Bodó Lajos: Nem játszottunk jól, de ezért is három pontot adnak

Így értékelték az edzők a vármegye II. osztály mérkőzéseit.

80 néző. Vezette: Vadon T.(Hadházi L., Szima B.)

Polgár: Kovács Zs. - Puzsár A., Bolgár D., Antal J., Balogh K., Száraz Á., Rontó D., Csorba T., Váradi Gy., Erős K., Dobó V.(Bakó Zs.)

Hajdúhadház: Selyem D. - Balogh I., Lakatos L.(Lakatos Á.), Nagy M.(Danó H.), Horváth A., Rézműves M., Lakatos Sz., Dávid T.(Molnár D.), Nagy I., Papp G., Rostás M. Játékosedző: Nagy István Zsombor

Gól: Csorba T. Jók: mindenki ill. senki. Ifi: 0-0

Antal József: Minden játékosom, mind az ifiből, mind a felnőttből maximális dicséretet érdemel a hozzáállásért. Reméljük, hogy sérültjeink is hamarosan csatlakozni tudnak a csapathoz!

Nagy István Zsombor: Egy teljesen döntetlen szagú mérkőzésen a 90. percben gólt kapni nem olyan jó érzés, bár, ami ettől is jobban bánt, az az, hogy a mérkőzésen kiosztott lapok színe és száma teljesen indokolatlan volt, azért is, mert semmilyen durva, vagy semmilyen agresszív megmozdulás nem volt egyik csapat részéről sem!

Hajdúdorog Se - Nyírmártonfalva SE 0-1(0-1)

70 néző. Vezette: Pál G.(Kovács R., Szakály M.)

Hajdúdorog: Kompár G. - Kacsó E., Dálnoki Zs., Szilágyi B., Anga A., Balogh A., Percze N., Tóth K., Sándor P.(Kosdi B.), Pogácsás J., Urgyán B.(Oláh T.) Játékosedző: Dálnoki Zsolt

Nyírmártonfalva: Kelemen K. - Sándor H.(Fekete K.), Jónizs A., Verebi I., Debreceni R., Vértesi N.(Kiss G.), Szemán T., Szemán B., Fehér M.(Havrilla I.), Kiss I., Mike I. Vezetőedző: Konyári Sándor

Gól: Kiss I. Jók: senki ill. Kelemen K., Mike I. Ifi: 6-2

Dálnoki Zsolt: Nem korrekt játékvezetés mellett nem igazságos eredmény született.

Konyári Sándor: Harcos, nem folyamatos, de legalább csúnya játékkal sikerült nyerni. Csak a három pont megszerzése értékelhető, a többit jobb mihamarabb elfelejteni. Van, aki sose változik.

Józsa SE - Tiszacsege 0-2(0-0)

70 néző. Vezette: Papp J.(Nagy R., Pete A.)

Józsa: Tóth Cs. - Papp R., Balogh T., Molnár S., Iványi D., Molnár Z., Bardi Á., Gál Sz., Sperka L., Dezső M., Tóth V. Vezetőedző: Szabó Mátyás

Tiszacsege: Budai B.(Baranyi Cs.) - Nagy Á.(Tóth Sz.), Csernik J., Deli G.(Török Á.), Simon Z., Jecs J., Kovács A., Csurgó Á., Simon N., Répási Gy., Gréz K. Vezetőedző: Simon Zoltán

Gól: Kovács A., Deli G. Jók: senki ill. mindenki. Ifi: 3-3

Szabó Mátyás: Összeszedetten, jól játszva irányítottuk a mérkőzést, de sajnos a helyzeteinket nem sikerült berúgni.

Simon Zoltán: A második félidő alapján megérdemelten győztünk! Gratulálok a csapatnak, hajrá, Csege!

Bocskai SE - Téglás VSE 7-0

70 néző. Vezette: Dr. Kiss A.(Nedeczky Zs., Béres K.)

