megye I.

2021.03.06. 19:33

Húzott egy Manchestert a Hajdúsámson, hosszabbításban fordított a DEAC ellen

Ezen a hétvégén is folytatódott a megyei futballdömping: az első osztályban összesen hét meccset játszottak szombaton. Eredmények, jegyzőkönyvek, edzői nyilatkozatok!

Fotó: illusztráció / Shutterstock

DASE–Bocskai SE 5–4 (3–2)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Csiszár K. (Varga Gy., Dobi Zs.).

DASE: Polyák F. (Deák O.) – Takács I. (Éles M.), Nagy B. (Deák Z.), Kang J. (Győri R.), Al-Sheraji R. (Bartha G.), Éder G., Bucz B., Éder B. (Molnár B.), Balogh B., Nagy N., Kang J. (Kiss L.). Edző: Kovács Miklós.

Bocskai SE: Bányai Cs. – Pólyik D., Vincze V. (Kiss T.), Nánási D., Szabó K., Kolompár K., Nemes E., Kolompár R. (Forgó P.), Balogh S., Károlyi A., Kovács Gy. Edző: Oláh Sándor.

Gól: Al-Hheraji R. (2), Bucz B. (2), Éder G., illetve Kolompár K. (2), Kovács Gy., Nánási D. Jók: mindenki, illetve mindenki. Kiállítva: Zsupos J. Ifi: 8–1.

Kovács Miklós: A mai nap csúnya gólokat, ám sokat szereztünk, így azt gondolom, a csapategységnek és a mentális erőnknek köszönhetően nyertük meg a mérkőzést, amely tényleg nagyon nehéz volt. hiszen a Vámospércs bizonyította, hogy egy nagyon stabil, nagyon jó középcsapat ebben a ligában.

Oláh Sándor: Könnyű gólokat adtunk az ellenfélnek. Sikerült 4–4-re egyenlítenünk, de sajnos a pontszerzés elmaradt.

Hajdúböszörményi TE–Nyíradony VVTK 0–11 (0–6)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Muszka Z. (Papp J., Sápi V.).

Hajdúböszörményi TE: Fekete K. (Szathmári Sz.) – Andirkó N. (Hortó D.), Kovács T., Menyhárt J. (Feigl R.), Hajdu Á., Lakatos T., Czeglédi I. (Molnár T.), Bódi I., Szabó Cs., Cservák P., Lábas L. Edző: Kiss Antal.

Nyíradony VVTK: Gyurina J. – Vass G., Nagy M., Gráma I., Bara M. (Debreceni R.), Kiss G. (Nagy T.), Botos Zs., Daru I., Rácz T., Szakács D., Kónya M. (Perényi R.). Edző: Gráma István.

Gól: Nagy M. (2), Kiss G. (2), Botos Zs., Daru I., Szakács D., Kónya M., Perényi R. (2), Nagy T. Jók: Hajdú Á., Cservák P., illetve mindenki. Ifi: 2–2.

Kiss Antal: A sok sérült és beteg játékosok nélkül ennyire voltunk képesek. Küzdött, hajtott a csapat, de ettől is nagyobb alázattal kell játszani a mérkőzéseken.

Gráma István: A mai mérkőzésen minden tekintetben ellenfelünk fölé nőttünk. Sok helyzetet kialakítva magabiztosan nyertünk. A hazai csapat nagyon szimpatikusan, a fair play szabályait maximálisan betartva játszott, pedig nagyon nem egyszerű a helyzetük sajnos. Kitartást nekik, és reméljük, a jövőben újra gazdagodik a megyei futball egy erős böszörményi csapattal.

Hajdúnánás Flexo 2000 FK–Derecske LSE 1–2 (1–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Forgács K. (Géhl B., Kövér T.).

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Tömöri A. – Andorkó S., Tóth B. (Bohács B.), Jóna G. (Bacsó A.), Kiss L. (Kökényesi Zs.), Polgár G., Újvári Zs., Fodor J., Kerek B., Kovács G. (Fülöp Á.), Lovas M. Edző: Daróczi Péter.

Derecske LSE: Barna L. – Berán B., Bun R., Papp R. (Borbíró D.), Alimán J. (Szilágyi M.), Komjáti D., Papp Á., Csizmadia Cs. (Pintér D.), Tonhaizer F. (Blága T.), Vadász I., Haraszti P. (Környei M.). Edző: Szép Sándor.

Gól: Polgár G., illetve Papp R., Komjáti D. Jók: mindenki (Komjáti D. a mezőny legjobbja). Ifi: 4–1.

Daróczi Péter később nyilatkozik.

Szép Sándor: A srácok nagyon akarták ezt a mai győzelmet, olyannyira, hogy már a 26. másodpercben sikerült hátrányba kerülnünk, de minden jó, ha a vége jó; a győztes gólt akkor szereztük, amikor már a hazai csapatnak nem volt ideje erre válaszolni. Köszönöm a csapat valamennyi tagjának a mai hozzáállást, ez igazán férfimunka volt.

Monostorpályi SE–Hajdúhadházi FK 8–0 (3–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Hajdú I. (Vadon T., Gáti Cs.).

Monostorpályi SE: Szabó I. – Sós D., Sándor B., Illés D., Gyügyei Z., Pataki E., Takács G. (Cseke B.), Rostás G., Gellért M., Tóth A., Lakatos Zs. (Kaszonyi Zs.). Edző: Kaszás János.

Hajdúhadházi FK: Balogh I. – Szabó G. (Molnár D.), Lakatos L. (Kiss Sz.), Baktai L., Tamás M. (Lengyel N.), Takács G., Kiss Zs. (Lázár R.), Fekete I., Horváth A., Rostás M., Kocsis Z. Edző: Halder Péter.

