megye I.

2020.08.23. 08:29

„Harcos, férfias küzdelem volt, néha az indulatok is elszabadultak”

Hét gól esett a Kaba sámsoni vendégjátékán, a Derecske több mint egy tucatot vágott a Böszörménynek. A labdarúgó megyei első osztály 2. fordulójának szombati napjáról jelentjük.

Fotó: Kovács Péter

DASE–Nyíradony VVTK 4–1 (1–1)

70 néző. Vezette: Gálfi F. (Papp J., Hetrovics R.)

DASE: Polyák F. – Kang J. (Balogh Á.), Kiss L. (Kang J.), Hudák B. (Éder G.), Győri R., Sina T., Szabó J. (Éles M.), Légrádi M., Ramakhutla S., Balogh B., Nagy N. (Éder B.). Edző: Kovács Miklós

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Gyurina J., Perényi R., Nagy K., Nagy M., Gáll F., Kónya M., Bodogán Z. (Kántor T.), Bogár M., Kiss G., Daru I. (Lukács L.). Edző: Gráma István

Gól: Sina T., Ramakhutla S., Győrfi R., Kang J., illetve Gáll F. Jók: mindenki. Ifi: 3–2.

Kovács Miklós: Férfias meccs volt a nagy hőségben, amiből talán a hosszabb kispadunknak hála mi jöttünk ki győztesen. Szép gólokkal terheltük az ellenfél kapuját, és szeretnék gratulálni Győri Róbertnek, aki első felnőtt bajnoki meccsén egy ollózós góllal és jó játékkal járult hozzá a sikerhez.

Gráma István nem nyilatkozott.

BUSE–Aqua-General HSE 0–2 (0–0)

200 néző. Vezette: Puskás Z. (Forgács K., Gulyás S.)

BUSE: Sándor M. – Nagy B., Békési D. (Szatmári Á.), Trencsényi J., Nagy D. (Nagy I.), Polonio-Guerreiro J., Kálai B., Nagy J. (Kardos I.), Sándor Sz. (Ertsey Zs.), Nagy R., Gyöngy T. Edző: Szitkó Róbert

Aqua-General HSE: Somogyi M. – Kónya Cs., Kálmán Z., Csicsek L. (Sütő B.), Sólyom M. (Oláh N.), Szathmári Zs., Éles Z. (Pallagi J.), Barnucz G., Simonka R., Lénárt G. (Reszler Zs.), Barna B. Edző: Szabó László

Gól: Lénárt G. (2) Jók: Polonio-Guerreiro J., Trencsényi J., illetve Kálmán Z., Csicsek L., Éles Z., Lénárt G., Szathmári Zs. Ifi: 0–0.

Szitkó Róbert: Egy jó erőkből álló csapattal találkoztunk ma, ahol átadtuk a területet az ellenfélnek, és a kontrákra építettünk. Védekezésben jól teljesítettünk, de sajnos kontráink nem jelentettek akkora veszélyt, amilyet szerettem volna. Még így is hiányérzetem van, hiszen a potyagólig méltó ellenfelei voltunk a Hajdúszoboszlónak. Gratulálok az ellenfélnek, a játékosaimnak meg fel a fejjel, mert bár az első két mérkőzésünk nem sikerült, de biztos vagyok benne, hogy jó csapat leszünk.

Szabó László: Pontosan azt kaptuk a mérkőzéstől, amire számítottunk. Harcos, férfias küzdelem volt, néha az indulatok is elszabadultak, de Puskás Zoltán játékvezető remekül gátat szabott ezeknek. Bár a bajnokság elején tartunk, mégis egy nagyon fontos győzelmet tudhatunk magunkénak.

Hajdúsámson–Kabai Meteorit SE 3–4 (0–2)

150 néző. Vezette: Takács I. (Horváth J., Erdélyi T.)

Hajdúsámson: Szabó T. – Nagy I., Halász Z., Erdős G., Papp G. (Dávid T.), Mertin L., Szabó B., Szabó O., Tóth B., Szutor Gy., Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Kabai Meteorit SE: Baranyai S. – Lakatos K., Plókai G., Kovács M., Nagy K., Szabó B., Németi M., Oláh Z., Veres N., Erdős B., Kunkli B. (Ale M.). Edző: Plókai Mihály

Gól: Dávid T. (2), Nagy I., illetve Plókai G. (2), Lakatos K., Kovács M. Jók: Dávid T., Mertin L., Nagy I., illetve Plókai G., Lakatos K. Ifi: 2–4.

Halász Zoltán: Nagyon szomorú, hogy már a második fordulóban azért kell izgulnunk, hogy ki tudunk-e állni egyáltalán. Ennek ellenére le a kalappal a ma megjelent játékosaink előtt, mert az utolsó pillanatig küzdöttek, harcoltak a pontszerzésért. Sajnos az egyéni hibáinkat a vendégcsapat kegyetlenül megbüntette.

Plókai Mihály: Győztünk! Az ificsapatnak gratulálok az újabb győzelemhez.

Monostorpályi SE–DEAC II 2–1 (0–1)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Lévai Z., Gáti Cs.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N. – Nyilas Sz. (Rostás S.), Takács G., Gyügyei Z., Rácz Zs., Gellért M., Sós D., Illés D., Bodnár I. (Rózsa N.), Lakatos Zs. (Bodnár L.), Ignáth T. Edző: Kaszás János

DEAC II: Kovács D. – Bakó L., Áros Cs., Dénes S., Katona Z., Hermann D., Csák Zs., Barabás Z., Molnár M., Katona T., Kincses D. Edző: Katona László

Gól: Rácz Zs., Gellért M., illetve Barabás Z. Jók: mindenki. Ifi: 5–2.

