2008.05.18. 19:28

Nyolc gól után súlyos önkritika

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Kerekes-csoport, 26. forduló.</p>

Komoró–Ajak         1–3 (1–1)

Komoró, 100 néző, v.: Tomori P. Komoró: Gyuricska – Lengyel, Szabó, Révész, Kovács Z. (Fejes), Nagy Z., Vilman, Balogh, Nagy G., Béres (Balogh L.), Gazi. Játékos-edző: Révész Zsolt. Ajak: Leskovics – Barati, Koós, Orosz (Takács), Pekula (Varga A.), Kovács L., Szanyi, Berki, Petró, Paráda (Horváth), Márta. Edző: Gyüre József. Gól: Balogh Gy., illetve Márta 2, Koós. Kiállítva: Kovács L. (87. perc). Ifi: 3–2.

Révész Zsolt: – A küzdeni akarásunkkal nem volt baj, de ez sajnos, kevésnek bizonyult.

Gyüre József: – Alacsony színvonalú mérkőzésen a második félidőben mutatott teljesítmény alapján megérdemelten nyertünk.

Fényeslitke–Újdombrád 2–1 (1–0)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Gagna. Fényeslitke: Bata – Kaptur, Feczus, Majoros, Nagy G. (Szeigfred), Balogh R., Kertész, Gyüre Z., Kovács T., Ombódi (Dallos), Nagy B. Játékos-edző: Majoros Imre. Újdombrád: Margitics – Tóth I. (Geri), Gáspár, Szöllösi, Drigán, Ignácz, Tóth B., Tóth T. (Gerzsenyi), Balla (Sinka), Krasznai, Lehoczki (Háda). Játékos-edző: Balla János. Gól: Nagy B., Dallos, ill. Krasznai. Ifi: 4–0.

Majoros Imre: – Eddigi hazai mérlegünk: egy döntetlen, két vereség (Gyulaháza, Dombrád) és tíz „nyögvenyelős” győzelem.

Balla János: – A játék képe alapján nem biztos, hogy vereséget érdemeltünk.

Gyulaháza–Nagydobos  5–2 (3–0)

Gyulaháza, 150 néző, v.: Gergely S. Gyulaháza: id. Dudás L. – Molnár G. (Haga), Gáti, Fecsku (Vajas), ifj. Dudás L., Papp N., Deák Z., Bombera (Batta), Tóth G. (ifj. Bardi B.), Deák B., Éles. Játékos-edző: Deák Béla. Nagydobos: Kemenyiczki – Varga J., Tóth B., Erdődi, Daruka Á., Csorba, Nagy J., Koleszár (Pályi), Lőke J., Tolnai T. (Szender), Kovács G. Edző: Sánta Árpád. Gól: Deák B. 3, Éles, Deák Z., ill. Kovács G., Csorba. Ifi: 9–2.

Deák Béla: – Alacsony színvonalú mérkőzésen szorosabb is lehetett volna az eredmény...

Sánta Árpád: – Tisztességesen helytálltunk, a mezőny legjobbja a hazaiak kapusa volt!

Mezőladány–Pusztadobos         0–8 (0–3)

Mezőladány, 150 néző, v.: Király A. Mezőladány: Jakab B. – Bakó P., Takács J., Széplaki, Rusznák S., Vincze G., Rusznák G., ifj. Sütő J., Onder I., Czidor, Tóth M. (Balogh Z.). Edző: ifj. Sütő János. Pusztadobos: Marics I. (Baráti) – Gdovin, Dancs, Tóth Zs., Szűcs, Vaszlovics, Gyurkó (Balogh N.), id. Marics T. (Sós), ifj. Marics T., Elek (Szenes), Balogh A. Játékos-edző: Sós Sándor. Gól: Balogh A. 3, Tóth Zs. 2, Szenes, Gyurkó, Sós. Ifi: 0–1.

Ifj. Sütő János: – Ilyen lélektelen játékkal ennek a csapatnak nincs helye ebben az osztályban!

