50 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Pintér Á.)

DSC-SI: Sallai J., Grezsu B., Tóth Cs., Tapoti J., Lukács Á., Szabó Á., Haraszin Zs., Kropok D.(Gál A.), Szikszai A.(Brázda B.), Derecskei Á., Nagy Zs. Edző: Selyem Nándor

Kabai Meteorit SE: Molnár T.(Bánhegyi Z.), Pallagi J.(Furkó L.), Molnár Cs., Mester M., Plókai G., Bajnók I.(Szabó P.), Molnár Z.(Kígyós K.), Tóth P.(Bácsi Á.), Somogyi I.(Spitzmüller L.), Domonkos Sz.(Fehér A.), Somogyi S. Edző: Tóth Péter

Gól: Plókai G., Molnár Cs., Somogy I. Jók: Mindenki

Selyem Nándor nem nyilatkozott.

Tóth Péter: Nagyon jó körülmények között közepes színvonalú mérkőzést játszottunk, és megérdemelten nyertünk. További sok sikert a DSC-SI csapatának!

Hajdúsámsoni TTISZE–Létavértes SC’97 2–4 (0–3)

100 néző. Vezette: Nazsa T.(Kriston T., Borkó Z.)

Hajdúsámsoni TTISZE: Nagy P., Galla T.(Mertin L.), Nagy I., Halász Z., Molnár Á.(Tóth G.), Bacskai A.(Dér I.), Bartha Z., Bordás Á.(Hutka D.), Szabó B., Tövisháti M., Rácz N.(Kanalas Cs.). Edző: Halász Zoltán

Létavértes SC’97: Fekete S., Kaszonyi Zs., Pető Z., Bakos T., Zurbó B., Laczkó I.(Papp S.), Szabó Zs., Szabó V., Vida F., Mázló D., Rózsa N. Edző: Posta Sándor

Gól: Mertin L., Szabó B., illetve Szabó V., Zurbó B.(2), Papp S. Jók: Senki, illetve Vida F., Szabó V., Zurbó B.

Halász Zoltán: Szerencsére az ősszel gyűjtöttünk annyi pontot, hogy ne essünk ki.

Posta Sándor: Az első félidőben nagyszerűen játszottunk. Fegyelmezetten, egységes csapatként védekeztünk, látványos és eredményes támadó játékunkkal sikerült már az első félidőben eldönteni a meccset. A második félidőben a Sámson enyhe mezőnyfölényben játszott, de ez kevés volt a mérkőzés megfordításához. Veszélyes kontráink voltak, de sajnos eredménytelenek, az utolsó passzokat elhibáztuk. A nehézségeink és hiányzóink ellenére igazi csapatjátékkal, kiváló játékvezetés mellett sikerült megszereznünk a 3 pontot.

Püspökladány LE–Monostorpályi SE 0–2 (0–1)

50 néző. Vezette: Gálfi F. (Benedek Zs., Szabó M.)

Püspökladány LE: Eszenyi V., Nagy B., Szabó G., Simon N., Makula A.(Németh M.), Danka L.(Veress S.), Ferenczi L., Berde M.(Juhász K.), Tőke T.(Szabó B.), Szalóczi Z.(Dajka L.), Pap L. Edző: Szabó Máté

Monostorpályi SE: Bákonyi B., Kolompár K., Nyilas Sz., Nemes E., Sólyom M.(Kontor B.), Rostás G.(Nánási D.), Bojti Á.(Bodnár L.), Illés D.(Erdős B.), Sós D., Bacsó A.(Varga B.), Bíró P.(Csirkés I.). Edző: Bereczky Bence

Gól: Bíró P., Rostás G. Jók: Nagy B., Berde M. Ifi: 0–3

Szabó Máté: Taktikusan futballoztunk a bajnokesélyes ellen, büszke vagyok a srácokra, mert mindent megtettünk a mai napon, nem érdemeltünk vereséget. Ellenfelünk a semmiből rúgott egy tejesen szabálytalan gólt, amire mi egy szabályos góllal válaszoltunk, sajnos a játékvezető asszisztens kollégának belesütött a nap a szemébe, így az ellenfél kispad utasításait követte az első félidőben. A mérkőzés végén mindent egy lapra feltéve támadtunk, egy kontrából kaptunk egy lesgólt. Így nagyon nehéz. Gratulálok az ellenfélnek, sok sikert nekik az NB III.-ban!

