megye i.

2020.03.14. 20:42

„A két csapattól a mai mérkőzésen sajnos a játékvezető volt rosszabb”

Ünneplés a monostorpályiaknál, győzedelmeskedett a DEAC is. Ez történt a labdarúgó megyei első osztály 19. fordulójának szombati játéknapján.

Fotó: Hd Pixel Studio

Monostorpályi SE–Püspökladányi LE 5–1 (2–0)

0 néző. Vezette: Szabó P. (Horváth J., Kecskeméti K.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N. (Szabó I.)–Sándor B. (Illés D.), Tóth A. (Bodnár I.), Nyilas Sz., Pataki E., Bereczky B. (Cseke B.), Gyügyei Z., Rácz Zs. (Bodnár L.), Takács G. (Gellért M.), Lakatos Zs. (Kiss G.), Ignáth T. Edző: Kaszás János

Püspökladányi LE: Szabó P.–Horváth I. (Makula A.), Berde M. (Dajka L.), Simon N., Németh M., Ferenczi L., Szabó G., Jámbor M., Pap L., Karacs Z., Nagy J. Edző: Szabó László

Gól: Gyügyei Z. (3), Tóth A., Rácz Zs., illetve Ferenczi L. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Pataki E. Ifi: 4–1.

Kaszás János: A mérkőzés elejétől kezdve magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Sorban dolgoztuk ki a helyzeteket, és a csapat nagyon kreatívan, nagy lelkesedéssel játszva, nagy különbségű győzelmet aratott. Tette ezt úgy, hogy egy játékvezetői tévedés miatt 70 percet 10 emberrel játszott.

Szabó László: Negyvenöt éve vagyok lassan a futballpályán valamilyen beosztásban, de ilyen szomorúan még soha nem készültem mérkőzésre. A focimeccs teljesen másodlagos volt. Igazából a félelem és a döbbenet tükröződött mindenkinek az arcán, ezért drukkolunk, hogy a világ minél hamarabb kikerüljön ebből a krízishelyzetből.

DEAC–Hajdúböszörményi TE 2–1 (2–1)

0 néző. Vezette: Varga Gy. (Tatár I., Kozma M.)

DEAC: Sáfár P.–Molnár M. (Németi P.), Csák Zs. (Sütő B.), Tóth Z., Katona T., Fodor T., Lakatos K. (Mizsák K.), Szarka J., Bucz B., Dénes S., Varga M. (Kincses D.) Edző: Katona László

Hajdúböszörményi TE: Tömöri A.–Tóth T. (Blága T.), Szathmári Zs., Linzenbold Zs., Andorkó S. (Bereczki T.), Lakatos N. (Hortó A.), Fodor T., Fodor J. (Lovas M.), Kerek B. (Nagy E.), Kovács M., Mihalik L. (Tóth B.) Edző: Poczetnyik Csaba

Gól: Molnár M., Szarka J., illetve Kovács M. Jók: mindenki, illetve Kovács M. Kiállítva: Sütő B., illetve Szathmári Zs. Ifi: 1–6.

Katona László: Nagyon jól küzdöttünk, és azt gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk. Annak örülök, hogy a gyenge idénykezdés után az elmúlt két meccsen határozott előrelépést mutattunk.

Rákos Csaba (ifi edző): Már az elején megszereztük a vezetést, de aztán két hiba folytán a hazai csapat megfordította a mérkőzést és bár hiába játszottunk az egész mérkőzésen jelentős mezőnyfölényben, a helyzeteinket kihagytuk és így nem is lehetett más a vége, minthogy pont nélkül távozunk.

Nyíradony VVTK–BUSE 3–4 (2–3)

0 néző. Vezette: Juhász D. (Forgács K., Szűcs L.)

