HAON - Sport - MegyeI

2018.11.10. 19:11

„Bajnoki mérkőzésre készültünk, edzőmérkőzést játszottunk”

Hajdú-Bihar - Összegyűjtöttük a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati meccseredményeit, valamint megszólaltattuk az edzőket.

DEAC–Bocskai SE Vámospércs 1–2 (1–2)

30 néző. Vezette: Jánvári T. (Kovács Á., Pocsai G.)

DEAC: Hetrovics R. (Kiss B.)–Bíró R., Magyar A., Barabás Z., Báló Á. (Blága T.), Molnár M.,Tar G., Dudás D., Révai Z. (Papp G.), Varga Á., Kincses D. Edző: Katona László

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs.–Nánási D., Führer L., Ménes M. (Kiss T.), Kolompár R., Kolompár K., Kolompár K., Varga T., Kovács Gy., Károlyi A., Kolompár J. Edző: Oláh Sándor

Gól: Bíró R., illetve Báló Á. (ög), Kolompár K. Jók: mindenki Ifi: 3–0

Katona László: Az őszi idény leggyengébb játékát produkáltuk. Megérdemelten nyert a vendégcsapat.

Oláh Sándor: A mai mérkőzésen megfogyva bár, de nagyon jó hozzáállással álltunk neki, aminek meg lett az eredménye.

Derecskei LSE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 4–2 (3–0)

60 néző. Vezette: Kövér F.

Derecskei LSE: Menyhárt N. (Alimán J.)–Gali V. (Berán B.), Bun R., Hüse S., Szilágyi M., Sólyom M., Csizmadia Cs., Pintér D. (Fekete L.), Vadász I., Rózsa O., Alimán J. Edző: Szép Sándor

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M.–Daru I., Somogyi I., Halász Z., Molnár Á., Mertin L., Szabó G., Szabó B., Kiss R., Tömöri L., Biri B. Edző: Halász Zoltán

Gól: Sólyom M. (2), Pintér D., Csizmadia Cs., illetve Szabó B., Tömöri L. Jók: Menyhárt N., Alimán J., Sólyom M., illetve senki Ifi: 0–3

Szép Sándor: Nyertünk.

Halász Zoltán: Mire magunkhoz tértünk, már 3-0 volt az ellenfélnek.- A második félidőben hiába volt 7–8 100%-os ziccerünk, csak a szépítésre futotta az erőnkből. Gratulálunk a Derecskének és köszönjük a hamburgereket.

Hajdúböszörményi TE–Hajdúhadházi FK 6–1 (3–0)

50 néző. Vezette: Dobi Zs. (Csiszár K., Katona K.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy S.,)–Oláh N., Tóth T., Borbély M., Szathmári Zs., Hortó A. (Pásztor D.), Nagy M., Fodor T. (Kovács M.), Nagy M., Fodor T. (Kovács M.), Barna B., Kerek B. (Juhász B.), Bereczki T. (Linzenbold Zs.) Edző: Bogdanovics Igor

Hajdúhadházi FK: Puskás Cs.–Lakatos L., Takács G. (Rostás M.), Kiss Zs., Szép J. (Hunyadi R.), Halder P., Hadházi D., Tóth V., Mihalik L., Fekete I. (Puskás Z.), Szabó I. Edző: Pintér István

Gól: Oláh N., Barna B. (2), Tóth T., Nagy M. (2), illetve Kiss Zs. Jók: Oláh N., Barna B., Tóth T.,illetve Szabó I., Kiss Zs., Puskás Cs. Ifi: 8–0

Bogdanovics Igor: Minden ami a pályán történt terveink alapján alakult és úgy gondolom a látottak alapján, hogy megérdemelten nyertünk a mai mérkőzésen.

Pintér István: Az 1. félidőben megilletődötten futballoztunk, ami a végeredményben meg is látszódik, de a második játékrészben már sikerült jobban teljesítenünk.

Berettyóújfali SE–Hosszúpályi SE 6–1 (5–0)

50 néző. Vezette: Malmos N.

Berettyóújfali SE: Kiss G.–Kardos I., Békési D. (Szabó G.), Nagy B., Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Kártik Zs., Ertsey Zs., Sándor Sz. (Rézműves T.), Nagy R. (Ékes G.), Nagy I. (Moga E.) Edző: Szitkó Róbert

Hosszúpályi SE: Szabó A.–Szabó P., Rostás G., Tatár E., Papp G., Bagi T., Lakatos T., Czibere B., Lábas L., Rostás J., Dobi Z. Edző: Selyem Nándor

Gól: Ertsey Zs., Kártik Zs., Csordás J. (2), Polonio-Guerreiro J., Rézműves T., illetve Lakatos T. Jók: Csordás T., Kártik Zs. Kiállítva: Nagy B., illetve Tatár E. Ifi: Elmaradt

Szitkó Róbert: Az első félidőben formás támadásokat vezettünk, aminek meg is lett az eredménye, hiszen 5 gólt is el tudtunk érni. A második félidőben mindenki szeretett volna gólt rúgni és így szerkezetben kicsit szétestünk.

Selyem Nándor: Később nyilatkozik.

Kabai Meteorit SE–Hajdúszoboszlói SE 1–7 (0–4)

50 néző. Vezette: Nagy L. (Nagy T., Pósa Zs.)

Kabai Meteorit SE: Szegi J. (Jónás B.)–Szörnyi R., Piroska A., Kovács A., Mester M. (Ispán J.), Plókai G. (Tamás M.), Kállai D. (Kovács Gy.), Czidor R., Galgóczi P. (Szutor T.), Lakatos Zs. (Tar G.), Nagy K. Edző: Plókai Mihály

Hajdúszoboszlói SE: László R.–Nagy L., Kálmán Z. (Butor Cs.), Szabó B. (Pap L.), Szabó G. (Németi M.), Kovács M., Czimbalmos Z., Márton D. (Pallagi J.), Kondás K. (Nagy J.), Tóth L. Edző: Erdei István

Gól: Czidor R., illetve Tóth L. (4), Szabó B., Kovács M., Pap L. Jók: mindenki, illetve Kovács M., Tóth L. Ifi: Elmaradt

Plókai Mihály: Nyert a jobbik csapat.

Erdei István: Bajnoki mérkőzésre készültünk, de végül edzőmérkőzést játszottunk.