2016.11.29. 20:05

Balmaz-sikert hozott a Komló elleni első meccs

Balmazújváros - Liga Kupa-mérkőzésen volt érdekelt kedden este a Balmazújváros, mely a Komló együttesét fogadta a Kőnig Rendezvényközpontban.

Mindent beleadtak a hazaiak, akik az első félidő 15. percében 10-7-re vezettek. A szünetre nőtt az előny, ekkor már 19-13 állt az eredményjelzőn. A fordulást követően is a Balmaz dominált, újabb negyedóra játék után 31-20-ra mentek Füzesi Ferenc tanítványai. A végén bár közelebb kapaszkodott a Komló, de így sem forgott veszélyben az Újváros sikere, mely 35-31-re nyerte meg a derbit.

Szerdán 11 órától újra összecsapnak a felek Újvároson.