Bereczky Bence: Nyertünk, és ha jól tudom, a rossz játékkal elért győzelemért is beírják a három pontot. Gratulálok a Püspökladánynak, szervezettek és fegyelmezettek voltak, megnehezítették a dolgunkat! Az én csapatom is minden elismerést megérdemel, zsinórban nyolcadik meccsünket nyertük. Jövő héten rangadó Nyíradony ellen, várunk mindenkit a sportpályára!

DEAC Futball Nonprofit Kft–Hajdúböszörményi TE 1–2 (1–1)

150 néző. Vezette: Takács I.(Nagy L., Farkas B.)

DEAC Futball Nonprofit Kft: Janovits H., Varga B., Orbán A.(Vajda D.), Horváth T., Váradi L.(Fodor T.), Juhász B., Kiss M.(Balogh Á.), Tóth S.(Bárány B.), Víg Zs.(Béke T.), Almási Z., Ferenczi T.(Kertész K.). Edző: Katona László

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Rákos B.(Pásztor D.), Ramos C., Papp N., Sustyák B., Forgó P., Sallai Cs.(Nagy Z.), Mizsei Sz.(Borbíró D.), Patócs R., Benke Sz., Kónya M. Edző: Balogh József

Gól: Orbán A., illetve Sustyák B., Papp N. Jók: Mindenki. Kiállítva: Almási Z. Ifi: 0–5

Katona László: Később nyilatkozik!

Balogh József: Nagyon jól kezdtük az első félidő első 15 percét, nagyon jól futballoztunk. Ahogy megszereztük a vezetést, érthetetlen módon visszavettünk a játékunkból, egy ilyen jó csapat ellen, mint a DEAC, nem tehetjük ezt meg. A második félidő közepe után kezdtünk ismételten magunkra találni, és a végén sikerült megszereznünk a győzelmet egy nagyon agresszív, jól felfogásban játszó, sokat futó, szervezett csapat ellen. Úgy gondolom, hogy a mai mérkőzésen a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna. Gratulálok a csapatomnak a hozzáállásához, a küzdeni tudásához és a győzelemhez!

Sárréti DSK–Hajdúnánás FK 1–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Horváth J.(Nagy R., Papp N.)

Sárréti DSK: Vass Á., Kiss Cs., Szabó T., Jenei B., Kiss N., Balás V., Alimán A.(Bakonszegi M.), Nagy L., Burkus D., Kiss D., Nagy M. Edző: Kiss Csaba

Hajdúnánás FK: Ésik L., Lovas M.(Kiss L.), Bencze D.(Oláh P.), Bohács B., Andorkó S., Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N.(Uri M.), Fodor J., Tóth B.(Papp L.), Vadász L. Edző: Daróczi Péter

Gól: Balás V. Jók: Mindenki. Ifi: 5–3

Kiss Csaba: Egygólos mérkőzésen úgy gondolom, hogy az a csapat győzött, aki többet tett a győzelem érdekében. A mai napon egy nagyon jó csapattal találkoztunk, akitől sokkal jobb játékot vártunk, de a felívelgetéseken kívül igazi mezőnyfölényt nem tudtak kialakítani. Ez ellen a nagyon szervezett csapatunk viszonylag könnyen tudott védekezni. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a második félidőben két kapufát is lőttek. Ami után kirúgással jöttünk, es úgy gondolom, hogy a tavaszi szezonban nyújtott teljesítmény után ezt meg is érdemeltünk, Fortuna velünk volt, a jó csapatnak van szerencséje, a mérkőzés vége fele le tudtuk volna zárni a mérkőzés, ha egy kicsit higgadtabbak vagyunk. Gratulálok a csapatnak, le a kalappal előttük! Megyünk tovább ezen az úton. Egy szív, egy dobbanás! Fájó szívvel búcsúzunk az öreg Sosótól, örökké megőrizzük emlékeinkben! Nyugodj békében! Sok sikert kívánunk Nánásnak! HAJRÁ UDVARI! U.i.: Két hét múlva szeretnénk, hogy minden egyes kedves szurkolónk hozzon magával még egy embert, mert úgy gondolom, hogy a csapat megérdemli! Mezőny legjobbja: Cuki. Vass Ádámnak nagyon szépen köszönjük, hogy méltó képen helyettesítette a kapusunkat!

