2022.03.20. 08:52

Kiestek a Ligakupából a DEAC kézisei

A Budakalász hazai pályán is magabiztos győzelmet aratott.

Forrás: deac.hu

Tizenegy gólos hátrányból várta a DEAC a férfi kézilabda Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóját a Budakalász ellen. A debreceniek NB I.-es ellenfele nem bízott semmit a véletlenre, és már az első félidőben jelentős előnyre tett szert (18-11), olvasható a deac.hu-n.

A szünetet követően sem változott a játék képe. Az egyetemisták nem tudták tartani a lépést a hazaiakkal, akik végül 33-24-re megnyerték a találkozót, és így az elődöntőbe jutottak. Pozitívuma a mérkőzésnek, hogy több fiatal debreceni tehetség is lehetőséget kapott.

A DEAC játékosai most már a bajnokságra koncentrálnak, hiszen jövő héten kezdődik a rájátszás.