Bocskai: Kovács A. - Medve M.(Balogh S.), Nagy N.(Vincze V.), Kolompár K., Szabó V., Kolompár Ke(Vértesi D.), Károlyi A., Szabó K.(Pólyik D.), Nánási D.(Sarkadi M.), Nagy O.(Szarvas L.), Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor

Téglás: Csizmár K.- Beszeda M., Köblös L.(Horváth P.), Tóth Cs.(Birta J.), Károlyi B., Kremniczki F., Sigér S., Névtelen S.(Fejes I.), Gyönyörű T.(Szalai Sz.), Lovas R.(Bulyáki B.), Juhász M. Vezetőedző: Nagy Imre

Gól: Kolompár Ke.(3), Kolompár K.(2), Károlyi A., Szabó V. Jók: mindenki ill. Beszeda M.,Károlyi B., Kremniczki F. Ifi: 1-0

Oláh Sándor: A mai mérkőzést magabiztos győzelemmel sikerült behúznunk.

Nagy Imre: Ez a mai mérkőzés ennyi hiányzóval már az elinduláskor eldőlt. Akik itt voltak, becsülettel tették a dolgukat, köszönöm nekik!

Görbeházi KSE - Nyírábrány 2-2(1-0)

60 néző Vezette: Darányi A.(Csiszár K., Félegyházi V.)

Görbeháza: Szilágyi K. - Toronyai L., Tóth A.(Sebők A.), Hajdú R.(Siket R.), Szabó I., Szilágyi Sz.(Kiss K.), Ilyés Z., Félegyházi Z., Siket Gy.(Lakatos T.), Pók D., Csőke K. Vezetőedző: Szolnoki Attila

Nyírábrány: Buknicz G. - Debreceni J., Török P., Kiss R., Pintye P.(Mezei L.), Furó Zs., Turcsán J., Pádár M.(Küzmös E.), Sándor L., Küzmös A., Küzmös Gy. Vezetőedző: Id. Küzmös Gy.

Gól: Tóth A., Félegyházi Z. ill. Pintye P. Jók: senki ill. senki. Ifi: 3-2

Szolnoki Attila: Küzdelmes, helyenként jó iramú mérkőzésen mindkét csapat megtett mindent a győzelem érdekében. Meg volt a lehetőség mindkét oldalon, de azt gondolom, mindenki elégedett lehet a döntetlennel összességében.

Küzmös György: A mérkőzésen sajnos folyamatos játék, főleg az első félidőben, nem alakult ki. A második félidőt jobban kezdtük, sikerült is átvenni a vezetést, de sajnos a végén egy kicsit bealudtunk és kiegyenlített az ellenfél. Igazságos döntetlent, de a helyzetek alapján jobban megérdemeltük volna a győzelmet.

10.Nyírábrány 16 2 3 11 28-44 9

Nádudvari SE - Püspökladányi LE 0-5(0-1)

60 néző. Vezette: Szűcs L.(Papp N., Szentesi D.)

Nádudvar: Nagy P. - Bojtor P., Székely Z., Horváth A.(Szatmári S.), Ludman S., Cseke Zs.(Varga D.), Kovács I., Fekete A.(Koncsek G.), Kovács L.(Csecsődi D.), Petrusz P.(Balogh L.), Kiss T. Vezetőedző: Gere Csaba

Püspökladány: Eszenyi V. - Simon N., Mester M., Danka L.(Szabó B.), Nagy B., Németh M., Juhász K.(Szabó P.), Szabó G.(Dajka L.), Nagy V.(Burzán M.), Pap L., Hári B.(Berde M.) Vezetőedző: Szabó Máté

Gól: Pap L.(2), Mester M.(2), Simon N. Jók: senki ill. Simon T., Nagy V., Mester N., Nagy B. Ifi: 0-5

Gere Csaba: Az első félidőben egy gyermeteg gólt kaptunk az elején, de felálltunk, egyenrangúak voltunk Ladánnyal. A második félidőre viszont elfáradtunk fejben és fizikálisan is. Gratulálok a ladányiaknak, jó úton járnak.

Szabó Máté: Szerencsés helyzetben vagyok, mert a mai napon is tizenhat azonos képességű játékos állt a rendelkezésemre. Jól futballoztunk, szebbnél szebb helyzeteket alakítottunk ki, győztünk, és ennek örülünk, de tudjuk, hogy nagyon nehéz mérkőzések következnek.