Daróczi Péter: Sajnos, ez nem a mi napunk volt! Ma ennyi volt bennünk, és még Fortuna sem volt velünk! Gratulálok az Udvarinak!

DASE–Bestrong SC 3–1 (1–1)

70 néző. Vezette: Kövér T.(Gajdics Z., Kiss B.)

DASE: Polyák F.(Kerekréti G.), Nagy B.(Balogh B.), Nagy L., Fényi B., Hegedűs Gy.(Éles M.), Varsányi M.(Samad A.), Bucz B., Győri R., Vilmányi D.(Nagy N.), Odunga I.(Ali A.), Konosuke T.(Kiss L.). Edző: Kovács Miklós

Bestrong SC: Kovács D., Áros Cs., Varga V., Hermann D., Barabás Z., Kasza Á.(Párducz T.), Tóth G.(Tar G.), Katona T., Felföldi L., Papp K., Bartók P.(Kiss T.). Edző: Köstner Tamás

Gól: Bucz B., Nagy N., Éles M., illetve Kasza Á. Jók: Kovács D., Katona T., Áros Cs., Hermann D. Kiállítva: Barabás Z. Ifi: 7–2

Kovács Miklós: Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Az ellenfél szervezetten védekezett, és voltak periódusai a mérkőzésnek, amikor támadásban is fölénk tudott kerekedni. A kiállítás után azt gondolom, hogy át tudtuk venni a játék irányítását ám, ez konkrét gólhelyzetekben annyira nem csúcsosodott ki. Szerencsére, a végén azért csak beérett az emberelőny, és egy szép fejessel, valamint egy egyszerű akciógóllal lezártuk a mérkőzést. Gratulálok a srácaimnak, és gratulálok az ellenfél játékosainak is, hiszen heten korábban az utánpótlás játékosai voltak! Büszke vagyok rájuk, továbbra is jól futballoznak.

Köstner Tamás: Kifejezetten jó, élvezetes mérkőzést játszottunk a DASE-val. Játékban jelentős előrelépés történt, ami azonban nem párosult eredménnyel, mert a végén kiütközött, hogy 60 percet futballoztunk emberhátrányban. Ettől függetlenül dicséret illeti a fiúkat, mert hatalmasat küzdöttek, azonban a hazaiak kihasználták a létszámfölényt a találkozó utolsó tíz percében.

Balmazújvárosi FC–Józsa SE 5–0 (2–0)

70 néző. Vezette: Vadon T.(Hetrovics R., Árva A.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Fehér Z.(Draveczky L.), Miterkó B., Légrádi M., Nagy L.(Bodnár M.), Silling M.(Gabella J.), Bóz A.(Bajusz M.), Kiss B., Csige Zs.(Szabó N.), Kovács M.(Szabó L.). Edző: Pintér István

Józsa SE: Goron B., Papp R.(Bardi Á.), Balogh T., Trunger L., Fekete G.(Szabó M.), Csizmadia Cs.(Fekete L.), Horváth R., Sperka L., Hamvas E., Iványi Á.(Iványi D.), Gubacsi-Wéber Á. Edző: Szabó László

Gól: Nagy L., Miterkó B., Kiss B.(2), Csige Zs., Jók: Csorvási T., Csiga Zs., Nagy L., Kiss B. Ifi: 2–3

Pintér István: Döcögősen indult, aztán voltak jó periódusaink. Megérdemelten nyertünk.