„A szezon legjobb játékával nyertük meg a mai meccset”

HSE-Püspökladány 7-0 Megye I-es labdarúgó mérkőzés

Monostorpályi SE–Nyíradony VVTK 0–4 (0–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Szabó P. (Mező S., Kozma M.)

Monostorpályi SE: Szabó I.–Ignáth T., Tóth A., Illés D. (Bodnár L.), Rózsa N. (Kaszonyi Zs.), Nyilas Sz., Pataki E., Takács G., Sós D., Rostás G., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Nyíradony VVTK: Rácz T.–Gyurina J., Perényi R., Nagy M. (Vass G.), Nagy T., Bara M., Kiss G. (Debreceni R.), Botos ”Zs., Daru I., Szakács D., Kónya M. Edző: Gráma István

Gól: Kiss G. (2), Botos Zs., Debreceni R. Jók: senki, illetve mindenki Kiállítva: Lakatos Zs. Ifi: 5–3.

Kaszás János: Sajnos a mai mérkőzésen a sok hiányzónkat nem tudtuk megfelelően pótolni. A második félidei gyenge teljesítményünk ezt az eredményt produkálta.

Gráma István: A szezon legjobb játékával nyertük meg a mai meccset. Minden játékosunk fegyelmezetten végezte a dolgát a teljes meccs alatt, és hozzátette a magáét ehhez az eredményhez. Büszke vagyok a csapatra. A játékvezetés kiemelkedő volt megyei szinten.

Hajdúsámsoni TTISZE–Derecske LSE 3–2 (1–1)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Nagy L. (Búzás A., Vadon T.)

Hajdúsámsoni TTISZE: Szabó T.–Rácz T., Nagy I. (Dávid T.), Halász Z., Bacskai A. (Szfára F.), Mertin L., Kiss R. (Mertin D.), Kubán Z., Papp G. (Ungvári G.), Molnár Á., Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Derecske LSE: Menyhárt N.–Berán B., Bun R., Gafouroglou A., Alimán J. (Papp R.), Komjáti D. (Borbíró D.), Csizmadia Cs., Tonhaizer F., Blága T., Vadász I., Haraszti P. Edző: Szép Sándor

Gól: Kiss R., Bacskai A. (2), illetve Tonhaizer F., Bun R. Jók: mindenki, illetve senki Kiállítva: Haraszti P. Ifi: 7–2.

Halász Zoltán: Sportszerű mérkőzésen, úgy gondolom, hogy a szezon egyik legjobb játékát nyújtottuk. Szervezett védekezésből több jó kontránk is volt, és az elmúlt hetekhez hasonlóan, a végjátékban nyertük meg a mérkőzést. Sok sikert kívánok a Derecske csapatának!

Szép Sándor: Először is szeretnék gratulálni a hajdúsámsoni csapatnak a mai győzelméhez. Sokkal jobban akarták, illetve sokkal többet tettek a mai mérkőzésbe, mint mi. Aki olvassa a nyilatkozataimat, tudja, hogy nem szoktam a játékvezetőkkel foglalkozni, de úgy gondolom, a mai alkalommal mérkőzést befolyásoló hibája volt. Nem akarom erre fogni a mai vereségünket, de azon az ítéleten három pont múlt. Köszönjük szépen a szíves vendéglátást.

Sárrétudvari KSE–Kabai Meteorit SE 1–2 (1–2)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Varga Gy. (Juhász D., Molnár L.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Szabó T., Kiss Cs., Tóth N., Szabó J., Vass Á., Rostás D. (Kiss N.), Nagy T., Bajnók I., Nagy M., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Kabai Meteorit SE: Baranyi S.–Tar G., Ale M., Mester M., Lakatos K., Molnár Cs. (Lakatos Zs.), Czibere B., Veres N. (Czidor R.), Kovács M., Karika M., Erdős B. Edző: Plókai Mihály

Gól: Bajnók I., illetve Czibere B., Ale M. Jók: Plókai M., illetve mindenki Ifi: 2–2.

Szabó Lajos: Szánalmas, egyoldalú játékvezetés mellett egy bunkerfocit játszó Kaba ellen szenvedünk vereséget. Végig támadva a mérkőzést, nagy csapategységről tettünk bizonyságot. A mérkőzés eleji hibákat nem tudtuk ki javítani. A pozitívum, hogy újra tudnak egymásért küzdeni a játékosok. Fel a fejjel! Gratulálok Kabának. Hajrá Udvari!

Plókai Mihály: Savanyú a szőlő, az edző kollégám pedig úgy néz ki, hogy egy süllyesztett kispadon ült, mert a mérkőzést szerintem nagyon rosszul látta, vagy valószínű, hogy a pályának háttal állt. Amit ő elmondott, annak csak a fele igaz. Én is tudtam volna háborogni, amikor a bíró sporttárs kettő darab tizenegyest nem adott meg a javunkra. Jegenyefák nem nőnek az égig. Hajrá Kaba!

Aqua-General HSE–Püspökladányi LE 7–0 (1–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Muszka Z. (Vasziliu T., Jóni T.)