Gól: Tóth A. (4), Pataki E. (3), Rostás G. Jók: mindenki, illetve Baktai L., Horváth A., Fekete I. Ifi: 4–2.

Kaszás János: A mérkőzés az első perctől kezdve az irányításunk alatt állt. Hamar eldöntöttük a három pont sorsát. A csapat felszabadultan játszott, és könnyű győzelmet aratott.

Halder Péter: Gratulálunk a hazaiaknak, de 8 gól különbség nem volt a két csapat között.

Hajdúsámson TTISZE–DEAC II 3–2 (1–2)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Szűcs L. (Kovács Á., Jóni T.).

Hajdúsámson TTISZE: Szabó T. – Mertin D. (Papp G.,), Nagy I. (Tóth B.), Halász Z., Bacskai A., Mertin L., Kubán Z., Szabó B. (Dávid T.), Kiss R. (Rácz A.), Molnár Á., Tömöri L. (Ungvári G.). Edző: Halász Zoltán.

DEAC II: Sáfár P. – Áros Cs., Csák Zs. (Ibrahim K.), Tóth L., Fényi B. (Molnár M.), Hermann D., Fodor T., Bojti Á. (Lévai Á.), Kocsis L., Katona T., Nagy A. (Juhász B.). Edző: Katona László.

Gól: Bacskai A. (2), Papp G., illetve Tóth L. (2) Jók: senki, illetve Tóth L., Katona T. Ifi: 4–4.

Halász Zoltán: Nagyon jó felfogásban kezdtük a mérkőzést, több nagy helyzetünk és kapufánk is volt, de a vezetést a semmiből a vendégek szerezték meg. Ezt követően kiegyenlítetté vált a játék, hátránnyal vonultunk szünetre. A második játékrészben csak küszködtünk, sok hibával játszottunk, de az utolsó utáni pillanatig harcoltunk, és két hosszabbításban szerzett góllal kicsikartuk a győzelmet.

Katona László: Nagyon nehéz nyilatkozni egy olyan meccs után, amin a 92. percben még vezettünk, és a játékosunk súlyos sérülése miatt ítélt 6 perces hosszabbításban megfordította az ellenfél az eredményt. Az éles szituációkban kiütközött fiatal játékosaink rutintalansága. Ez ebben a bajnokságban sokadik meccsünk, ahol hihetetlen körülmények között veszítünk.

BUSE–Püspökladányi LE 2–0 (0–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Pósa Zs. (Horváth G., Pál G.).

BUSE: Puskás Cs. – Nagy B., Békési D. (Ékes G.), Magyar Sz., Nagy D. (Kálai B.), Polonio-Guerreiro J., Nagy R. (Puskás Z.), Trencsényi J., Nagy J., Nagy R., Nagy I. (Szabó G.). Edző: Szitkó Róbert.

Püspökladányi LE: Szabó P. – Berde M., Szabó P., Bodó T., Szabó M., Ferenczi L., Simon N., Tóth P., Farkas Gy. (Filep G.), Pap L. (Papp K.), Nagy J. Edző: Tóth Péter.

Gól: Trencsényi J., Szabó G. Jók: Békési D., Trencsényi J., illetve mindenki. Ifi: 3–3.

Szitkó Róbert: Nehéz körülmények között is lényegesen több lehetőségünk volt, mint ellenfelünknek, ezért megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak, egészen fegyelmezett játékot játszottunk. A megbeszélt dolgokat maradéktalanul betartottuk. Egy pici szerencsével akármilyen eredmény születhetett volna az egyenlő erővel bíró két csapat mérkőzésén. Az ellenfél egy megpattanó lövésből és egy véleményes lehetőséből szerzett kettő darab gólt. További sok sikert kívánok a BUSE csapatának.

Aqua-General HSE–Sárrétudvari KSE 3–1 (3–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Gulyás S. (Horváth J., Gálfi F.)

Aqua-General HSE: Somogyi M. – Nagy L., Pallagi J., Kálmán Z. (Németh M.), Máté J., Szathmári Zs., Éles Z., Plókai G. (Drobina M.), Simonka R., Lénárt G. (Barna B.), Oláh N. (Sütő B.). Edző: Szabó László.

Sárrétudvari KSE: Nagy P. (Kiss B.) – Szabó T., Kiss Cs., Tóth N., Kiss N. (Kovács D.), Szabó J., Nagy T., Somogyi M. (Rozsik K.), Bajnók I., Nagy M., Kiss D. Edző: Szabó Lajos.

Gól: Lénárt G. (2), Máté J., illetve Bajnók I. Jók: mindenki. Ifi: 6–0.

Szabó László később nyilatkozik.

Szabó Lajos: A mai napon két tartalékos csapat találkozott egymással. A mérkőzés elején nem vállaltuk fel a játékot a belső középpályán, ezért ellenfelünk folyamatos nyomást gyakorolt ránk. Volt egy néhány perces rövidzárlat, amiből 3 gólt szerzett ellenfelünk, és eldöntötte a mérkőzés lényegi kérdését. Ezután az „ijedt ember nagyot üt” elvén elkezdtünk futballozni, ami kitartott a mérkőzés végéig. Szünet előtt szépítettünk, majd a mérkőzés végén kozmetikázhattuk volna az eredményt. Nehéz volt úgy játszani, hogy a támadósorból két meghatározó emberünk is hiányzott. Összességében jól játszottunk, de egy pici hiányérzetem van a mérkőzés eleji játék miatt. Gratulálok a csapatnak. Sok sikert kívánunk Szoboszlónak! Remélem, csak rövid ideig nézzük szélárnyékból a dobogót. Hajrá, Udvari!