2018.11.04. 17:20

Megye II: hármat vágott a Téglás a Józsának

Hajdú-Bihar -Egy mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának 12. fordulójában.

Téglási VSE–Józsa SE 3–1 (0–1)

150 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Török Cs.)

Téglás: Csizmár K. – Móré B., Szabó G., Papp F. (Dancsi J.), Jánosik G. (Nagy M.), Dufla D. (Sigér S.), Kovács Á., Künstler A. (Kovács I.), Kovács G. (Fejes I.), Aradi L., Kocsány Z. Edző: Nagy Imre.

Józsa: Goron B. – Ale M., dr. Valóczky J., Papp R., Kalina L., Borbíró D., Jóvér J. (Szabó M.), Bucskó I., Lukács L., Zabiák P., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Künstler A., Kovács Á., Fejes I., illetve Borbíró D. Jók: Nagy M., Sigér S., Fejes I., Künstler A., illetve Bucskó I. Ifi: 2–3.

Nagy Imre: Ellentétes félidők. Az elsőben a vendégcsapat akarata érvényesült, ezzel szemben mi nagyon rosszul játszottunk. A félidőben megbeszéltük a dolgokat, cseréltünk, majd a második játékrészben bejövő cserejátékosaink is sokat tettek a mérkőzéshez, és így ez a negyvenöt perc a miénk volt. Gratulálok csapatomnak, hogy vert helyzetből meg tudtuk nyerni ezt a mérkőzést. Minden Imrének nagyon sok boldog névnapot kívánok.

Szabó László: Az első félidőben a csapat a megbeszéltek alapján játszott. Sajnos a második félidőben két távoli lövés eldöntötte a mérkőzést. Ahhoz, hogy tudjunk nyerni, több gólt kell rúgnunk.