Aqua-General HSE: Somogyi M. (Somogyi B.)–Sundas Anatonis-A. (Németh M.), Nagy L., Kónya Cs., Máté J. (Tóth L.), Szathmári Zs., Szilágyi Á., Éles Z., Plókai G. (Sütő B.), Barnucz G. (Pallagi J.), Dobi G. (Oláh N.) Edző: Szabó László

Püspökladányi LE: Szabó P. (Dajka L.)–Bodó T., Berde M., Szabó P., Simon N., Szabó M. (Veres S.), Ferenczi L., Tóth P., Farkas Gy. (Makula A.), Pap L. (Papp K.), Nagy J. Edző: Tóth Péter

Gól: Éles Z., Szabó P., Máté J. (2), Szilágyi Á., Tóth L. (2) Jók: Kónya Cs., Szilágyi Á., Sundas Anatonis-A., Tóth L., illetve Berde M. Ifi: 6–0.

Szabó László: Mindkét oldalon nagyon sok hiányzó volt, de az egész mérkőzés folyamán remekül játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Az első félidőben a befejezéseknél pontatlanak voltunk, a második félidőben azonban már a gólok is megérkeztek a cseréinknek is köszönhetően. Konkrétan a régóta sérüléssel bajlódó Tóth Lajos beállítása remekül sikerült, hiszen két parádés gólt is szerzett rövid idő alatt. Nehezen törtük fel a nagyszerűen védekező vendégek védelmét, akik kiválóan helytálltak az eredmény ellenére. Biztos vagyok benne, hogy a minimális céljukat, a bennmaradást simán el fogják érni.

Tóth Péter: A mi helyzetünkben, míg erővel bírtuk, hellyel-közzel meg tudtuk nehezíteni a Hajdúszoboszló dolgát, de sajnos az erőnkből csak 45 percig bírtuk. Kicsit még korai, de szeretnék gratulálni a Hajdúszoboszló csapatának a bajnoki cím megszerzéséhez.

Hajdúnánás Flexo 2000 FK–DASE 2–1 (1–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Gulyás S. (Zámbó T., Kövér T.)

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Tömöri A.–Andorkó S., Tóth B. (Hortó A.), Kiss L. (Fülöp Á.), Polgár G., Bacsó A. (Kökényesi Zs.), Fodor J., Kerek B., Bohács B., Kovács G., Lovas M. Edző: Daróczi Péter

DASE: Polyák F. (Deák O.)–Kiss L. (Hegedűs Gy.), Nagy B., Deák Z. (Molnár M.), Al-Sheraji R., Éder G., Bucz B., Éder B. (Győri R.), Éles M. (Szabó T.), Balogh B., Nagy N. (Balogh Á.) Edző: Kovács Miklós

Gól: Fodor J., Kökényesi Zs., illetve Szabó J. Jók: Kovács G., Bohács B., Fodor J., Andorkó S., Polgár G., illetve senki Ifi: 1–2.

Daróczi Péter: Jó felfogásban, támadólag léptünk fel a hazai pályán, aminek az első félidőben már meg is lett az eredménye, hiszen vezetést tudtunk szerezni. A második félidőben a második találatunk megszerzése után azt hittük, hogy megnyertük a mérkőzést. A végén egy kicsit izgulnunk kellett, de bebizonyítottuk, hogy fegyelmezett csapat vagyunk. Gratulálok Kökényesi Zsoltnak a parádés gólszerzéséhez.

Kovács Miklós: Az első félidőben inkább az ellenfél akarata érvényesült, mely egygólos vezetésükkel is párosult. A második félidőben viszont föléjük kerekedtünk, ám a lehetőségeink kimaradtak és ők tovább tudták növelni előnyüket. A végén ugyan sikerült egy kicsit visszakapaszkodnunk a mérkőzésbe, de sajnos utána már egy újabb tust nem tudtunk bevinni, így egy tipikus X-es meccsen egy góllal alulmaradtunk, de szeretnék gratulálni a játékosaimnak, mert egy nagyon szép veretlenségi sorozatot zártunk le ezzel a mérkőzéssel.

Hajdúböszörményi TE–Bocskai SE 0–4 (0–2)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Dobi Zs. (Tóth G., Árva A.)

Hajdúböszörményi TE: Fekete K.–Andirkó N. (Molnár T.), Kovács T., Menyhárt J., Zabos I., Hajdu Á., Lakatos T. (Czeglédi I.), Horváth J., Bódi I., Szabó Cs. (Fehér L.), Bagdi L. Edző: Kiss Antal

Bocskai SE: Vincze V.–Nánási D. (Kolompár K.), Szabó K., Kiss T., Kolompár R., Balogh S., Kolompár K. (Forgó P.,), Kolompár J. (Zsupos J.), Kovács Gy., Károlyi A., Bányai Cs. Edző: Oláh Sándor

Gól: Szabó K., Kiss T., Kolompár K., Forgó P. Jók: Bódi I., Horváth J., Zabos I., Kovács T., Menyhárt J., illetve Nánási D., Szabó K. Ifi:3–1.

Kiss Antal: A második félidő elején, ha kihasználjuk ziccereinket, megfordíthattuk volna az eredményt. Helyzeteink kimaradtak, ezt követően az elemi hibáinkat könyörtelenül kihasználta a jó erőkből álló vendégcsapat.

Oláh Sándor: Ezért a mérkőzésért is három pontot kaptunk.