Nyíradony VVTK: Rácz T.–Daru I., Gyurina J., Vass G., Perényi R., Gáll F. (Gyöngy T.), Nagy M. (Csecsődi I.), Vasas T., Kántor T., Bara M., Botos Zs. Edző: Gráma István

BUSE: Sándor M.–Kardos I., Szabó G. (Polonio-Guerreiro J.), Nagy B., Csordás J., Nagy R., Jancsó A. (Rézműves T.), Ertsey Zs., Ékes G., Nagy R. (Békési D.), Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Botos Zs. (2), Kántor T., illetve Ertsey Zs., Csordás J.-, Jancsó A., Nagy B. Jók: Kántor T., illetve Nagy B., Ertsey B. Kiállítva: Nagy R. Ifi: 2–0.

Gráma István: Az elmúlt két hét alapján nem is érdemelhettünk mást, csak vereséget. Mindent elmond csapatunk játékáról, hogy körülbelül 60 percnyi emberelőnyt sem sikerült pontra váltani. Akaratban és hozzáállásban ma felénk nőttek. Több munkát kell ebbe fektetni, csak úgy lehetünk a jövőben eredményesebbek.

Szitkó Róbert: Magabiztos előnyre tettünk szert a mérkőzés elején, de egy fegyelmezetlenség miatt emberhátrányba kerültünk. Az ezt követő 10 percben az ellenfél vérszemet kapott és sikerült egyenlítenie. A védelmünk az utolsó fél órában emberhátrányban jól teljesített, egy bombagóllal sikerült elhoznunk a 3 pontot Nyíradonyból.

Derecskei LSE–DASE 3–2 (3–0)

0 néző. Vezette: Puskás Z. (Németh M., Papp J.)

Derecskei LSE: Barna L. (Menyhárt N.)–Bun R., Szilágyi M., Haraszti P. (Papp R.), Csizmadia Cs. (Kovács I.), Rózsa O., Alimán J., Papp Á., Borbíró D. (Pintér D.), Komjáti D., Gafouroglou A. Edző: Szép Sándor

DASE: Molnár B.–Hudák B., Rácz n., Kiss L. (Nagy N.), Bartha G. (Hegedűs Gy.), Kang J. (Barcza Á.), Elaasar M. (Éder G.), Deák Z. (Nagy B.), Molnár B. (Kang J.), Takács I., Balogh Á. (Éder G.) Edző: Kovács Miklós

Gól: Borbíró D., Haraszti P., Gafouroglou A., illetve Hegedűs Gy., Hudák B. Jók: Borbíró D., Haraszti P., Komjáti D., Alimán J.,illetve mindenki

Szép Sándor: Az első félidőben nagyszerű futballal 3 gólos előnyre tettünk szert. A második félidőben az ellenfél edzője jó cseréket lépett meg, amivel kisebb gondot okoztak nekünk, de győzelmünk igazán nem forgott veszélyben.

Kovács Miklós: Az első félidőben extra egyéni megoldásokkal rukkoltak elő a hazaiak, így három gólos előnyre tettek szert. A fordulás után sem adtuk fel azonban, s nagyon közel álltunk az egyenlítéshez is, ez azonban most elmaradt. Ettől függetlenül gratulálok a fiúknak, nagy elánnal fociztak. Jó egészséget mindenkinek!

Kabai Meteorit SE–Hosszúpályi SE 1–1 (0–0)

0 néző. Vezette: Kovács Á. (László J., Vilmányi S.)

Kabai Meteorit SE: Bárány S.–Márton D., Mester M., Kovács M., Nagy K., Szabó B., Kállai D. (Czidor R.), Németi M., Veres N., Székely Z. (Bernáth B.), Plókai G. Edző: Plókai Mihály

Hosszúpályi SE: Fülöp G.–Rózsa N., Rostás G., Tatár E., Nagy A., Kiss B. (Dobi Z.), Czibere B., Botos S., Lakatos K. (Bíró P.), Devits Á. (Tamás M.), Erdős B. Edző: Nagy István

Gól: Kovács M., illetve Rostás G. Jók: mindenki (Veres P. a mezőny legjobbja), illetve Erdős B., Rózsa N., Czibere B., Nagy A., Rostás G. Ifi: 3–1.

