edzői nyilatkozatok

2019.08.31. 21:57

„A mérkőzés elején hátrányba kerültünk, ez figyelmeztető jel”

A DVSC-Kaposvári Rákóczi FC (0-1) mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Disztl László értékelte a látottakat.

Fotó: Kovács Péter

Herczeg András: A mérkőzés elején hátrányba kerültünk, ez figyelmeztető jel, hiszen második hazai meccsen kaptunk gólt szögletből. Az első félidőben sok lehetőségünk adódott, a második félidőben még nagyobb erőket mozgósítottunk, de nem sikerült a gólszerzés. A Kaposvár fegyelmezetten játszott. Más mérkőzésen nekünk volt szerencsénk, most ez nem volt mellettünk. A fiúk hatalmas lelkesedéssel játszottak. Tennünk kell azért, hogy a következő időkben ne járjunk így.

Disztl László: Eddig is mindent megtettünk a győzelemért. Ma is a lelkesedés, agresszivitás, küzdés megvolt, de hátul nem volt annyi hiba. Agresszívan, küzdve játszottunk. Igazi nagy helyzetre nem emlékszem a Debrecennek. Voltak lepattanó, lecsorgó labdáik, de hősiesen küzdöttünk. Sok párharcot megnyertünk, sok labdát megtartott Ádám Martin. A gólja feltette az i-re a pontot.

A mérkőzés történéseit percről percre itt közvetítettük.