2017.07.01. 20:40
Újdonsült jogászok, orvosok, teológusok és tanítók örülhettek
Debrecen - Szombaton a DE Állam- és Jogtudományi Karán, illetve az Általános Orvostudományi Kar osztott képzésein végzetteket köszöntötték, s ekkor adták át az okleveleket a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen is.
Debrecen - Szombaton a DE Állam- és Jogtudományi Karán, illetve az Általános Orvostudományi Kar osztott képzésein végzetteket köszöntötték, s ekkor adták át az okleveleket a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen is.
Diplomaosztók, július 1., szombat
Debreceni Egyetem
Állam- és Jogtudományi Kar
főépület, díszudvar, 10 óra
Végzős hallgatók
Európai és nemzetközi üzleti jog mesterképzési szak
Kitüntetéses oklevelet vehet át
Dr. Barcsa Lajos, Bataa Ninjin, dr. Léka Péter, dr.Lupkovics Fanni, Mamishov Yasin, Nirwal Gauri
Kiváló, jó, jeles minősítésű oklevelet vehet át
Beydogan Osman Bugra, dr. Fekete Péter Pál, dr. Ferenczy Áron, Gilani Syed Naveed Hussain, Hassan Fateh, dr. Kuun Aladár, Maharramova Parvana, Musa Nadire, dr. Simó Ferenc Zoltán, dr. Szekeres Máté Antal
Jogász szak
Summa cum laude minősítésű oklevelet vehet át
Antal Zsófia, Hadházi Dávid, Oláh Evelin, Tóth Fanni
Cum laude vagy rite minősítésű oklevelet vehet át
Bacskai Dávid Viktor, Balogh Sándor, Bene István, Berey Evelin, Besenyei Fruzsina Tünde, Biró Anett, Borbély Csaba Attila, Boros Réka, Brojnás Zoltán, Burcsik Adrienn, Cselle Zsuzsanna, Csonka Réka, Csukás Zsuzsanna, Deilinger Petra, Dorogi Réka Ágnes, Duli Mónika Rita, Engi Éva, Esze Dániel, Eszterhai Balázs, Fazekas Gábor Gyula, Félegyházi Fruzsina, Fischer Nándor, Gál István, Gál Sándor, Görög Réka Dorottya, Győrfi Katalin, Gyurkó Brigitta, Hegyes Viktória, Horváth Alexandra, Horváth Henriett, Illés László, Incze Gergely, Jámbor Ákos Kálmán, Jőrös Tibor Zsolt, Juhász József, Kajdarovné Hegedüs Ágnes Anett, Kiss Attila, Kiss Donatella, Koncsol Katalin, Konkoly Eszter Bettina, Kormány Csaba, Kótai Mária, Kovács Tamás, Kőszegi Endre, Kuprák József, Lámfalusy Anna Mária, Lengyel Ádám, Major Gábor, Majoros Tamás, Makszim Györgyné, Mándi Zoltán, Mészáros Dávid, Mihály Balázs, Nagy Anikó Katalin, Nagy Dóra Zita, Nagy Nikolett, Nagyfejeő Anna, Nagyházi Zsolt, Nagyné Jónás Anita, Nagyné Szőnyi Janka, Németh Dóra Klaudia, Németi Edit, Nyevrikel Helga, Oláh Bettina Bianka, Orosz László, Papp Bettina Ilona, Patai Dóra, Polák András, Polyák Dalma Ildikó, Polyák Dóra Erzsébet, Sándor Árpádné Ferencz Krisztina, Sándor Gréta, Sebestyén Réka, Sipos Réka, Sohajda Gábor, Sólyom Beatrix, Sóvágó Nóra, Sőrés Erika, Szabó Attila Gergő, Szabó Dóra, Szabó Dorella, Szász Viktória, Szegedi Alexandra Rebeka, Szikszai Evelin, Szilágyi Fanni, Szilvássy Zoltán, Szodorai Levente, Szolnoki István, Szondi János, Szűcs Ágnes Irén, Szűcs Zsuzsanna, Takács Edina Ildikó, Tornyi Márton, Tóth Bíborka, Urszuly Gábor, Varga Csaba István, Varga Dóra, Varga Dóra Erika, Várkondi László, Velkeszi Petra, Vigh Noémi Beatrix, Vonza Tibor, Zemlényi Kinga