Kaszás János: Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben nem találtuk meg a ritmust, és nagyon sok hibával játszottunk, és ezért a félidő az ellenfél vezetésével zárult. A második félidőben pontosabbá és gyorsabbá vált a játékunk. Egy jó 20 percet produkálva meg tudtuk fordítani a mérkőzést. Az ellenfél a bedobásokon kívül semmilyen más veszélyt nem jelentett a kapunkra. Köszönjük szépen a vacsorát.

Katona László nem nyilatkozott.

Hajdúnánás Flexo 2000 FK–Hajdúhadházi FK 8–1 (3–0)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Búzás A., Molnár L.)

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Puskás Cs. – Andorkó S. (Fülöp Á.), Csatári D. (Újvári Zs.), Szilágyi Á., Kiss L., Blága T. (Jóna G.), Fodor T., Fodor J., Oláh P., Lovas M., Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Hajdúhadházi FK: Dán J. – Szabó G., Posta I., Kiss Zs., Kiss Sz. (Offra T.), Konkoly T., Hadházi D., Takács G., Deák D., Fekete I. (Balogh I.), Rostás M. (Lakatos L.). Edző: Halder Péter

Gól: Szilágyi Á. (4), Lovas M. (2), Újvári Zs., Fülöp Á., illetve Posta I. Jók: senki. Ifi: 3–0.

Daróczi Péter: Magabiztos, jó játék, megérdemelt hazai győzelem született.

Halder Péter: Nagyon sok mindent tudnék mondani, de kettő dolog miatt nem teszem. Az egyik, hogy ha elmondanám a véleményem a csapat teljesítményéről, akkor valószínűleg kedden egyedül lennék ott az edzésen. A másik pedig, hogy a szövetség is egy jó időre eltiltana, mert ugyebár egy-egy mérkőzésnek van lélektana is. Mindentől függetlenül elfogadhatatlan az, amit ma láttam a játékosoktól.

Hajdúböszörményi TE–Derecske LSE 0–14 (0–4)

Vezette: Dobi Zs. (Gyarmati I., Vilmányi S.)

Hajdúböszörményi TE: Horváth J. – Hajdu Á. (Menyhárt J.), Szabó Cs. (Hadházi Cs.), Hortó D., Molnár T. (Andirkó N.), Fehér L., Rácz T., Sajtos Z., Cselei I. (Sipos G.), Bíró B., Németi A. Edző: Kiss Antal

Derecske LSE: Fülöp G. – Szilágyi M. (Gafouroglou A.), Berán B., Bun R., Alimán J., Komjáti D. (Borbíró D.), Papp Á., Csizmadia Cs., Pintér D., Vadász I., Haraszti P. Edző: Szép Sándor

Gól: Pintér D. (3), Haraszti P. (2), Csizmadia Cs. (4), Papp Á., Borbíró D., Fehér L., Gafouroglou A. (2). Jók: mindenki. Ifi: 2–4.

Kiss Antal nem nyilatkozott.

Szép Sándor: Igyekeztünk végig komolyan hozzáállni a mérkőzéshez, ezzel is megtisztelve a hazai csapatot, akiknek a továbbiakban kívánunk sok erőt és kitartást.

Bocskai SE–Sárrétudvari KSE 5–2 (1–2)

200 néző. Vezette: Szűcs L. (Orosz J., Sápi V.)

Bocskai SE: Bányai Cs. – Pólyik D., Kolompár K., Kolompár J., Kolompár R., Balogh S., Kolompár K., Vincze V., Kovács Gy., Károlyi A., Tóth G. (Nemes E.). Edző: Oláh Sándor

Sárrétudvari KSE: Nagy P. (Kiss B.) – Somogyi M., Rostás D. (István B.), Kiss N., Tóth N., Szabó L., Vass Á., Aburdán A. (Szabó T.), Bajnók I., Berecz R., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Rostás D., Kolompár K., Kolompár J., Nemes E., Pólyik D., illetve Vass Á., Tóth N. Jók: senki. Ifi: 3–3.

Oláh Sándor nem nyilatkozott.

Szabó Lajos: Kellemes edzőpartnerei voltunk a lelkesen játszó Vámospércs csapatának, viszont az egész mérkőzést nézve megérdemelten nyertek még ilyen arányban is. A mai napon nagyon gyengén futballoztunk mind a védő, mind a támadó harmadban. Tudtam azt, hogy a csapatunk a fiatalok miatt még kevés rutinnal rendelkezik, és ezáltal több arca van, csak sajnos ma a nagyot vittük ki a pályára. Első félidőben megfordítottuk a mérkőzést 1–0-s hátrányból. A szünetben igyekeztünk helyretenni a csapat védekezését. Számos ziccerünk volt a második félidőben, amit rendre kihagytunk. Az ellenfelünk kontráinak nem tudtunk gátat szabni. Berúgták a helyzeteiket, mi kihagytuk, ezért megérdemelt volt ellenfelünk győzelme. Gratulálok nekik, és sok sikert kívánok a bajnokságban.