2018.05.26. 20:13

"Ma Fortuna asszony velünk volt"

Hajdú-Bihar - Két meccset játszottak a labdarúgó megyei első osztály szombati játéknapján. Eredmények, jegyzőkönyvek, edzői nyilatkozatok!

Berettyóújfalui SE–Derecskei LSE 1–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Török Z. (Kriston T., Kövér T.)

Berettyóújfalui SE: Sándor M.–Kardos I., Szabó G., Békési D., Nagy B., Csordás J., Jancsó A., Polonio-Guerreiro J., Szabó P. (Nagy R.), Sándor Sz., Nagy I. (Moga E.) Edző: Szitkó Róbert

Derecskei LSE: Menyhárt N.– Vadász I., Sólyom M., Csizmadia Cs., Burkus D., Szilágyi M., Alimán J., Gali V. (Trembeczki M.), Fekete L., Berán B., Juhos L. (Kovács M.) Edző: Szép Sándor

Gól: Sándor Sz., illetve Fekete L. Jók: Sándor Sz., Nagy B., illetve Menyhárt N., Burkus D., Fekete L., Kovács M. Ifi: 16-0

Szitkó Róbert: Helyzeteink alapján győzelmet érdemeltünk volna, de az ellenfélnek sikerült helyzet nélkül kiegyenlíteni. Az 1. félidőben jól játszottunk, a másodikban sajnos magunkra húztuk az ellenfelet és egy pontrúgásból sikerült egyenlíteniük. Javítanunk kell a helyzetkihasználásunkon, mert akkor sokkal több pontunk lehetne.

Szép Sándor: Az első félidőben figyelmetlenségünket kihasználta a hazai csapat. A félidőben átbeszéltük a dolgokat és a második félidőben sokat tettünk az egyenlítésért, bár ma Fortuna asszony velünk volt. További sok sikert kívánunk a BUSE csapatának.

Hajdúhadházi SE–Kabai Meteorit SE 5–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Vilmányi S., Jánvári T.)

Hajdúhadházi SE: Nagy S.–Postás M., Szabó G., Lakatos L., Kiss Zs., Takács G. (Kocsis D.), Forgács G. (Dancsi J.), Halder P. (Nagy J.), Gábor L., Kovács G. (Tóth I.), Szabó I. (Fekete I.) Edző: Pintér István

Kabai Meteorit SE: Nagy J.–Sarkadi A. (Ispán J.), Mester M., Plókai G., Tamás M., Kovács M., Kiss R., Németi M., Rózsa O., Plókai R. (Veres N.), Jónás G. Edző: Plókai Mihály

Gól: Kiss Zs. (2), Halder P. (2), Szabó G., illetve Kovács M. Jók: Mindenki (Kiss Zs. a mezőny legjobbja) Ifi: Elmaradt

Pintér István: Ilyet még nem éreztünk ebben a tavaszi szezonban, mint a mai nap.

Plókai Mihály: Nagyon csalódott vagyok, mert amelyik csapat a 80. percig vezet, annak a mérkőzést meg kellett volna nyerni, de mi az utolsó 10 percben védelmi hibák sorozatából 5 gólt kaptunk. Ez a teljesítmény a labdarúgás megcsúfolása volt. Sajnos 5 játékosom van, akik már azon gondolkodnak, hogy a nyáron hova tudnak leigazolni. Ennek ellenére nagyon bízom a csapatban, hogy az utolsó mérkőzést már hazai pályán a szurkolóktól tisztességesen el tudnak búcsúzni. Egy biztos, hogy én minden reggel bele tudok nézni a tükörbe. Az én lelkiismeretem tiszta. Arról én nem tehetek, hogy mérkőzésről mérkőzésre elől gólképtelenek vagyunk, be vagyunk oltva gól ellen, hátul pedig az ellenkezője. Rúgatjuk az ellenféllel a gólokat.