„Ezt a győzelmet a napokban születésnapjukat ünneplőknek ajánljuk”

Derecskén, Hajdúböszörményben és Hajdúsámsonban is pattogott a labda a megye I. 27. fordulójában.

Hajdúsámsoni TTISZE–Balmazújvárosi FC 3–5 (2–3)

50 néző. Vezette: Tóth T. (Szabó F., Darányi A.)

Hajdúsámsoni TTISZE: Szabó T.–Nagy I. (Ungvári G.), Halász Z., Bacskai A., Mertin L., Kiss R., Szabó B., Tömöri L. (Dávid T.), Tóth B. (Papp M.), Szfára F. (Molnár Á.), Rácz A. (Papp G.) Edző: Halász Zoltán

Balmazújvárosi FC: Csorvási T.–Burics A., Vénig A., Rőth A., Mihalik L. (Mizsák K.), Szabó B. (Timkó P.), Tóth G. (Szabados M.), Galla P., Kerekes B. (Varga D.), Kovács M., Sándor H. Edző: Németi János

Gól: Szabó B., Rácz A. (2), illetve Tóth G., Mihalik L., Rőth A., Burics A., Szabó B. Jók: mindenki, illetve Tóth G., Rőth A., Csorvási T., Szabó B., Mihalik L.

Halász Zoltán: A mai napon egy nagyon jól felkészített és jó erőkből álló Balmazújvárossal találkoztunk, ahol ellenfelünk sokkal többet birtokolta a labdát, de becsülettel helytálltunk, és ha az adódó lehetőségeinkkel jobban sáfárkodunk, akár a bravúr is összejöhetett volna. El kell ismerni, megérdemelten nyerte meg a mérkőzést riválisunk, de játékosaink is dicséretet érdemelnek.

Lajos Ferenc: Ezt a győzelmet a napokban születésnapjukat ünneplőknek ajánljuk. Kellemetlen, szívós, jó formában lévő ellenféllel találkoztunk, akik rámenős játékukkal megnehezítették a sikeres visszatérésemet. Bízom benne, hogy a formánk május végéig kitart.

Bocskai SE–Hajdúhadházi FK 5–0 (3–0)

50 néző. Vezette: László J. (Vasziliu T., Vékony T.)

Bocskai SE: Bányai Cs. (Pólyik D.)Vincze V., Nánási D., Kolompár K. (Kiss T.), Ménes M., Kolompár R., Balogh S., Forgó P., Kolompár J., Nemes E., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor

Hajdúhadházi FK: Jónás M.–Balogh I., Szabó G., Baktai L., Lakatos L., Lengyel N. (Mezei A.), Kiss Zs., Kovács K., Tamás M., Kiss Sz. (Molnár D.), Horváth A. Edző: Asztalos Péter

Gól: Kolompár K., Kolompár R., Nemes E., Kolompár J., Pólyik D. Jók: mindenki, illetve Horváth A., Kovács K., Balogh I., Lakatos L. Ifi: 4–0.

Oláh Sándor: Fegyelmezett játékkal hoztuk a kötelezőt.

Asztalos Péter: A jó játékot játszó Vámospércs megérdemelten nyert. Igaz, az eredmény egy kicsit túlzónak tűnik. Sok hiányzóval is próbáltuk megnehezíteni az ellenfél dolgát, ezért szeretnék gratulálni a játékosaimnak a hozzáállásukhoz.

Derecske LSE–DEAC II 2–1 (2–0)

40 néző. Vezette: Tatár I. (Benedek Zs., Malmos N.)

Derecske LSE: Menyhárt N.–Bun R., Papp R. (Pintér D.), Alimán J., Komjáti D., Borbíró D. (Környei M.), Csizmadia Cs., Papp Á. (Blága T.), Szilágyi M., Tonhaizer F., Vadász I. Edző: Szép Sándor

DEAC II: Kovács D.–Áros Cs. (Molnár M.), Csák Zs., Katona T., Fodor T. (Tóth L.), Bakó L., Kincses D. (Gyarmati Z.), Juhász B., Hermann D., Bojti Á., Sütő B. (Ibrahim K.) Edző: Katona László

Gól: Borbíró D., Tonhaizer F., illetve Ibrahim K. Jók: Borbíró D., Alimán J., Bun R., Csizmadia Cs., illetve Kovács D., Katona T., Bojti Á., Hermann D. Ifi:

Szép Sándor: Kettő-null után megvolt a lehetőségünk többször is, hogy lezárjuk a mérkőzést. Ezt nem tettük meg, és így elég melegre sikeredett a vége. Gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményükhöz.

Katona László: Két győzelmet követően nagyon kényelmesen kezdtük a mérkőzést. Sokkal erőszakosabbak voltak a hazai játékosok, és megérdemelten vezettek két góllal. A második félidőben visszajöttünk. Három nagy helyzetet kihagytunk, és nem sikerült az egyenlítés.

Hajdúböszörményi TE–Aqua-General HSE 0–14 (0–9)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Pósa Zs., Erdei Z.)

