Két első hely

2022.09.13. 19:52

Ladányi lövészsikerek a csehországi Eb-n

Szeptember 10-11. között Csehországban rendezték a Hunter Field Target (Tereplövész) Európa-bajnokságot. Hazánkat 24 versenyző képviselte, köztük 8 hajdú-bihari sportlövő. Nagy Katalin, a Püspökladányi Lövészklub versenyzője a női mezőnyben az első helyen végzett, míg a junior kategóriában a szintén püspökladányi színekben versenyző Vágner Lara állhatott a dobogó legfelső fokán – tudatta portálunkkal a klub.

Forrás: Püspökladányi Lövészklub

Fejes Tóth István, a Debreceni Lövészsuli versenyzője a springer kategóriában lett 2. helyezett, Szilágyi Sándor, a Püspökladányi Lövészklub tagja az open kategóriában a legeredményesebb magyar versenyzőként a 4. helyen zárt.

A magyar válogatott az összesített eredmények alapján a második helyet szerezte meg, Nagy Katalin, Kozma Ferenc, Sutyinszki István, Jakab Miklós, Osztafin Ákos, Szilágyi Sándor összeállításban.