2018.08.18. 21:41

"Ahogy a szimpatikus hazai tábor mondta: hosszú út a semmiért”

Hajdú-Bihar - Íme, a megye II déli bajnokság első fordulójának eredményei, illetve az edzői nyilatkozatok.

Püspökladányi LE–Nádudvari SE 4–3 (1–1)

100 néző. Vezette: Áncsán Gy. (Tóth G., Todorán G.)

Püspökladány: Katona N. – Szabó L., Horváth I., Kelemen L., Szabó M., Karacs Z. (Jenei B.), Baranyai L. (Nádházi S.) (Mile B.), Vígh N., Nagy S. (Jámbor M.), Szabó P., Ferenczi L. Edző: Fülöp András.

Nádudvar: Dobi A. – Pál I. (Tóth S.), Hirzics L., Szajkó G. (Cseke Zs.), Székely Z., Kiss A. (Varga D.), Szabó S., Nagy G., Ludman S., Szegi Zs. (Makula V.), Rasó P. Edző: Gere Csaba.

Gól: Nagy S., Horváth I.(3), illetve Székely Z.(2), Kiss A. Jók: Horváth I., illetve Mindenki Kiállítva: Varga D. Ifi: 4–1.

Fülöp András: Horváth Imre – Nádudvar 4–3. Minusznak gratulálunk a három góljához és a remek lánykéréshez. Szabó Máténak mihamarabbi felépülést kívánunk.

Gere Csaba: Igazából ezt a mérkőzést nem Ladány nyerte meg, hanem mi vesztettük el. Az első félidőben viszonylag jókor tudtunk kiegyenlíteni, a másodikat jól kezdtük, vezettünk, majd egalizált a hazai gárda, később rúgtunk egy gól, amit nem adtak meg, végül egy másikat, s ezt a vezetést tudtuk is tartani végig a kilencven percig. Aztán az öt perces hosszabbításban az idősebbek fáradtsága és a fiatalok rutintalansága, a hazaiak agresszivitása meghozta számukra a győzelmet. Mi három akciógólt rúgtunk, ők kettőt, mégis nyertek, mivel kaptunk kettőt pontrúgásból is. Ez ellen nagyobb összpontosítással fel lehet készülni, tehát van még mit javítanunk.

Blondy FC Esztár–Le-Petit DSC 2–1 (0–0)

150 néző. Vezette: Krsiton T. (Papp J., Vasziliu T.)

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Vajas V. (Pellei E.), Fekete Sz., Kocsis T., Jenei R., Szabó L., Okos T., Sándor D., Kádár B., Fekete B. Edző: Mándi László.

Debrecen: Nagy B. – Dobrán Cs., Fehér J., Nagy N., Balázs Á., Tóth Cs., Molnár B. (Barabás Z.), Szabó B., Szabó G., Piros A., Gorzsás I. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Mándi L., Fekete B., illetve Tóth Cs. Jók: Mindenki, illetve Balázs Á., Nagy B., Szabó G., Szabó B. Kiállítva: Fehér J. Ifi: 4–5.

Mándi László: Ilyen kezdésről álmodtam. Köszönjük Kis Marjának.

Nagy Róbert: Ahogy a szimpatikus hazai tábor mondta: „hosszú út a semmiért”. Fegyelmezetlenségünk nulla pontot ért. További sok sikert kívánok az Esztár csapatának.

Földes KSE–Konyári SE 2–6 (1–3)

50 néző. Vezette: Rosu R. (Nedeczky Zs., Nagy R.)

Földes: Horváth Zs. – Bernáth G., Bíró B. (Vincze A.), Nagy S. (Nagy Cs.), Csorba A., Mészáros T. (Faragó Gy.), Sándor R. (Bakonyi J.), Vincze Cs. (Faragó R.), Horváth Á., Dede I. (Vincze N.), Balogh R. Edző: Bakonyi János.

Konyár: Száraz Cs. – Tamási G., Csuka Zs., Czibere B., Tamási S., Horváth Gy. (Rézműves E.), Lakatos G. (Nagy A.), Hudák I. (Entersz G.), Horváth Á. (Tasi I.), Lakatos R. (Tasi V.), Rézműves K. Edző: Czibere Tibor.

Gól: Bernáth G., Bakonyi János., illetve Lakatos G.(3), Horváth Gy., Lakatos R., Tasi I. Jók: Senki, illetve Mindenki Ifi: 1–8.

Bakonyi János: Gratulálok a Konyár csapatának, könyörtelenül kihasználták a helyzeteiket. Próbáljuk rendezni a sorainkat, hogy a jövő héten újult erővel pályára lépjünk, Hajrá Földes!

Czibere Tibor: Ez a győzelem a csapat érdeme. Az eredmény lehet túlzónak tűnhet, mert a Földes is kiválóan játszott.

Nagyrábé Petőfi SK–Létavértes SC 97 2–2 (1–2)

100 néző. Vezette: Kertész F. (Kóti L., Péter A.)

Nagyrábé: Nagy J. – Gál M. (Matkó R.), Ötvös A., Szabó P., Mészáros I. (Osvát Cs.), Kovács A. (Szabó T.), Jónás G., Balogh M., Faragó L., Johan Gy. (Bende T.), Vincze Cs. (Balogh R.) Edző: Tóth Péter.

Létavértes: Fekete S. – Balogh K., Papp S., Bora Z., Demján J., Papp Z., Szabó Zs., Mázló D. (Vónya P.), Balogh J., Bárány P. (Varga Gy.), Jónás D. (Tóth L.) Edző: Kontor Gábor.

Gól: Faragó L.(2), illetve Balogh K., Papp S. Jók: Faragó L., illetve Mindenki Ifi: 4–1.

Tóth Péter: Gyenge játékkal megérdemelt pontosztozkodás.

Kontor Gábor: Egy jó mérkőzésen győzelmet halasztottunk el. Örök törvény, hogy be kell rúgni a helyzeteket, de nem lehetek elégedetlen.