Igazgatásszervező, igazságügyi igazgatási és közigazgatás-szervező alapszak
Kiváló minősítésű oklevelet vehet át
Ambrusz Ákos, Prill Zsuzsa, Tóth Viktória
Jeles, jó, közepes minősítésű oklevelet vehet át
Bak Gábor Ervin, Barta Norbert, Belényesi Mária Adrienn, Bencsik Dóra, Berényi Tamásné, Budai Dóra, Bukovinszki Ákos, Ciesla Erika, Czesznák-Lipták Anita, Csatlós Bianka, Csoba Ádám István, Darabos Csaba, Demeter Evelin, Erdélyi Evelin, Ferenczik Kitti Kinga, Gazdag Dóra, Halmos Dániel Gyula, Hamza Dóra, Horváth Péter, Hosszu Erika, Hrabina Bernadett, Hupli Titanilla Tünde, Jármi Réka, Kapros Kitti, Karácsony Tamás, Kéring Dávid, Király Ágnes, Kiss Viktória, Kovács Bettina, Kovács Regina, Labancz Tímea, Lalusz Gréta, Lipták Anna, Marsai Éva Mercédesz, Molnár Adrienn, Nagy Adrienn, Nagy Patrícia, Ónadi Krisztina Anikó, Perge Georgina, Popovics Dóra, Pósán Ádám, Prokaj Edina, Pusztai Regina, Sajtos Krisztina, Sarkai Krisztina, Seprényi Dóra, Siket Sándor, Sipos Dominika, Szabó Dóra, Szabó Krisztina, Szabó Odett, Szabóné Kovács Judit, Székely Szilvia, Szilágyi Gábor, Szuhár Norbert, Szvára Erika, Tamási Anett, Tóth Adrienn, Tóth Anita, Tóth János, Tóth Richárd, Török Márta, Ujj Renáta, Váli Katalin, Vasas Adrián, Vasas Brigitta, Vojtek Renáta, Weinrauch Adrienn
Jogi felsőoktatási szakképzés
Kiváló minősítésű oklevelet vehet át
Kerekes Andrea, Kerekes Beáta, Németh Éva, Szabó Szilvia
Jeles, jó, közepes minősítésű oklevelet vehet át
Bakóné Bangó Hajnalka, Balogh Angéla, Balogh Enikő Zsófia, Baranyai Zsuzsanna, Barczi Elisabeth, Bereczki Alexandra, Bűdi Gabriella, Csatóné Borbély Barbara, Deák Gréta Dorina, Deák Nikolett, Deczki Györgyi Csilla, Dobolán Diána, dr. Oparaugoné Sitku Mária, Farkas Nikoletta, Fehér Regina, Felhalmi Gabriella, Fricz Renáta, Gali Tibor, Gazdagh Lilla Borbála, Gidai Réka, Grünwald Alexandra Katalin, Haga Éva Karolina, Hegedüs Anikó, Hérmán Viktória, Keller Judit, Kontor Brigitta Dóra, Kovács Andrea, Kőrösi Katalin, Kurcz Titanilla, Lingurár Csaba, Ludmerszki Beáta, Májuk Dominika, Márkus Szilvia, Mátyás Debóra, Ménfői Vivien, Mlinárcsik Diána, Molnár Adrienn, Muszka Klementina Rózsa, Nagy Ibolya Emma, Orbán Viktória, Papp Renáta, Pataki Melinda, Pércsi Anita, Petrohán Gréta, Raska Krisztián Norbert, Szabados Tünde, Szabó Nikolett Mária, Szarvas Nikolett, Szebenyi Klaudia, Szemán Klaudia, Szepesi Melinda, Szőke Anita, Tacsi Erika, Takács Tímea Boglárka, Tar Éva, Tatár Annamária, Tóth Fanni, Török Annamária, Vass Beáta, Virga Nikolett, Zoványi Csilla, Zsigmond Richárd
Általános Orvostudományi Kar (osztott képzés)
főépület, Díszudvar, 15 óra
Oklevelet kapnak
Klinikai laboratóriumi kutató mesterszak
nappali tagozat
Arany József, Földes Emese Ingrid, Kiss Alexandra, Kovács Ramóna, Kövy Petra, Lajos Anikó, Mártha Lilla, Molnár Gábor, Pénzes Zsófia, Pócsi Marianna, Porkoláb Edit, Szilágyi Bernadett, Takács Ildikó Márta
