„Az ellenfél kapusa volt a mezőny legjobb játékosa”

Hajdú-Bihar - Íme, a megye II déli bajnokság 24. fordulójának eredményei!

Konyári SE–Komádi SE 1–2 (0–1)

50 néző Vezette: Áncsán Gy. (Búzás A., Tulipán M.)

Konyár: Száraz Cs. (Rézműves D.) – Bakk I., Tamási S., Csuka Zs., Rézműves K., Horváth Gy., Gellén A., Magyar B. (Rézműves A.), Nagy A., Horváth Á., Lakatos G. (Gavrillete R.) Edző: Kiss László.

Komádi: Pribék G. – Buliska Gy., Kirimi P., Bokor Cs., Tóth L., Fésűs K., Holló J., Varga L., Takács D., Kóti P., Bujdosó D. Edző: Szabó Sándor.

Gól: Gavrillete R., illetve Fésűs K., Holló J. Jók: Senki, illetve Mindenki Ifi: 4–1.

Kiss László: Köszönöm mindenkinek, hogy a mai nap megjelent! Már az is eredmény, hogy végig tudjuk játszani tizenegyen a mérkőzést. Sajnos kapusunk sérülése megpecsételte sorsunkat.

Szabó Sándor: Szeretnék köszönetet mondani azoknak a játékosoknak, akik ezen a mérkőzésen részesei voltak a győzelmünknek. Nem gondoltam, hogy ilyen sokoldalú játékosok alkotják a csapatot, hisz a kapus védőként tevékenykedett. Remélem a soron következő mérkőzésen ismételten lesz tizenegy ember, aki hadra fogható.

Püspökladányi LE–Földes KSE 10–1 (6–0)

100 néző. Vezette: Takács I. (Vadon T., Péter A.)

Püspökladány: Katona N. (Petrezselyem T.) – Jámbor M., Szabó B. (Szabó L.), Baranyai L., Ispán R. (Dajka L.), Nádházi S. (Mile B.), Nagy S. (Horváth I.), Karacs Z., Szabó P., Ferenczi L., Varga L. Edző: Fülöp András.

Földes: Horváth Zs. – Bíró B., Ványi T., Bernáth G., Mészáros T., Antós S., Faragó Gy., Karacs T., Dede I., Orsó D., Faragó R. Edző: Bakonyi János.

Gól: Jámbor M., Ispán R., Nagy S.(3), Karacs Z., Ferenczi L.(2), Varga L., Horváth I., illetve Bíró B. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 16–0.

Fülöp András: Gratulálok a csapatomnak! Ilyen hozzáállással sikereket fogunk elérni.

Bakonyi János: Bízok benne, hogy jövő héten sikerül javítani az elmúlt időszak csúfos kudarcain. További sok sikert kívánok a Püspökladány csapatának!

Báránd KSE–Le Petit-DSC 6–0 (2–0)

100 néző Vezette: Buczkó B. (Nagy R., Nedeczky Zs.)

Báránd: Tóth S. – Szabó T. (Mester N.), Csordás Gy. (Török D.), Csóka G., Piros A., Vass Á., Schuller I., Karácsony J., Mester L. (Keresztes T.), Ertsey Zs., Vígh N. Edző: Szabó János.

Debrecen: Nagy B. – Sándor R., Barabás Z., Mikó Z., Dobrán Cs., Gorzsás I., Kiss R. (Selyem D.), Nagy R., Vámosi D., Balázs Á., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Vígh N.(4), Piros A., Csóka G. Jók: Mindenki, illetve Balázs Á. Ifi: 1–3.

Szabó János: Az első húsz percben langyosak voltunk, de utána a megfelelő fordulatszámra kapcsoltunk és magabiztos győzelmet arattunk. A jövő héten több kell!

Nagy Róbert: Gratulálok a Báránd csapatának!

Hajdúszováti SE–Nagyrábé Petőfi SK 2–13 (0–7)

70 néző Vezette: Dávid A. (Katona L., Török Cs.)

Hajdúszovát: Marton A. – Lakatos Balogh R., Rostás N., Szabó J., Balogh J., Lakatos K., Nagy Zs., Dancsevics B., Gombos Á., Szőllősi L., Lakatos I. Edző: Balogh Ferenc.

Nagyrábé: Kriston D. (Pankotai E.) – Johan Gy. (Pócsi G.), Tóth P., Vénig A., Parti P., Nagy Cs., Faragó L., Szabados M. (Ötvös S.), Mészáros I., Balogh M., Kovács A. (Szabó T.) Edző: Tóth Péter.

Gól: Marton A., Nagy Zs., illetve Johan Gy.(2), Tóth P., Nagy Cs.(3), Faragó L.(3), Balogh M.(4) Jók: Marton A., Rostás N., illetve Mindenki Ifi: 0–13.

Balogh Ferenc: Gratulálok Nagyrábé csapatának a mai napon legalább ennyi volt köztünk a különbség. Megérdemelten nyertek. Szorítok nekik, hogy ősszel a Megye I-ben folytathassák. Bízom benne, hogy a sérült játékosom mihamarabb felépül, jobbulást kívánunk neki!

Tóth Péter: Az eredmény nem volt túlzó, még annak ellenére sem, hogy az ellenfél kapusa volt a mezőny legjobb játékosa. Gratulálok a csapatnak az első félidőben mutatott játékához! További sok sikert kívánok a Hajdúszovát csapatának!

Debreceni EAC–Nádudvari SE 7–2 (1–1)

Vezette: Szabó P. (Forgács K., Soós K.)

Debrecen: Dudás D. – Lénárt P., Magyar A., Hetrovics R., Magi L., Tar G. (Nagy K.), Szőke P. (Köstner T.), Molnár M. (Papp G.), Radványi R., Párducz T., Buzai G. (Tóth Z.) Edző: Katona László.

Nádudvar: Dobi A. – Máté I., Barató G. (Makula V.), Erdős M., Pál I., Hirzics L., Tóth I., Székely Z., Kordás J. (Varga D.), Forgó S., Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Gól: Magi L.(3), Molnár M.(2), Nagy K., Lénárt P., illetve Székely Z., Varga D. Jók: Mindenki, illetve Dobi A., Erdős M., Máté I. Ifi: 4–1.

Katona László: Gratulálok a csapatomnak a bajnoki címhez! Az első félidőben a bajnokság leggyengébb játékát produkáltuk. Gyors és fegyelmezett Nádudvar ellen játszottunk, míg mi szenvedtünk. A második félidőben rendeztük sorainkat és magabiztos győzelmet arattunk.

Gere Csaba: Sajnos csak egy félidőt bírtunk a hazai, immár bajnok debreceni csapat ellen. Rövid a pad, így a frissítés lehetősége minimális volt. Gratulálok a DEAC-nak a bajnoki címhez, sok sikert kívánunk nekik a felsőbb osztályhoz!