szon-sportoldal

2008.09.13. 19:06

Tiszta sor: szünet után hat tisztabereki gól

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Sandra Bútor-csoport, 5. forduló szombati mérkőzések: kisebbfajta csoda történt Tisztabereken, ahol hérom vendéggólra szünet után hattal feleltek a hazaiak.</p>

Nagyszekeres–Csenger 5–0 (3–0)

Nagyszekeres, 100 néző, v.: Kiss L. Nagyszekeres: Cozmin – Kóczé, Homoki J., Gyüre (Koza), Madar, Bartha (Krisztián), Szabó P. (Czeglédi), Fábián, Dienes (Botos), Homoki G. (Fekete), Varga D.

Edző: Szabó István.

Csenger: Csernyi (Varga V.) – Sajó, Mester, Halász, Zámbó (Barcsay), Szabó R. (Korpás), Juhász I., Volkán (Osváth), Jóbi (Varga Gy.), Kertész, Orosz.

Mebgízott edző: Boros Károly. Gól: Homoki G. 2, Varga D., Botos, Bartha. Kiállítva: Varga D. (55.). Ifi: 2–2.

Szabó István: – Kiváló játékvezetés mellett öt gól és más semmi.

Boros Károly: – Ha a csapat legidősebb játékosa nem tartja be az edző taktikai utasítását, akkor ilyen eredmény születik. Gratulálok az ellenfélnek!

Tisztaberek–Varsány-Gyüre 6–3 (0–3)
Tisztaberek, 50 néző, v.: Papp I. Tisztaberek: Deák K. (Juhos) – Szabó L., Kovács P., Licz, Babucsák, Seres N., Lengyel-Nyilas (Bakk), Rudnák, Lukács N., Mester A., Németh I. Játékos-edző: Oroszi István. Varsány-Gyüre: Vass S. – Kocsis N., Ésik A., Szőke I., Jáger, Szikora A., Tóth G. (Bíró A.), Dufa (Szikora T.), Szervánszki, Tölgyes (Deák A.), Tordai. Edző: Zsoldos Tibor és Bereczki Lajos Gól: Licz 4, Németh I. 2, illetve Tordai, Jáger, Tölgyes. Ifi: 6–6.
Oroszi István: – Megjártuk a poklot és a mennyet, gratulálok a fiúknak, mert amit a második félidőben tettek, az azt bizonyítja, hogy igen is nagy szívük van.
Zsoldos Tibor: – Sportszerű mérkőzésen, nagyon jó játék mellett, nyert meccset veszítettünk el az utolsó húsz percben.

Ópályi–Szatmárcseke 1–2 (0–1)
Ópályi, 50 néző, v.: Szabó J. Ópályi: Kedves Gy. – Jónás K., Nagy Zs., Rácz R., Balogh J., Kósa Zs., Sztaraszta (Kovács L.), Varga R., Tóth B. (Lupcsa, Papp Sz.), Csonka G. (Varga L.), Jónás N.

Edző: Salinger Zsolt. Szatmárcseke: Mándi P. – Nagy Zs., Jávor S., Horváth Zs., Czibere Z., Orsolyák, Szabó F., Mursa F., Somogyi T., Bőnyei, Török G. (Koós P.).

Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Jónás N., illetve Bőnyei, Somogyi T. Ifi: 4–1.
Salinger Zsolt: – A szerencsésebb csapat nyert, rutintalanságunknak köszönhető a vereség.
Hadadi Ferenc: – Az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk, ehelyett szünet után kiszenvedtük a győzelmet.