levelező tagozat
Bekéné Debreceni Ildikó, Kovács Bálint, Madar László, Máthé Andrea Brigitte, Miskolczi Orsolya, dr. Mosonyiné Kőszegi Andrea
Molekuláris biológia mesterszak
biokémia-genomika specializációs modul
Boros-Oláh Beáta, Csőke Ádám, Filep Orsolya, Gyöngy Zsuzsanna, Islai Anita, Király Nikolett, Marsi Eszter Andrea, Nagy Flóra, Papp Csaba, Rapcsák Fanni, Szabó Brigitta, Szabó Zsuzsa, Szinai Mihály, Toldi Vanda, Tóth Andrea
genetika specializációs modul
Ipacs Boglárka, Szaniszló Szilvia
immunológia, sejt- és mikrobiológia specializációs modul
Farkas Vivien, Fige Éva, Guti Eliza, Katona Melinda, Konyhás Nóra, Nagy Nikolett, Papp Andrea, Viszokai Vivien, Zelizi Dóra
orvosbiológia-farmakológia specializációs modul
Ádám Dorottya, Dóra Fanni, László Eszter, Szécsy Dóra
angol program
Bouterane Imane, Djeribi Ep Zaidi Salima, Odono Amaechi Eze
Táplálkozástudományi mesterszak
Adácsi Cintia, Fehér Sándor, Geibinger Edit, Gulyás Hajnalka, Káplár Edina, Kovács Dalma, Szemrák Alexandra, Tácej Lilla, Tóth Adrienn Kitti, Vámosi Vivien Cintia, Varga Nándor József
Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszak
orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitika specializáció
Bálint Emőke, Fekete Petra, Fricz Nikolett, Győrfi Erzsébet, Jónás Alexa, Kiss Zsolt Szilárd, Lóczi Linda, Matastik Szilvia, Molnár Mercédesz, Nagy Anikó, Petró Fanni, Sós László, Szilvási Kitti, Szűcs Emese, Varga Klára, Vass Ádám
orvosi kutatólaboratóriumi analitika specializáció
Andrásdi Zita, Bogár Anita, Csutak Tímea Imola, Kovács Dávid, Szabó Lilla, Széphalmi Zsófia, Varga Ádám, Zubánics-Nagy Áron
képalkotó diagnosztikai analitika specializáció
Albert Orsolya, Batári Anita, Boda Emese, Borbély Szandra, Boros Júlia Bernadett, Bujdosó Blanka, Dobronyai Vivien, Nagy Gabriella, Oniszkó Erika Bernadett, Széles Anna, Szolnoki Bianka, Szűrősová Tünde, Váradi Alexandra, Völgyesi Tilda
Angol–magyar orvos- és egészségtudományi szakfordító
Dr. Bartha Attila, dr. Biró Krisztina, Kovács Zsuzsanna, dr. Pirosné dr. Zilahi Erika, dr. Zolnai Valéria, dr. Zöld Eszter
Debreceni Református Hittudományi Egyetem
Istentisztelettel kezdődő ünnepi tanévzáró közgyűlés
július 1., szombat, Nagytemplom, 10 óra
Végzős hallgatók
Hitéleti szakok
Teológia szak lelkész szakirány
Balázs Antal, Birikiné Király Dalma, Bogya-Kis Annamária, Csikai Attila, Damásdi Dénes, Dancsó Zoltán, Dénes Elemér, Enyedi Beáta, Filepné Lukács Brigitta Anita, Káposztás Gábor, Kereszturi Csaba, Kovács-Szécsi Dóra Szilvia, Kozma Krisztina, Máté-Hunyadi Alexandra, Nagy Marianna, Nagyné Miskolczy Boglárka, Németh Nikoletta, Némethné Juhász Bettina, Seres Annamária
Teológia szak
Tamási Dávid
Hittanár–nevelő MA szak – nappali tagozat
Hodosi Ibolya
Hittanár–nevelő MA szak – levelező tagozat
