HAON - Sport - MegyeII

2018.11.10. 19:16

„Nagyon mélyen vagyunk”

Hajdú-Bihar - Íme, itt vannak a megye II északi bajnokság 13. fordulójának mérkőzései. Vasárnap csak egy meccs várható.

Egyeki SBSE–Polgári VSE 1–5 (0–1)

80. néző Vezette: Szűcs L. (Juhász D.)

Egyek: Domonkos B. – Farkas Z., Czikora K., Zsólyomi D., Torma S., Csala R. (Len Sz.), Farkas 2Z., Len Á., Farkas L., Kiss S., Újvári K. (Farkas Cs.) Edző: Farkas Csaba.

Polgár: Bodolai B. – Sebők G., Tóth K., Murák K., Nagy L., Molnár G., Vaszilkó A., Bene L., Bozsányi T., Dobó V., Tóth A. Edző: Kövér Zsolt.

Gól: Farkas Z., illetve Sebők G., Dobó V., Tóth A., Berki A., Tóth K. Jók: senki, illetve Vaszilkó A., Bozsányi T., Sebők G., Tóth K. Ifi: 3–6.

Farkas Csaba: Nagyon mélyen vagyunk, ebből már túl szép dolog nem tud kialakulni. A hitünket megpróbáljuk visszaszerezni.

Kövér Zsolt: Papírforma szerinti mérkőzést játszottunk. Ha az első félidőben berúgjuk a helyzeteinket, még nagyobb arányú győzelem is születhetett volna. A mai napon mind a spori és a partjelzők is nagyon jól vezették a mérkőzést. További sok sikert kívánok az Egyek csapatának.

Tiszacsegei VSE–ÚGYSE 2–3 (1–1)

30, néző Vezette: Gyarmati I. (Hadházi I., Molnár L.)

Tiszacsege: Gréz K. – Nemes M., Draveczky L. (Szalay M.), Bodnár M. (Molnár D.), Csernik J., Simon Z., Kunkli L. (Tamon R.) (Domán D.), Katona Cs., Rézműves G., Csurgó Á., Árva L. Edző: Sallai Szabolcs.

Újszentmargita: Áfra T. – Visegrádi D., Vénig A., Burkó Z., Puzsár A., Kovács I., Szabados M., Visegrádi P., Nagy Cs., Zsiga R., Rédai N. Edző: Varga Gábor.

Gól: Rézműves G., Molnár D., illetve Jók: mindenki, illetve mindenki, Szabó I. (a mezőny legjobbja) Kiállítva: Visegrádi P. Ifi: elmaradt.

Sallai Szabolcs: Volt egy csapat akiknek az ifjúsági csapata nem állt ki tíz emberrel. A felnőtt csapat vezetője a lelátóról dirigált. Sajnálom, hogy ilyet megengednek a megyében, attól függetlenül, hogy a mai mérkőzésen ők nyertek. Ezért gratulálok Újszentmargita „CSAPATÁNAK”.

Varga Gábor: A mai mérkőzésen újra bebizonyosodott a csapatom ereje, hogy vesztett állásból meg tudtuk nyerni a mérkőzést, ehhez csak gratulálni tudok a játékosaimnak, akik maximális dicséretet érdemelnek. Tiszacsegének további sok sikert kívánok.

Józsa SE–Görbeházi K.S.E. 3–1 (2–1)

100 néző. Vezette: Berettyán Z.

Józsa: Goron B. – Ale M., Papp R., Bazsó O., Szilágyi I., Lukács L., Dr. Valóczki J., Bucskó I. (Zabiák P.), Nyerges D. (Szabó M.), Borbíró D. (Halicsku T.), Brehószki B. (Babics A.) Edző: Szabó László.

Görbeháza: Szilágyi K. – Siket Gy., Csele G., Ilyés Z., Fábián Sz., Kiss K. (Tóth A.), Toronyai L., Kiss S., Nyakas R. (Nagy Cs.), Tóth P., Hajdu R. Edző: Ronkovics Tamás.

Gól: Brehószki B.(2), Lukács L., illetve Ilyés Z. Jók: Papp R., Szilágyi I., Bazsó O., Nyerges D., illetve Fábián Sz., Siket Gy. Ifi: 15–0.

Szabó László: A kilencven perc alatt a csapat a játék alapján megérdemelten nyert.

Ronkovics Tamás: Sajnos a mai meccsen csak negyven percig tudtunk jól játszani, aminek a következménye vereség lett. Sok sikert kívánok Józsa csapatának.