Sós Sándor: – Sportszerű ellenféllel szemben szórakoztató játékkal nyertünk.

Dombrád–Pátroha            2–1 (0–0)

Dombrád, 120 néző, v.: Sándor Cs. Dombrád: Virág – Tóth Á., Kozma Zs., Lukács, Háda J. (Ágoston), Mándi L., Révész J., Szoboszlai I. (Onder), Seres, Hutás T., Kamarás. Játékos-edző: Seres Zsolt. Pátroha: Mucsicska – Tóth S., Borku T., Potor, Hamza, Balogh I. (Horváth F.), Varga R., Horváth J., Nagy L., Tóth B., Virtás. Edző: Kósa György. Gól: Mándi L., Hutás T., ill. Virtás. Ifi: 5–3.

Seres Zsolt: – A szerdai kupameccs után fáradtan, pontatlanul játszottunk. A mérkőzést magunknak tettül nehézzé a szervezetten játszó Pátroha ellen.

Kósa György: – Gratulálok az ellenfélnek!

Jéke–Pap     1–1 (0–1)

Jéke, 150 néző, v.: Veres J. Jéke: Mészáros – Varga I. Takács F., Dudics, Veres E. (Háda, Rompa), Szolonka, Jónás A., Prámer, Kovács G., Sütő, Kenéz (Medve L.). Játékos-edző: Szolonka István. Pap: Lengyel – Oláh, Bunkóczi J., Andrási, Vincze G., Kormos, Oncsó (Kovács L.), Brankovics B., Kovács J., Kovács Z., Dengi. Edző: Kelemen István. Gól: Medve L., ill. Dengi. Ifi: 1–6.

Kelemen István: – Két percen múlt a dicsőségünk, így viszont meg kelle elégednünk az egy ponttal.

Vaja–Rohod            1–0 (0–0)

Vaja, 100 néző, v.: Homonai. Vaja: Tóth T. – Simák J., Simák Zs., Kiss Cs, Zakor (Konrád), Kósa A., Kiss Tibor (Kiss Tamás), Maticsák, Tóka (Papp J.), Soltész (Mulutó), Fehér. Edző: Kun Miklós. Rohod: Hamzók – Horváth A., Lelt, Kolozsi (Újvári), Molnár S., Kerékgyártó, Fedor, Tóth F. (Dávid T.), Kósa J., Jóni A., Horváth B. (Tóth A.) Játékos-edző: Lelt József. Gól: Kósa A. Kiállítva: Dávid T. (76. perc), Horváth A. (80. perc). Ifi: 2–2.

Kun Miklós: – Egy szabadrúgásgóllal kiszenvedtük a győzelmet.

Lelt József: – Ma csapatom szokatlanul jól játszott, de volt egy jó képességű sporttárs, aki épphogy azt nem mondta: hajrá Vaja!

Tiszamenti SE–Anarcs     6–0 (3–0)

Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Kiss G. Tiszamenti SE: Papp S. – Fejes, Sebestyén, Baráth L., Bíró F. (Mokri), Hornyák (Bogáti), Balogh T. (Tóth J.), Herczeg, Baráth G. (Czirják), Puskás (Dankó), Balogh P. Edző: Szabó Gusztáv. Anarcs: Pryzbytek – Veres S., Mandácskó, Varga L., Nagy Á. (Lippai G.), Feigel (Lakatos F.), Szabó L., Kovács Cs., Peti (Mészáros), ifj. Szántó Cs., Szabó S. (Molnár I.). Edző: id. Szántó Csaba. Gól: Balogh P. 2, Dankó, Puskás, Balogh T., Herczeg. Ifi: 2–4.

Szabó Gusztáv: – Gratulálok az egész csapatnak! Ezt a győzelmet Bíró Ferencnek ajánljuk, húsz esztendős pályafutásának tiszteletére.

Id. Szántó Csaba: – A csapat nyolcvan százalékának el kellene gondolkozni azon, hogy miért is vagyunk ebben az osztályban és miért küzdünk.