
HAON.HU

További hírek a haon-sportoldal kategóriából






hirdetés