Hajdúböszörményi TE: Fekete K.–Molnár T., Andirkó N. (B. Varga F.), Bagdi L. (Fehér L.), Kovács T., Menyhárt J., Zabos I., Hajdu Á. (Feigl R.), Lakatos T. (Szabó Cs.), Horváth J., Bódi I. Edző: Kiss Antal

Aqua-General HSE: Somogyi M.–Sundas Anatonis-A. (Kálmán Z.), Nagy L., Kónya Cs. (Éles Z.), Csicsek L. (Szilágyi Á.), Máté J., Sólyom M. (Sütő B.), Szathmári Zs., Barnucz G., Dobi G., Oláh N. (Plókai G.) Edző: Szabó László

Gól: Csicsek L. (4), Máté J. (6), Dobi G., Oláh N. (2), Éles Z. Jók: mindenki Ifi: 2–0.

Kiss Antal: Igyekeztünk megnehezíteni a nagyon egységes, kiválóan szervezett bajnokcsapat játékát. Becsülettel küzdve ennyire sikerült. Ami számunkra biztató, hogy az őszi eredményhez képest több mint 50 százalékkal jobb eredményt értünk el. Gratulálok és további szép sikereket kívánok a szoboszlói csapat vezetőinek, játékosainak.

Szabó László: Végre jó idő, remek pálya és örömfoci.

Hajdúnánás Flexo 2000 FK–Sárrétudvari KSE 1–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Forgács K., Búzás A.)

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Tömöri A.–Mezei J. (Jóna G.), Tóth B., Vadász L., Hortó A., Újvári Zs., Bacsó A., Fodor J., Kerek B., Bohács B., Lovas M. Edző: Daróczi Péter

Sárrétudvari KSE: Szabó T.–Kiss Cs., Tóth N., Kiss N. (Szabó L.), Szabó J. (Rostás D.), Vass Á., Nagy T. (István B.), Bajnók I. (Erős L.), Nagy M., Kiss D., Nagy P. (Kiss B.) Edző: Szabó Lajos

Gól: Újvári Zs., illetve Tóth N., Bajnók I. Jók: mindenki, illetve Szabó T., Bajnók I., Tóth N. Kiállítva: Vadász L. Ifi: 2–1.

Daróczi Péter: A mai nap sem telt el másképp, mint az előző hetek. Még mindig ugyanazokkal a problémákkal küzdünk, de ez a játékunkon nem mutatkozott meg. Egységesek, fegyelmezettek voltunk, sok helyzetet dolgoztunk ki, de ma Fortuna nem volt mellettünk, és megint a hosszabbításban kaptunk ki. Gratulálok a Sárrétudvari együttesének.

Szabó Lajos: Újabb győzelmen vagyunk túl, ami egy kicsit döcögősre sikerült, de fontos 3 pontot ér. Egy méreten aluli, rossz talajú pályán nagyon nehezen tudtunk folyamatos játékot kialakítani. Az ellenfél kontráiban végig ott volt a veszély, de a végjátékból mi jöttünk ki jól. A szerdai kupamérkőzés fáradtsága meglátszott a csapaton. Egy újabb lépéssel vagyunk közelebb az álomcéljainkhoz. Sok sikert Hajdúnánás csapatának. Hajrá, Udvari!

Monostorpályi SE–BUSE 2–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Szűcs L. (Zámbó T., Gulyás S.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N.–Tóth A., Gyökeres Z., Nyilas Sz. (Cseke B.), Pataki E. (Kaszonyi Zs.), Takács G., Gellért M. (Szabó I.), Sós D. (Bodnár L.), Illés D., Lakatos Zs., Ignáth T. Edző:

BUSE: Alimán Gy.–Nagy B., Békési D., Nagy D. (Csordás J.), Polonio-Guerreiro J., Nagy R., Trencsényi J., Nagy J., Ertsey Zs. (Nagy I.), Ékes G., Gyöngy T. (Puskás Z.) Edző: Szitkó Róbert

Gól: Tóth A. (2), illetve Nagy D., Nagy J. Jók: mindenki, illetve mindenki Ifi: 2–3.

Bereczky Bence: Az első félidőt inkább felejtsük el, bent maradtunk az öltözőben, és az ellenfelünk egyértelműen felénk kerekedett. A szünetben rendeztük a sorokat és tartalékosan is meg tudtuk fordítani a mérkőzést. Sajnos a hosszabbításban kiegyenlített az ellenfelünk, de le a kalappal a srácok előtt, hiszen a második félidőben hatalmasat küzdöttek. Az ifistáknak fel a fejjel, másfél évente ki lehet kapni hazai pályán.

Szitkó Róbert: A mi akaratunk érvényesült a mai meccsen és már az első félidőben le kellett volna zárnunk a mérkőzést. Játékban sokat tettünk a győzelemért és szépen is játszottunk. Csalódottak lehetünk, hogy csak 1 pontot szereztünk.