Grubisics Zsuzsanna, Kisné Győri Dóra, Major István Zoltánné, Patainé Péter-Szarka Éva, Veres Mónika
Hittanár–nevelőtanár osztatlan MA szak – nappali tagozat
Csipes Réka
Református kántor BA szak
Kiss Elvira
Katekéta-lelkipásztori munkatárs BA szak – nappali tagozat
Bánóczi Katinka, Horbász Veronika, Horváth-Bokor Cseperke, Kovács Eszter, Péntekné Bódi Ágota, Sebestyén Nóra, Sőtér Melánia, Tóth-Serbán Orsolya, Úr Nikoletta, Zagyva Márta
Világi szakok
Tanító szak – nappali tagozat
Apostol Anna, Balázs Dorina, Bazsa Celesztin Márk, Berdéné Hákli Annamária, Bézi Orsolya, Csonka József, Dancsi Dorottya, Deák Kitti, Debreceni Ferenc, Eigner Dóra, Erdei Noémi Ágnes, Forgó Tünde, Gál Marietta, Hack Ágnes, Hári Anikó, Ille Csenge Ágota, Jónás Judit, Kertész Enikő, Kiss Bettina Laura, Kocsis Katalin, Koi Natália, Kolozsvári Sára, Korcsmáros Anikó Alexandra, Kovács Dóra, Lipécz Nikolett, Magyar Eszter, Méhész Nikolett, Menyhárt Dóra, Mészáros Viktória, Molnár Evelin, Mozga Mariann, Nagy Edina Margit, Nagy Kata, Oliár Orsolya, Oscsenda Eszter, Parácsi Dóra Bella, Rencskovszki Éva, Revák Eszter, Somogyi Viktória, Szabó Fanni, Székely Boglárka, Székely Dóra, Tokodi Tímea, Tóth Anett, Tóth Katalin, Tóth Kitti, Vadnai Virág, Virág Nóra
Tanító szak – esti tagozat
Bán Attila, Bordán Norbert, Károlyi Boglárka, Kovács Gréta, Pap Szilvia Márta, Pataki Éva, Teróczkiné Mákos Mária, Tutorné Nagy Márta
Tanító szak – levelező tagozat
Győr Zita, Szabó Viktória
Kommunikáció és médiatudomány szak
Ambrus Ramóna Erika, Kovács Péter, Nagy Dóra, Nagy Ferenc Krisztián, Soltész László, Szőllősi Nikolett
Informatikus könyvtáros szak
Balogh Gergely, Fazekas Anna Klára
Felsőoktatási szakképzés
Szociális és ifjúsági munka – ifjúságsegítő szakirány
Bocskai Viktória, Jánszki Xénia, Koroknai Szilvia, Meggyesi Gerda, Nemes Henrietta, Pethe Zsuzsanna, Szijártó Alex Tibor, Szima Nikolett Renáta, Szkupi Brigitta, Zoltai Nikolett
A Felnőttképzési Központ végzős hallgatói
Drámapedagógia területen pedagógus-szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak
Buczkóné Jóna Éva Zsófia, Gyüre Andrea, Kiss Csilla Enikő, Kondor Marianna, Molnárné Pelei Andrea, Nemes-Bányai Helga, Péterné Kopasz Zsuzsa, Somogyi Viktória, Szabóné Fábián Henriett, Szántó Anita, Visegrádi Dóra
Fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak
Bagdán Ilona, Bak Mariann, Buzás Barbara, Ember Gabriella, Gáborné Jászai Emese Anna, Gnándt Józsefné, Horváth Tünde, Jávor Jánosné, Kissné Szántó Ilona, Liptai Krisztina, Lőrincz Brigitta, Nótinné Csikós Marianna, Novoth Andrea, Szilágyi-Pap Tímea Gyöngyi, Torma Tímea, Tóthné Szántó Gabriella, Török Nóra, Vass Gabriella, Vighné Nagy Erika
Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Batta-Durucskó Anett, Bencze Enikő, Budáné Hajdú Ágnes, Fenyves Marietta, Gulyásné Szoboszlai Zsuzsa, Gutiné Matos Beáta, Gyöngyösiné Orosz Csilla Éva, Kovács Ákos, Sarkadi Natália, Székely Tamásné