2018.11.25. 17:50

"Minden jó, ha jó a vége"

Hajdú-Bihar - Íme, a megye II déli bajnokság 15. fordulójának vasárnapi mérkőzése, valamint a csapatok edzői is megszólaltak a meccs végén.

Létavértes SC 97–Le-Petit DSC 3–1 (1–1)

70 néző .Vezette: Orosz J. (Fazekas M., Kertész F.)

Létavértes: Fekete S. – Varga Gy. (Derecskei L.), Papp Z. (Kontor G.), Balogh K., Laczkó I., Jónás D. (Varga S.), Demján J., Bora Z., Vónya P., Balogh J., Kovács B. Edző: Kontor Gábor.

Debrecen: Fecskán M. – Dobrán Cs., Fehér J., Nagy N., Molnár B., Tóth Cs., Gorzsás I., Piros A., Dobos D., Kovács K., Kovács K. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Kovács B.(3), illetve Kovács K. Jók: senki, illetve mindenki Kiállítva: Fehér J. Ifi: 8–1.

Kontor Gábor: Jó idő, nagyon gyenge futball és örülünk, hogy Kovács megérkezett a végére. Jó pihenést mindenkinek!

Fehér János: Harmadik perc huszadik másodpercétől kezdve emberhátrányba kerültünk sérülés miatt, és így is sikerült vezetést szereznünk. Az eredmény ránk nézve hízelgő. Talán most játszottunk a legjobban ebben az őszi szezonban. Jobbulást kívánunk sérültjeinek. Jó pihenést kívánok a megyei csapatoknak.