Autó - Motor

2012.07.23. 15:11

Borsod Online Megyei Gokartbajnokság

Idén először (hagyományteremtő) céllal elindítjuk a Borsod Online Megyei Gokartbajnokságát. A következő futam helyszíne és ideje: Tiszaújváros, 2012.08.04.

Idén először (hagyományteremtő) céllal elindítjuk a Borsod Online Megyei Gokartbajnokságát. A következő futam helyszíne és ideje: Tiszaújváros, 2012.08.04.A megyei gokartbajnokság már túl van 2 miskolci futamon, most ideje, hogy megye több városában is összemérhessék tudásukat a legjobb gokartosok. 3-3 futamot tervezünk Tiszaújvárosban és Kazincbarcikán, a győztesek pedig részt vehetnek a Szinvaparkban megrendezésre kerülő megyei döntőn. Nevezni egyéni és csapatversenyben lehet (ha energiád bírja akár egyszerre mindkettőben is). A csapat 2-4 főből állhat.

Szervező: Miskolci Gokart Aréna, Borsod Online

A verseny helyszíne: Tiszaújváros, jégpálya

A verseny időpontja: 2012.08.04. csapatverseny kezdete: 10:00, egyéni: 15:00

Nevezési díjak: A csapatversenyre 18.000,- Ft/csapat/2 óra; az egyéni versenyre 5.000,- Ft/fő/25 perc (az egyéni viadalon mindenki 25 percet versenyez)

Díjak: Mindkét formulában (egyéni és csapat) a dobogósok éremben részesülnek és a győztes páros és egyéni győztes is kipróbálhat a verseny után egy 21 LE-s 2 ütemű versenygokartot!

A szervező fenntartja a jogot, hogy megfelelő számú nevező hiányában a futamot törölje.

A verseny a hőségriadó miatt egy későbbi időpontban kerül megrendezésre!