DLSE - SRE Komádi elmaradt

Földes KSE - Ebesi SBKE 4-3(1-0)

70 néző. Vezette: Kövér T.(Szilágyi Z., Gombos B.)

Földes: Horváth Zs.(Szabó Gy.) - Vincze N.(Kelemen T.), Boér L., Faragó Gy.(Szőnyi L.), Rostás D., Balogh M., Molnár B.(Oláh Sz.), Kovács M., Nedeczky Á., Pocsai G., Mester N.(Ocskó G.) Vezetőedző: Bodó Lajos

Ebes: Kerekréti G. - Csizi R.(Borúzs T.), Horváth Sz.. Katona I.(Csorvási J.), Halász Z., Árva D.(Tőzsér T.), Ötvös S.(Bartha G.), Szabó I., Leiter B.(Máté I.), Andirkó I., Dézsi Á.(Kovács T.) Játékosedző: Halász Zoltán

Gól: Nedeczky Á., Balogh M., Boér Á., Szőnyi L. Ill. Halász Z.(2). Kovács T. Jók: senki ill. Boruzs T. Ifi: 1-0

Bodó Lajos: Nem játszottunk jól, de ezért is három pontot adnak. Köszönjük a támogatóinknak a mérkőzés utáni finom káposztás csülköt.

Halász Zoltán: A mai mérkőzésen a hozzáállásunk és koncentrációnk is kritikán aluli volt, az eredmény csalóka, nem volt ennyi esélyünk a pontszerzésre.

Báránd KSE - Konyár-DSE 3-3(0-2)

60 néző. Vezette: Dr. Bendik T.(Nagy L., Árva A.)

Báránd: Novák J. - Szabó L.(Madarász S.), Csóka G., Killy Z., Horváth I.(Tarpai Gy.), Futó D.(Bodnár I.), Orsó D., Varga M., Orbán L.(Pánti Z.), Makula A., Szabó B. Vezetőedző: Fülöp András

Konyár: Nógrádi I. - Seres T.(Hadházi L.), Czibere D.(Pintér B.), Csuka Zs., Varga Sz.(Somogyi O.), Urbán P.(Bácsi B.), Varga D., Erdelics T.(Lakatos R.), Tamási G., Lakatos G.(Nagy L.), Gellén A.(Tóth L.) Vezetőedző: Czibere Tibor

Gól: Horváth I., Varga M., Pánti Z. Ill. Urbán P., Varga Sz., Varga D. Jók: mindenki ill. senki. Ifi: 3-4

Fülöp András: Két ellentétes félidőt játszva gólgazdag döntetlen született. Az első félidőben úgy teljesítettünk, mint az edzésen a héten. A másodikban már hajtottunk és gólokat lőttünk. Ilyen teljesítmény lenne az elvárt. Megmutattuk, mit tudunk, ezt kell átmenteni a következőkre.

Czibere Tibor: Egy megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből, a mai mérkőzésen jobb teljesítményt nyújtottunk mint a hazai csapat, de ez csak egy pontra volt elegendő.

Blondy FC Esztár - Kabai Meteorit SE 0-0(0-0)

150 néző. Vezette: Gulyás S.(Zámbó T., Borkó Z.)

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Rézműves T., Lantos T., Tóth D., Nagy P.(Halász B.), Mona P,(Makula A.), Sándor Sz., Lakatos Zs., Tóth J., Szilágyi Cs.(Cseke D.) Vezetőedző: Vajas Vera

Kaba: Molnár T. - Furkó L., Molnár Cs., Balogh Á., Kígyós K., Kovács M., Nagy A.(Varga B.), Fehér A.(Somogyi I.), Tóth P.(Ale M.), Nagy J.(Szabó J.), Tóth I. Vezetőedző: Tóth Péter

Gól:- Jók: Lantos T., Nagy P., Tóth J. Ill. Senki Ifi: 0-2

Vajas Vera: Tippmixgyilkos meccs volt, de nem gondolom, hogy unatkozott bárki, aki látta. Bár örültem volna, ha mindkét csapat szerez gólt.

Tóth Péter: Nem nyilatkozott.