Plókai Mihály: Én a szurkolókat borzalmasan sajnálom, hogy a mérkőzésen nem vehettek részt, de az első az egészség és ezt mi ma tiszteletben tartottuk. Mi még ilyen ellenféllel szemben nem játszottunk az elmúlt két évben, aki ennyire defenzíven játszott volna. Úgy néztek ki, mint akik nem akarnak győzni, de sajnos ismételten elkövettünk egy óriási hibát, ami már hetek óta bennünket sújt, hogy az ellenfélnek ajándékozunk egy gólt. A két csapattól a mai mérkőzésen sajnos a játékvezető volt rosszabb, mert igazságtalanul ítélte meg ellenünk a büntetőt.

Nagy István: Egy értékes pontot szereztünk. Ha elől egy kicsit határozottabbak vagyunk, kis szerencsével a győzelmet is megszerezhettük volna a helyzetek alapján. Ezt a hozzáállást várnám a fiúktól minden meccsen az első perctől kezdve. Gratulálok mindkét csapatnak, mert helyenként jó iramú, küzdelmes mérkőzést játszottunk nézők nélkül a pályán.

Hajdúhadházi FK–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E 1–1 (1–0)

0 néző. Vezette: Dobi Zs. (Orosz J., Muszka Z.)

Hajdúhadházi FK: Nagy S.–Balogh I., Kiss Zs., Horváth A., Baktai L. (Fekete I.), Halder P., Hadházi D. (Szabó G.), Takács G. (Lakatos L.), Svet M., Posta I., Rostás M. Edző: Pintér István

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E: Bajka M.–Szabó A. (Mertin L.), Balla B., Nagy I., Halász Z., Bacskai A. (Dávid T.), Erdős G. (Gombos Á.), Kubán Z., Szabó B., Tiba B. (Papp M.), Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Gól: Takács G., illetve Tömöri L. Jók: Svet M., Balogh I., Posta I., Kiss Zs., illetve Tömöri L. Ifi: 2–5.

Pintér István: Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést, a 90. percben nem szabad gólt kapni.

Halász Zoltán: A mai mérkőzésen tompán, sok hibával és erőtlenül játszottunk, de az pozitív, hogy az utolsó percig mentünk előre és így legalább egy pont lett a jutalmunk.

Sárrétudvari KSE–Bocskai SE Vámospércs 3–3 (3–1)

0 néző. Vezette: Csiszár K. (Pál G., Gáti Cs.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K. (Szabó F.), Szabó T., Vass Á., Szabó T., Tóth N., Szabó L., Erdős L. (István B.), Abudán A. (Szabó J.), Bajnók I., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs.–Kolompár J., Nánási D. (Asztalos S.), Nagy I., Kolompár K., Vonház B., Kolompár R., Kolompár K., Nemes E., Károlyi A., Szabó K. Edző: Oláh Sándor

Gól: Bajnók I. (2), Vass Á., illetve Kolompár K. (2), Kolompár K. Jók: senki, illetve Kolompár K., Kolompár J., Kolompár K. Ifi: 13–1.

Szabó Lajos:Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, de utána egy figyelmetlenségből az ellenfél szépített, majd egy újabb gólt lőve 3–1-es előnnyel mehettünk a szünetre. A második félidőben mindenki gólt akart lőni, ami megbosszulta magát, így ellenfelünk két kontratámadás után kiegyenlített. Könnyen nyerhető mérkőzést szalasztottunk el, ezért van mit rendbe tenni a csapat háza táján. Hajrá Udvari!

Oláh Sándor: Az első félidőt túléltük és sikerült a második félidőre kicsit felpörögnünk, így értékes pontot gyűjtöttünk be.

Magyar Mélyépítő-HSE–Hajdúnánás Flexo-2000 FK

A Miniszterelnök úr péntek esti bejelentésének következtében a Hajdúnánás FK vezetősége úgy döntött, hogy a kialakult járványhelyzet miatt a játékosaink nem léphetnek pályára – mondta Daróczi Péter, a Hajdúnánás edzője.